برگزیده های پرشین تولز

آیا امسال هم سوالات کنکور فروخته شد؟

شهریار

Registered User
لایک‌ها
6
دوستانی که امسال در کنکور شرکت کردند می‌دانند که آیا سوالات دانشگاه آزاد امسال هم فروخته شد؟
آخه یکی هست که سراسری قبول نشده، ولی تو آزاد به صورت تابلو تهران جنوب با تراز بالا قبول شده
کسی اطلاعی داره؟

barbary629

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
معمولن امتحان آزاد از دولتي خيلي آسونتره
فيزيك دولتي رو 35% زدم ولي آزاد 75%

دولتي رو شايد شبانه زاهدان قبول بشم و لي آزاد رو اي تي پرند قبول شدم با تراز 6600 و آخرين نفري كه تو اي تي آزاد تهران جنوب قبول شده بود ترازش 6900 بود

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
كسي تا حالا از كنكور آزاد نااميد برگشته؟! فكر نميكنم. خلاصه از اين 8-7 تا انتخاب و اگه نشد به كمك كامپيوتر يه جايي قبول ميشه.

DesertRose

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
377
به نقل از mostafa_gm :
كسي تا حالا از كنكور آزاد نااميد برگشته؟! فكر نميكنم. خلاصه از اين 8-7 تا انتخاب و اگه نشد به كمك كامپيوتر يه جايي قبول ميشه.
ازاد دست رد رو سينه كسي نميذاره !
من يك پسر خاله دارم حسابي شوت بود حالا انتخاب هفتم يك كارداني قبول شده پارس آباد مغان :blink:
جالب هم اينجاست اصلا نميدونه كجاست :wacko:

barbary629

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از desertrose :
من يك پسر خاله دارم حسابي شوت بود حالا انتخاب هفتم يك كارداني قبول شده پارس آباد مغان :blink:
من هم نميدونستم پرند كجاست :wacko:

Niaz

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
16
به نقل از desertrose :
:D من ميدونم كجاست ، شمال شرقي آذربايجان شرقي ... سواحل رود ارس :D جاي باحاليه ، طبيعت زيبايي داره :D

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
دانشگاه آزاد حتی اگه شما رشته های انتخابی خودتون رو قبول نشین یه رشته خودش برای خودتون انتخاب می کنه که نمره اونجا را آوردین! اینطوری واقعا اگه کسی قبول نشه باید جایزه IQ ترین فرد جهان رو بهش داد!
در مورد فروش سوالات ، این چیزیه که هر سال وجود داره حتی سراسری. حالا یه موقع مثل پارسال گندش در میاد یه موقعهایی هم در سطح عمومی لو نمیره.

DesertRose

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
377
به نقل از Niaz :
:D من ميدونم كجاست ، شمال شرقي آذربايجان شرقي ... سواحل رود ارس :D جاي باحاليه ، طبيعت زيبايي داره :D
مرسي نياز جان :D يك خانواده رو از نگراني در اوردي :D ايشالا خدا يك در دنيا و 100 در اخرت بهت بده ! :D

cyber boy

Registered User
لایک‌ها
7
به نقل از barbary629 :
معمولن امتحان آزاد از دولتي خيلي آسونتره
فيزيك دولتي رو 35% زدم ولي آزاد 75%

دولتي رو شايد شبانه زاهدان قبول بشم و لي آزاد رو اي تي پرند قبول شدم با تراز 6600 و آخرين نفري كه تو اي تي آزاد تهران جنوب قبول شده بود ترازش 6900 بود

آقا مگه هر چي تراز بالاتر باشه بهتر نيست؟!؟!؟! :wacko:

barbary629

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از cyber boy :
آقا مگه هر چي تراز بالاتر باشه بهتر نيست؟!؟!؟! :wacko:
آره ديگه..آخرين نفر تهران جنوب ترازش 6900 بود.. من كه 6600 بودم راهم ندادن..گفتند برو پرند

IKEA

Registered User
لایک‌ها
4
هر سال فروخته میشه(مگه میشه نشه؟!) من 30 نفری و می شناسم که همشون 80 تا 100 دادن پارسال سوالا رو خریدن ! امسال نمیدونم... یادش بخیر زمان دانشجویی....

بالا