برگزیده های پرشین تولز

آیا ایران از جام جهانی حذف می شود؟

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
به نقل از faridbahal :
مرگ بر لوگزامبورگ!
24.gif
22.gif

tintin

Registered User
لایک‌ها
0
فوتبال کمی سیاسی شده . مثلا مارادونا میگه که من گلی رو که با دست به انگلیس زدم برای این بود که مشت محکمی به دهان
انگلیس زده باشم ! ایران و اکثر کشورهای عربی با اسرائیل بازی نمیکنند . آمریکا هم که داره دوباره شعر تحویل میده !

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
بله به نظر من امريكا دشمن ماست
تازه من توهين هم نكردم به دشمن و حرف خودشونو زدم
يعني اون چه كه مردم خودشون در مورد رييس جمهورشون گفتن
ادم درست و حسابي وقتي اين چيزايي رو كه اونا انجامش دادن مي بينه تنها چيزي كه به ذهنش مي آد اينه كه اين ادم احمقه

ولي ايران رو هم دست كم نگير
مي دوني چرا اين قدر رو ايران مانور مي دن
برژينسكي كه از خودشونه مي گفت ايران ابرقدرت آينده جهانه او اين حرف رو از رو حساب و كتاب زد.

حالا مي خوام اين رو اثبات كنم.

در عرصه هاي مختلف جهاني اعم از علم و صنعت و قدرت نظامي و ... هر كشوري جزو 10 كشور برتر جهان باشد همه بهش احترام مي ذارن و امريكا كه سهله فوق امريكا هم نمي تونه چيزي بهش بگه. شما فكر مي كنيد چرا امريكا به هند و پاكستان جيك نمي زنه چون اتم دارن. از علمش فقط به بمب اتم دست پيدا كردن.

علم اول مال ما بود اما بعدها به خاطر قصور خود ما از دستمون خارج شد و غربي از ما جلو افتادن.
اين مثال رو در نظر بگير
امريكا يا غرب به ايران رايانه صادر مي كنه
اگه تو ايران يكي بلند شه و اسپيكر رايانه رو بسازه هيچ كدوم از اين كشورها چيزي بهش نمي گن چرا؟ چون چيزي نساخته كه ايران را از غرب مستقل كنه و همچنان به قطعاتش نياز داره. اما همين ايران اگه يك روزي رايانه رو خودش بسازه همه غربي ها تو دست و پا مي افتن و به همديگه مي گن: ببينيد اين ديگه گليم خودشو خودش از آب بيرون مي كشه نذارين.
تو قضيه هسته اي هم اينطوريه الان ايران در صدد پيوستن به باشگاه هسته اي جهان است اين يعني اين كه ديگه نمي شه به ايران چيزي گفت چون بمب هسته اي داره. اينا مي خوان نذارن اينطوري بشه ولي خوب كمي صبر كنيد و اين افتخار رو هم ببينيد.
يا تو قضيه سلول هاي بنيادي باز ايران جزو ده كشور برتر جهانه. اين يعنيhigh tech یعنی تکنولوژ برتر. این ده کشور رو نمی شه باهاش درافتاد.
حالا ببین مغز ایرانی رو که با این همه تحریم به قول شما اومده و نزدیکه نیروگاه اتمی رو خودش بسازه.
ما داریم جهان رو تسخیر می کنیم و این رو می شه هر روز دید. دیپلمات های غربی هنوز هم تو این چهار سال نتونستن تو مسایل هسته ای ایران رو به انزوا بکشونن. این یعنی سیاست ایرانی برترین است.

نمونه های دیگه
موشک قاره پیمای ایران در عرض 6 ساعت کره زمین رو دور می زنه
یعنی امریکا در تیررس ایران است
با همین موشک ها فردا پس فردا صاحب ماهواره فضایی هم می شیم

آیا راه دیگه ای جز جنگ در اختیار سردمداران امریکایی نیست که باهاش بتونن منافع خودشونو پیش ببرن؟
جنگی وقتی رخ می ده که موجودیت کشوری در خطر باشه و با جنگ بتونه خودشو زنده نگه داره. الآن امریکا مثل غریقی هست که دستشو به هر خس و خاشاکی بند کنه تا غرق نشه.
من اینو به عینه دارم می بینم

می بخشید طولانی شد
افرین افرین!:D

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
یه چیزی ها! این حرف اونقدرها هم اینطوری نبود ، فقط یه پیشنهاد بود از طرف یه روزنامه نگار به دولت آمریکا! بیش از حد بزرگش کردن!

vmf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
موشک قاره پیمای ایران در عرض 6 ساعت کره زمین رو دور می زنه

عزیز جان ببخشید، با عرض معذرت البته!!! میشه بگید این اسم این موشکی که ایران داره چیه؟؟؟؟؟؟؟
آخه تا اونجایی که سواد و اطلاعات من قد میده ما صاحب همچین موشکی نیستیم، یعنی اگر بودیم حتما باهاش ماهواره پرتاب می کردیم.
فقط در زمینه موشک: ما یا موشک با برد بیشتر از 2000 کیلومتر نداریم. یا اینکه به هر طریقی که بدست آورده باشیم به تعداد خیلی محدودی هست که نمی تونه آنچنان از ما دفاع بکنه!!! البته نمی گم که نمیشه ساخت. شما کافیه؛ به همین من که هیچی حالیم نیست امکانات لازم رو بدید تا در عرض نهایت 2 سال هم تکنولوژِیش رو تولید کنم ، هم تولیدش رو به اندازه کافی برسونم.
در هر صورت بحث من توان فعلی بود، که باید قبول کرد که توان فعلی ما برای جنگیدن آنچنان بالا نیست که بتونه در «کوتاه» مدت جنگ «فرضی» رو تموم کنه.

انرژی هسته هم بی خیال !! حسش نیست حرف بزنیم!!
اما با وجود اینکه دشمن ما ضعیف میشه من هنوز میترسم از اون روزی که جا پای دشمنمون بزاریم
184.gif
169.gif

ولی مهم اینه که : بوی جنگ بدجوری بلند شده

s_habibee

Registered User
لایک‌ها
1
تا اونجایی که سواد و اطلاعات من قد میده ما صاحب همچین موشکی نیستیم، یعنی اگر بودیم حتما باهاش ماهواره پرتاب می کردیم.
فقط در زمینه موشک: ما یا موشک با برد بیشتر از 2000 کیلومتر نداریم.
یا اینکه به هر طریقی که بدست آورده باشیم به تعداد خیلی محدودی هست که نمی تونه آنچنان از ما دفاع بکنه!!! البته نمی گم که نمیشه ساخت. شما کافیه؛ به همین من که هیچی حالیم نیست امکانات لازم رو بدید تا در عرض نهایت 2 سال هم تکنولوژِیش رو تولید کنم ، هم تولیدش رو به اندازه کافی برسونم.
در هر صورت بحث من توان فعلی بود، که باید قبول کرد که توان فعلی ما برای جنگیدن آنچنان بالا نیست که بتونه در «کوتاه» مدت جنگ «فرضی» رو تموم کنه.

انرژی هسته هم بی خیال !! حسش نیست حرف بزنیم!!
اما با وجود اینکه دشمن ما ضعیف میشه من هنوز میترسم از اون روزی که جا پای دشمنمون بزاریم

ولی مهم اینه که : بوی جنگ بدجوری بلند شده

همين موشك شهاب سه تا شعاع 2800 كيلومتري يعني تا فرانسه را پوشش مي ده و درجه خطاي آن فقط يك متر است!!!! يعني چيزي در حد يك تخيل!!!!
اخيرا وزير دفاع از شهاب 4 هم صحبت مي كرد كه تا واشنگتن رو هدف قرار مي ده
حرف و حديث هايي از شهاب 5 هم شنيده مي شود كه اين يكي قاره پيما است و مي تواند در عرض 6 ساعت كره زمين را دو ر مي زنه
در ضمن گزينه ي حمله به ايران حتي در مخيله مقامات امريكايي هم نمي گنجد
در صورت حمله به ايران تمام اسراييل در عرض چند ثانيه از سوي ايران لبنان و سوريه مورد هدف قرار گرفته و در عرض چند ثانيه با خاك يكسان خواهد شد
پيش دستي ايران در اين مورد مي تواند حكومت هاي امريكا و اسراييل را تا ابد از صحنه روزگار محو كند
به قول برژينسكي (در دوران جنگ ويتنام ) : ايران ابرقدرت آينده جهان است

تازه ايران ماهواره اي به نام مصباح هم ساخته كه با همين موشكي كه گفتم به فضا پرتاب خواهد كرد
اين حرفي هم كه شما زديد: اگه امكانات بدن مي تونم همه ي اين ها رو بسازم نشنون مي ده كه مغز ايروني اگه بخواد مي تونه
ما هم تا حالا تونستيم به همه ي چيزايي كه در يك دنياي مدرن بايد بهش دست يافت در زمينه علم دست پيدا كرده ايم.

s_habibee

Registered User
لایک‌ها
1
همين موشك شهاب سه تا شعاع 2800 كيلومتري يعني تا فرانسه را پوشش مي ده و درجه خطاي آن فقط يك متر است!!!! يعني چيزي در حد يك تخيل!!!!
اخيرا وزير دفاع از شهاب 4 هم صحبت مي كرد كه تا واشنگتن رو هدف قرار مي ده
حرف و حديث هايي از شهاب 5 هم شنيده مي شود كه اين يكي قاره پيما است و مي تواند در عرض 6 ساعت كره زمين را دو ر مي زنه
در ضمن گزينه ي حمله به ايران حتي در مخيله مقامات امريكايي هم نمي گنجد
در صورت حمله به ايران تمام اسراييل در عرض چند ثانيه از سوي ايران لبنان و سوريه مورد هدف قرار گرفته و در عرض چند ثانيه با خاك يكسان خواهد شد
پيش دستي ايران در اين مورد مي تواند حكومت هاي امريكا و اسراييل را تا ابد از صحنه روزگار محو كند

تازه ايران ماهواره اي به نام مصباح هم ساخته كه با همين موشكي كه گفتم به فضا پرتاب خواهد كرد
اين حرفي هم كه شما زديد: اگه امكانات بدن مي تونم همه ي اين ها رو بسازم نشنون مي ده كه مغز ايروني اگه بخواد مي تونه
ما هم تا حالا تونستيم به همه ي چيزايي كه در يك دنياي مدرن بايد بهش دست يافت در زمينه علم دست پيدا كرده ايم.

emad86_20011

Registered User
لایک‌ها
2
احتمالا شهاب 7 تو كهكشانه راه شيري دور ميزنه تا اگه يه آمريكايي ديد بكشش :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :p :D :D :D :p :p :lol: :lol: :lol: :lol:

emad86_20011

Registered User
لایک‌ها
2
ميدوني چيه ما حتي اگه بمب اتم هم داشته باشيم فوقش ميزنيم فاتحه اسرايل رو ميخونم ولي احتمالا يكي از همونا هم روي تهران خالي ميشه! يعني فاتحه خودمون هم خونده ميشه!! و تنها كسي كه زياد بهش صدمه نميرسه آمريكا هست!!
تازه من هميشه با خودم فكر ميكنم كه اگه ايران يه موشك به طرف آمريكا بفرسته وسط اقيانوس با ضد موشك هاي آمريكا از بين ميره!!! تازه اينقد اقيانوس اطلس بزرگه كه حتي بمب اتم هم ميشه اونجا منفجر كرد :)

edward

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

شما تو بد توهمي هستي... احتمالا اكس زدي نه؟
هيچ فكر كردي با "پيش دستي" ايران(=حمله بدون اخطار) اين حكومت يك كشور نيست كه از صحنه روزگار محو ميشه؟ :eek: (به فرض محال كه ايران بتونه!؟)

البته شايد اگر فكر ميكني در ديگر كشورها هم مثل ايرانه كه حكومت منشائي غير مردم داشته باشه... شايد درست بگي!

ايران در صورت حمله بيش از ۱ سال دوام نمياره چون اين فقط آمريكا نخواهد بود كه حمله ميكنه. حمله به ايران هزينه اي بسيار بالاتر از عراق خواهد داشت و فقط مجموعه اي از كشورها هستند كه ميتونن اين كار رو بكنن. خوشبختانه تجربه عراق نشون داد كه كشوري كه دست پيش ميگيره پس نمي افته و همون انگليس كه تعداد كمي نيرو و تجهيزات فرستاد به عوايدي رسيد كه مسلما ديگر كشورها رو در حمله به هدف چرب تر بعدي(ايران) وسوسه ميكنه. وقتي بنا باشه حكومت ايران سقوط كنه حتي ناتو به ايران نيرو سرازيز ميكنه :)
قرارداد با يك كشور كه علنا از تروريسم حمايت ميكنه، بمب اتم ميسازه و قصد به آشوب كشيدن كشورهاي همسايش رو داره و اقتصاد جهاني رو تهديد ميكنه هيچ التزام اجرايي نداره.

كاري كه امريكا ميكنه فروش تجهيزات ضد موشكي به اسرائيل و كشورهاي ديگه همپيمان اروپايي و خاورميانه هست و بعد ...

حرفاي شما در مورد قدرت دفاعي ايران شبيه آبدزدك يك بچه در مقابل يك سلاح گرمه. با توهماتي كه تلويزيون و روزنامه هاي ايران به مشتريهاي هميشگيشون(خيل عظيم چهارپاخوب، دوپا بد گويان ;) ) ميده نميشه مطمئن بود كه ايران تاب ۸ ماه تحمل حمله موشكي از جانب بيش از ۱۰ كشور رو داشته باشه. :)

s_habibee

Registered User
لایک‌ها
1
همونطوري كه ايران تو جنگ 17 سال پيش برابر 52 كشور جنگيد الآن هم اينا كه سهل هستن تمام دنيا نمي تونه جلوي ايران وايسته

kasra_kh

Registered User
لایک‌ها
4
یکم عاقلانه تر اتفاقات رو پیشبینی کنیم ! خیلی ساده لوحانه و بچه گانه هست اگه بگیم ما اونا رو اول میزنیم بعد یه بمب اونا به ما میزنن بعد از لبنان حمله میکنیم بعد .....
آدمهایی که تصمیم میگیرن توی دنیا چه اتفاقی بیافته (اشتباه نکنید ! منظورم حتی سران کشورهای قدرتمند مثل آمریکا نیست!) عاقل تر از این هستن که کار به اینجا ها بکشه !
راجع به امکاناتی که داریم هم بد نیست یکم واقعی تر نگاه کنید !

مخلص داش کاکوی عزیز هم هستم ! یاد دوران خوب "کسی اینجا کتاب میخونه ؟" افتادم ! درود بر جرج بزرگ !

edward

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
درود :)

بله منم موافقم كه بلحاظ اقتصادي كل بازار جهان در صورت حمله به ايران دستخوش تغيير قرار ميگيره. فكر قيمت نفت بالاي ۱۰۰ دلار(حداقل براي چند ماه) رو بايد بكنن حمله كنندگان. منتها طرز فكر آقاي حبيبي با پاك كردن صورت مسئله گره خورده :happy: ميخوان به زورم كه شده حتي قبل شروع جنگ ما كل آمريكا و اسرائيل-بالاخره دشمنيم ديگه هر كشوري به اسنوبال نياز داره- رو از بين ببريم :wacko:

جناب حبيبي فكر كنم اينها كه اتچه رو حكما تو امضا كردي و پست كردي قربة الي الله :eek: درست فكر ميكنم؟

حبيبي جان داستانهايي كه از ۱۷ سال پيش تعريف ميكني هم جزو همون توهم هايي كه گفتم :eek: عزيزجان يكم تاريخ زهرخوردن امامتون و تاريخ قطعنامه رو با هم مقايسه كن :hmm: يه عدد بالاي ۱۵۰ هزار نفرم براي كشته هاي اون جنگ در نظرت داشته باش

حيف كه اينجا شكلك تاسف نداره :(

s_habibee

Registered User
لایک‌ها
1
ببينيد چيزي كه من عرض كردم اينه كه اگه يه زماني امريكا قصد حمله به ايران رو داشته باشه ايران گزينه پيشدستي رو هم داره
در ضمن ما در زمان غيبت مجاز به حمله اوليه نيستيم و فقط اجازه ي دفاع داريم و اون چيزي كه عرض كردم مي تونه به عنوان يك حربه ي رواني ازش استفاده بشه
همچنان كه ماه ها پيش وقتي بحث مسايل هسته اي در اوج خود بود (البته هنوز نيز هست) آقاي شمخاني وزير دفاع در مصاحبه با الجزيره گفت: در صورت تهديد امريكا در خصوص حمله به ايران ما به حمله پيشدستانه دست خواهيم زد.
بلافاصله بعد از اين جمله جنگ رواني امريكا عليه ايران فرو نشست و كفه ترازو به سمت ايران سنگين تر شد.
اما بعد از اين همين وزير امور خارجه خودمون اومد و گفت كه سخنان شمخاني تحريف شده و ايشون همچين جمله اي نگفتن باز اوضاع به حال اول خود برگشت و روز از نو روزي از نو.
ما خيلي كارا مي تونيم بكنيم حتي با يك حرف
بنده نه قرص اكس خوردم و نه تو توهم سير مي كنم
اين ها چيزهاي عادي است كه اگه يك كمي تو اين مسايل وارد باشي مي توني اين چيزا را بفهمي
در ضمن اين رو هم در نظر داشته باشيد كه امريكا هر سال 10 سال حمله خودشو به تعويق مي اندازه و اين ناشي از اتخاذ استراتژي هاي به جاي مقامات ايراني است.
قرار بود در سال 2006 به ايران حمله شود اما اين اتفاق به سال 2015 موكول شد.

edward

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقاي شمخاني وزير دفاع در مصاحبه با الجزيره گفت: در صورت تهديد امريكا در خصوص حمله به ايران ما به حمله پيشدستانه دست خواهيم زد

قرار بود در سال 2006 به ايران حمله شود اما اين اتفاق به سال 2015 موكول شد

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

تاپيك جك ۲ قدم پايين تره حبيبي جان بي خيال ;)
باشه آقا تو راست ميگي.

در ضمن ما در زمان غيبت مجاز به حمله اوليه نيستيم و فقط اجازه ي دفاع داريم

:wacko:
:(

منير زاده كجايي ............:p

edward

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اوه راستي من چند وقت بود پرشين تولز نبودم نكنه تو خود منيرزاده اي؟ :blink:

بالا