• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

آیا این کار باعث جریمه شدنم میشه ؟!

MkVisual

Registered User
لایک‌ها
99
سلام دوستان ...
از اونجایی که سایت قبلیم فکر کنم جریمه شد توسط گوگل دیگه باید با احتیاط حرکت کنم :D
یه سایت بازی آنلاین دارم که اسکرپیت انگلیسیش خریداری شده و الان دو ماهی میشه که آپ هست ...
ولی چون زبانش با قالب اصلیش انگلیسیه ایندکس ها ی گوگل هم بیشترش بر اساس یو ار ال انگلیسی هست ...
حالا میخوام قالب سایت رو عوض کنم و نوشته ها رو فارسی کنم :| به نظرتون اگه همش رو عوض کنم گوگل جریمه میکنه ؟! چون اصولا دیگه اون صفحاتی که گوگل ایندکس کرده به صفحه 404 ریدایرکت میشن ...
اگه یه مدت تمامه سایت رو noindex کنم، تا گوگل دیتابیسش پاک شه به نظرتون بهتر نیست ؟!
ممنون

ikiosan

Registered User
لایک‌ها
231
اگه پیوند یکتات همون بمونه 404 ایجاد نمیشه اما به خاطر تغییر محتوا افت شدیدی می کنید .

MkVisual

Registered User
لایک‌ها
99
اگه پیوند یکتات همون بمونه 404 ایجاد نمیشه اما به خاطر تغییر محتوا افت شدیدی می کنید .

404 که ایجاد میشه قطعا چون پیوند یکتا هم اسمش فارسی میشه و عوض میشه ...
میخوام بدونم اگه کل سایت رو نو ایندکس کنم تا دیتا بیس گوگل خالی بشه، بعد از نو شروع کنم چی میشه ؟

ikiosan

Registered User
لایک‌ها
231
404 که ایجاد میشه قطعا چون پیوند یکتا هم اسمش فارسی میشه و عوض میشه ...
میخوام بدونم اگه کل سایت رو نو ایندکس کنم تا دیتا بیس گوگل خالی بشه، بعد از نو شروع کنم چی میشه ؟

میشه یه دامنه صفر که تعداد زیادی مطلب به صورت مشکوک بهش اضافه شده ... :دی

managermd

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
232
اگه ویزیتور خارجی داری که انجام این کار بسیار اشتباهه به نظر من
دو پیشنهاد دارم
یا اینکه یه سایت جدید مخصوص پارسی زبانها بزن و این دو سایت رو به هم پیوند بده رنکت هم می ره بالاتر

یا اگه هزینه خرید لایسنس بالاست توی همون سایت بخش پارسی رو ساب فولدر درست کن و اسکریپت رو نصب کن

موفق باشی

MkVisual

Registered User
لایک‌ها
99
اگه ویزیتور خارجی داری که انجام این کار بسیار اشتباهه به نظر من
دو پیشنهاد دارم
یا اینکه یه سایت جدید مخصوص پارسی زبانها بزن و این دو سایت رو به هم پیوند بده رنکت هم می ره بالاتر

یا اگه هزینه خرید لایسنس بالاست توی همون سایت بخش پارسی رو ساب فولدر درست کن و اسکریپت رو نصب کن

موفق باشی

نه دوست عزیز ...
این از همون اول هم ماله پارسی زبان ها بوده، ولی چون یکمی قالب طول کشید اینطوری شد ...

chanceller

Registered User
لایک‌ها
281
مدت زیادی طول میکشه که به حالت نرمال در بیاد
حالا اسمش میخواد جریمه بشه یا هر چی

mazyar123

Registered User
لایک‌ها
898
اصلا بعضیا میان لینکاشون عمدا 404 می کنن تا رتبشون بهتر بشه! البته سیاه کلاه ها!
بعداز یه مدت کوتاهی همه چی به حالت اول برمیگرده اما اگه رتبتون بهتر شد تعجب نکنید!
اگر می تونید یه صفحه مجزا برای 404 تولید کنید یا یه متن شامل تشکر و توضیحی مختصر قرار بدید

MkVisual

Registered User
لایک‌ها
99
اصلا بعضیا میان لینکاشون عمدا 404 می کنن تا رتبشون بهتر بشه! البته سیاه کلاه ها!
بعداز یه مدت کوتاهی همه چی به حالت اول برمیگرده اما اگه رتبتون بهتر شد تعجب نکنید!
اگر می تونید یه صفحه مجزا برای 404 تولید کنید یا یه متن شامل تشکر و توضیحی مختصر قرار بدید

اره ...
باید همین کار رو بکنم، یه صفحه ی تشکر با یه سری لینک رندم میسازم که داپلی هم حساب نشه ...
ممنون

بالا