• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

آیا این کار کاربر asregsm دزدی هست یا نه ؟دوستان وب مستر قضاوت کنند

arashdownload

Registered User
لایک‌ها
1,043
دوستان گرامی بنده برنامه ارسال نظر اتوماتیک میهن بلاگ رو تولید کردم و در انجمن هم به تعدادی از دوستان فروختم حالا یکی از دوستان برنامه رو در اختیار یه آدم ... گذاشته و ایشون هم کد بنده رو باز کرده دیروز هم اومده بنده رو تهدید می کنه که یا تابع رو خودت بده یا کد رو باز می کنم من خدای برنامه نویسی هستم و اینا الان هم اومدم دیدم تاپیک زده برای فروش حالا از دوستان می خوام قضاوت کنند ایشون حتی اونقدر در برنامه نویسی استعداد نداره که خودش یه راهکار برای یک مسئله ارائه بده و مجبور میشه کد دیگران رو بدزده من هم برای جلوگیری اینطور انسان هایی نرم افزار رو به رایگان منتشر می کنم تا شب لینک دانلود رایگان برنامه قرار خواهد گرفت

تاپیک فروش نرم افزار دزدی

تا شب لینک دانلود برنامه به صورت رایگان قرار می گیره موفق باشین

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,989
تا کپی رایت نباشه حق و حقوق برنامه نویس ها اینطوری میشه

alishadmehr

Registered User
لایک‌ها
135
حق تولیده کننده ( برنامه نویسی ) رو پایمال کردن اصلا خوب نیست.

پی نوشت : شاید به خاطر اینه که برنامه ای که نوشتی برنامه مفیدی برای جامعه نیست و باعث ایجاد ارسال اسپم و خرابی میشه و برای همین اینطوری زحمتهات پایمال شده.

arashdownload

Registered User
لایک‌ها
1,043
حق تولیده کننده ( برنامه نویسی ) رو پایمال کردن اصلا خوب نیست.

پی نوشت : شاید به خاطر اینه که برنامه ای که نوشتی برنامه مفیدی برای جامعه نیست و باعث ایجاد ارسال اسپم و خرابی میشه و برای همین اینطوری زحمتهات پایمال شده.

شاید بنده هم به دلیل نیاز فوری این برنامه رو نوشتم البته دیگه کلا این بار دوم بود که برنامه بنده کرک شد برنامه قبلی هم کاملا مفید بود برادر جان

asregsm

Registered User
لایک‌ها
20
حرف شما کاملا بی منطقه و کاملا بی پایه و اساس هست. . . شما یه برنامه نوشتی و من هم یه برنامه نوشتم ( خیلی خیلی بهتر از شما )
این که هر شکرتی میاد و یه نرم افزار مینویسه و دیگه هیچ شرکتی حق نوشتن اون برنامه رو نداشته باشه کاملا غیر منظقی هست.
برای مثال : فقط کافیه نرم افزار های "میل سرور" رو توی گوگل سرچ کنی. هزاران هزار برنامه هست . یکی از یکی هم بهتر.... دلیل نمیشه که همه سازنده ها دزد باشن که !!
پیشنهاد من به شما این هست که بجای اتهام و بی احترامی و . . . بشینی و سطح برنامه نویسی تو بهتر کنی .
دیگه کل دوستان قضاوت کنن.

شما هم بهتره تا برنامه بهتر از خودت میبینی الکی جوش نیاری و . . .
یکم بزرگ شو اخوی

amaa_tama

Registered User
لایک‌ها
96
حرف شما کاملا بی منطقه و کاملا بی پایه و اساس هست. . . شما یه برنامه نوشتی و من هم یه برنامه نوشتم ( خیلی خیلی بهتر از شما )
این که هر شکرتی میاد و یه نرم افزار مینویسه و دیگه هیچ شرکتی حق نوشتن اون برنامه رو نداشته باشه کاملا غیر منظقی هست.
برای مثال : فقط کافیه نرم افزار های "میل سرور" رو توی گوگل سرچ کنی. هزاران هزار برنامه هست . یکی از یکی هم بهتر.... دلیل نمیشه که همه سازنده ها دزد باشن که !!
پیشنهاد من به شما این هست که بجای اتهام و بی احترامی و . . . بشینی و سطح برنامه نویسی تو بهتر کنی .
دیگه کل دوستان قضاوت کنن.

شما هم بهتره تا برنامه بهتر از خودت میبینی الکی جوش نیاری و . . .
یکم بزرگ شو اخوی

واقعا خجالت نمیکشی ؟ خیلی رو داری :D میدونستی خیلی بدبختی ؟ میدونی چرا ؟ چون دزدکی . حداقل میدزدی یه چیز قیمتی بدزد که لیاقت شنیدن این توهین ها رو داشته باشه .

asregsm

Registered User
لایک‌ها
20
کسی که به من تهمت دزدی میزنه خودش اون دنیا باید جواپ پس بده . معلومه که شما فقط بی منطقی رو پیشه کردی ! حالا چون طرف رایگان گزاشته اومدی اینجا مجیزشو میخونی که چی ؟

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,140
داداشی لینکشو واسه من پخ کن . . . .قربون دستت برم . . .

asregsm

Registered User
لایک‌ها
20
این برنامه ای که شما رایگانش رو گزاشتی من سورسش رو میزارم تا بدونید این نرم افزار شما هیچ ارزشی نداره
smilingsmiley.gif
)

http://uploadkon.ir/?file=mihanblog-beta.zip

Si30KhaN

Registered User
لایک‌ها
116
بیچاره وبلاگنویسای میهن بلاگ از امروز روزی 100 تا اسپم حداقل باید پاک کنن!
خودمون داریم وب ایرانو خراب میکنیم
به زودی هم جفتشون خراب میشن با منتشر شدنشون خودتونو خسته نکنید

-Arash-

Registered User
لایک‌ها
2,060
ما تا نرم افزار رو تست نکنم حرفی ندارم :دی

پ.ن : تا باشه از دعواها :دی

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,420
الان ما که خریداری کردیم تکلیفمون چی هست ؟
این هم در نوع خود مسخره کردن مشتری هست که نرم افزاری که فروخته شده رو رایگان بزارید برای دانلود ...

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,989
الان ما که خریداری کردیم تکلیفمون چی هست ؟
این هم در نوع خود مسخره کردن مشتری هست که نرم افزاری که فروخته شده رو رایگان بزارید برای دانلود ...

نترس داداش من که دانلود کردم کار نکرد تصویر کد امنیتی رو نشون نمیده

VEET

Registered User
لایک‌ها
287
لطفا لینکشو برای من پخ کنید
در ازاش دعوت نامه بروکی میدم دی:

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,989
بروکی چیه ؟

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,420
نترس داداش من که دانلود کردم کار نکرد تصویر کد امنیتی رو نشون نمیده

بحث ترس نیست
اگر قرار بود رایگان باشه چرا اصلا فروخته شد ؟!
من به عنوان یه ادم حرفه ای به ایشون نگاه کردم یه برنامه نویس ...

sina_oonline

Registered User
لایک‌ها
71
دوست عزیز آرش دانلود جان...
طرف صحبتم با شماست چون اولا از پست هاتون معلومه آدم منطقی و محترمی هستید و دوما هم به من یه کمک علمی بزرگ کردید و امیدوارم که ناراحت نشید...
حرفم اینه که بیایم یه طرفه به قضیه نگاه نکنیم شما اومدی و با یه سری تکنیک میهن بلاگ رو دور زدی(( استفاده از ضعف امنیتی میهن بلاگ)) . یه نفرم اومده با استفاده از ضعف امنیتی کدت یا حالا هر چیز دیگه ای ( من به سی شارپ آشنا نیستم) کدتو در آورده.
منظورم اینه چیزی که عوض داره گله نداره...شما که از حد بالای توانایی یاد گیری ماشین و هوش مصنوعی برخورداری که همچنین نرم افزاری می نویسی کاشکی تواناییتو تو یه مسیر بهتری به کار می گرفتی که سازنده باشه نه خراب کردن وبلاگ های ملت...
بازم شرمنده اگه ناراحتت کردم.حرفم اینه که یه جورایی کار تو اشتباه بود اینم شاید کار خدا بوده برای این که بهت نشون بده که ....
بی خیال..موفق باشی

بالا