برگزیده های پرشین تولز

آیا با ازدواج موقت و قانون اجرایی اون موافقید؟

آیا با ازدواج موقت موافقید؟

• Total voters
    150

g3naa

Registered User
لایک‌ها
31

persianalpha

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,386
اونایی که موافق هستن حاضر میشن خواهرشون ازدواج موقت کنه؟ یا ساعتی؟

vahiddddd

Registered User
لایک‌ها
352
عربی بلدی؟
قواعد عربی بلدی؟
بیا با هم بشینیم ترجمش کنیم:D

خدمت شما
قبلاً ترجمه شده!:D

«وَالْمُحْصَنَاتُ مِنَ النِّسَاء إِلاَّ مَا مَلَكَتْ أَيْمَانُكُمْ كِتَابَ اللّهِ عَلَيْكُمْ وَأُحِلَّ لَكُم مَّا وَرَاء ذَلِكُمْ أَن تَبْتَغُواْ بِأَمْوَالِكُم مُّحْصِنِينَ غَيْرَ مُسَافِحِينَ فَمَا اسْتَمْتَعْتُم بِهِ مِنْهُنَّ فَآتُوهُنَّ أُجُورَهُنَّ فَرِيضَةً وَلاَ جُنَاحَ عَلَيْكُمْ فِيمَا تَرَاضَيْتُم بِهِ مِن بَعْدِ الْفَرِيضَةِ إِنَّ اللّهَ كَانَ عَلِيمًا حَكِيمًا؛

زنـان شـوهـردار (بـر شما حرام است ؛) مگر آنها را كه مالك شده ايد. اينها احكامى اسـت كه خداوند بر شما مقرر داشته و زنان ديگر غير از اينها (كه گفته شد) براى شما حـلال اسـت ، كـه بـا امـوال خـود آنـهـا را اخـتـيار كنيد در حالى كه پاكدامن باشيد و از زنا خـوددارى نـمـايـيـد، و زنانى را كه متعه [= ازدواج موقت‏] مى كنيد مهر آنها را، واجب است بپردازيد و گناهى بر شما نيست نسبت به آنچه با يكديگر توافق كرده ايد بعد از تعيين مهر، خداوند دانا و حكيم است . »

g3naa

Registered User
لایک‌ها
31
خدمت شما
قبلاً ترجمه شده!:D

«وَالْمُحْصَنَاتُ مِنَ النِّسَاء إِلاَّ مَا مَلَكَتْ أَيْمَانُكُمْ كِتَابَ اللّهِ عَلَيْكُمْ وَأُحِلَّ لَكُم مَّا وَرَاء ذَلِكُمْ أَن تَبْتَغُواْ بِأَمْوَالِكُم مُّحْصِنِينَ غَيْرَ مُسَافِحِينَ فَمَا اسْتَمْتَعْتُم بِهِ مِنْهُنَّ فَآتُوهُنَّ أُجُورَهُنَّ فَرِيضَةً وَلاَ جُنَاحَ عَلَيْكُمْ فِيمَا تَرَاضَيْتُم بِهِ مِن بَعْدِ الْفَرِيضَةِ إِنَّ اللّهَ كَانَ عَلِيمًا حَكِيمًا؛

زنـان شـوهـردار (بـر شما حرام است ؛) مگر آنها را كه مالك شده ايد. اينها احكامى اسـت كه خداوند بر شما مقرر داشته و زنان ديگر غير از اينها (كه گفته شد) براى شما حـلال اسـت ، كـه بـا امـوال خـود آنـهـا را اخـتـيار كنيد در حالى كه پاكدامن باشيد و از زنا خـوددارى نـمـايـيـد، و زنانى را كه متعه [= ازدواج موقت‏] مى كنيد مهر آنها را، واجب است بپردازيد و گناهى بر شما نيست نسبت به آنچه با يكديگر توافق كرده ايد بعد از تعيين مهر، خداوند دانا و حكيم است . »

کپی پیست نکن

گفتم اگر بلدی خودت ترجمه کن :)

vahiddddd

Registered User
لایک‌ها
352
کپی پیست نکن

گفتم اگر بلدی خودت ترجمه کن :)

بله نظر شما هم جالب بود!
شما هر ترجمه اي از اين آيه رو بياری ،مثل همين هست.کپی و پيست نيست.
اگه اشتباست شما ترجمه کن!
شما که ادعات ميشه ! کتاب دينت رو 1 مرتبه هم درست نخوندی!

tanhai

Registered User
لایک‌ها
16
از نظر جمعيت سه برابر بودن نسبت دختران به پسران
ازياد نسل شيعه
.....
منبع : http://mahditabib.blogfa.com/post-72.aspx
ثواب متعه(ازدواج موقت)
پيامبر اكرم صلي الله عليه و آله مي فرمايند: دو نفري كه ازدواج موقت مي نمايند هنگامي كه با هم صحبت مي كنند، كلام آن ها تسبيح خداوند است و هنگامي كه دست همديگر را گرفتند، گناهانشان از ميان انگشتانشان فرو مي ريزد. هنگامي كه يكي از آنان ديگري را مي‌بوسد، خداوند براي هر بوسه، ثواب يك حج و عمره را مي دهد و هنگامي كه ازهم جدا مي‌شوند خداوند براي هر دوي آنان به هر لذت و شهوتي كه برده اند، حسنه اي به بزرگي كوههاي بسيار بلند در نامه عملشان مي نويسد و هنگامي كه بلند شده و غسل كردند، خداوند گناهان آنان را مي بخشد و آبي بر مويي از موهايشان مرور نمي كند، مگر اينكه خداوند براي هريك از آن ها ده ثواب نوشته و ده گناه محو كرده و ده درجه بالا مي برد. پس پيامبر صلي الله عليه و آله فرمودند: و براي هر كسي كه پيوند بين آنها را ايجاد كرده باشد همين ثواب‌ها خواهد بود. و در ادامه فرمودند يك درهم (خرج براي) متعه ،از هزار درهمي كه درراه خدا خرج شود برتراست به خدا سوگند كه متعه برتر است و آن چيزي است كه قرآن دربارة آن سخن گفته و سنت بر آن جاري شده است. لئالي الاخبار ج 1 ص 244 .

امام صادق عليه السلام فرمودند: هر كسي كه ازدواج موقت كند و بعد غسل كند، از هر قطره‌اي كه از آب غسل مي‌چكد ، خداوند هفتاد ملك را خلق مي‌نمايد كه تا روز قيامت براي او طلب آمرزش و بخشش نمايند و تا روز قيامت بر كسي كه از اين عمل دوري كند لعنت مي‌فرستند. وسائل الشيعه ج 14 ص 444-447

پيامبر اكرم (ص) فرمودند: هر كس يك بار در زندگي خود متعه كند، درجه اش به مانند درجة امام حسن مجتبي عليه السلام خواهد بود و هر كس دوبار متعه كند، درجه اش به مانند امام حسين سيد الشهداء‌عليه السلام خواهد بود و هر كس سه بار اين كار را انجام دهد، به درجة امام علي مرتضي عليه السلام نائل مي آيد و هر كس چهار بار متعه بگيرد، درجه اش همانند من خواهد بود.لئالي الاخبار ج 3 ص 243

saeedsh7j

Registered User
لایک‌ها
5,702
حالا اين زناي صيغه اي رو از كجا ميشه بيدا كرد؟ دي:
حالا خارج از شوخي بچه ها گشتن هيچي پيدا نكردن؟

persianalpha

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,386
دوستان طرفدار این کار گویا به مزاقشون خوش نیومد جواب منو بدن
حاضر میشین خواهر خودتون ازدواج موقت کنه؟

Shayan_BHX

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
از نظر جمعيت سه برابر بودن نسبت دختران به پسران
ازياد نسل شيعه
.....
ثواب متعه(ازدواج موقت)
پيامبر اكرم صلي الله عليه و آله مي فرمايند: دو نفري كه ازدواج موقت مي نمايند هنگامي كه با هم صحبت مي كنند، كلام آن ها تسبيح خداوند است و هنگامي كه دست همديگر را گرفتند، گناهانشان از ميان انگشتانشان فرو مي ريزد. هنگامي كه يكي از آنان ديگري را مي‌بوسد، خداوند براي هر بوسه، ثواب يك حج و عمره را مي دهد و هنگامي كه ازهم جدا مي‌شوند خداوند براي هر دوي آنان به هر لذت و شهوتي كه برده اند، حسنه اي به بزرگي كوههاي بسيار بلند در نامه عملشان مي نويسد و هنگامي كه بلند شده و غسل كردند، خداوند گناهان آنان را مي بخشد و آبي بر مويي از موهايشان مرور نمي كند، مگر اينكه خداوند براي هريك از آن ها ده ثواب نوشته و ده گناه محو كرده و ده درجه بالا مي برد. پس پيامبر صلي الله عليه و آله فرمودند: و براي هر كسي كه پيوند بين آنها را ايجاد كرده باشد همين ثواب‌ها خواهد بود. و در ادامه فرمودند يك درهم (خرج براي) متعه ،از هزار درهمي كه درراه خدا خرج شود برتراست به خدا سوگند كه متعه برتر است و آن چيزي است كه قرآن دربارة آن سخن گفته و سنت بر آن جاري شده است. لئالي الاخبار ج 1 ص 244 .

امام صادق عليه السلام فرمودند: هر كسي كه ازدواج موقت كند و بعد غسل كند، از هر قطره‌اي كه از آب غسل مي‌چكد ، خداوند هفتاد ملك را خلق مي‌نمايد كه تا روز قيامت براي او طلب آمرزش و بخشش نمايند و تا روز قيامت بر كسي كه از اين عمل دوري كند لعنت مي‌فرستند. وسائل الشيعه ج 14 ص 444-447

پيامبر اكرم (ص) فرمودند: هر كس يك بار در زندگي خود متعه كند، درجه اش به مانند درجة امام حسن مجتبي عليه السلام خواهد بود و هر كس دوبار متعه كند، درجه اش به مانند امام حسين سيد الشهداء‌عليه السلام خواهد بود و هر كس سه بار اين كار را انجام دهد، به درجة امام علي مرتضي عليه السلام نائل مي آيد و هر كس چهار بار متعه بگيرد، درجه اش همانند من خواهد بود.لئالي الاخبار ج 3 ص 243

حاج اقا من یه سوال دارم :rolleyes: اگه ینفر هفته ای یبار متعه كند به چه درجه ای میرسه؟ :lol:

Last edited:

web gard

Registered User
لایک‌ها
9
اونایی که موافق هستن حاضر میشن خواهرشون ازدواج موقت کنه؟ یا ساعتی؟

همه جای دنیا وقتی س* ک*س ممنوعه که باهاش کاسبی کنن!!! نه اینکه واسه دفع شهوت باشه! چه برای دختر چه پسر!!!

س*ک*س برای هرچی و هر جوری باشه غیر از کاسبی حلاله ... من دیشب با خدا کنفرانس داشتم اینو گفت... والسلام

یکی برای من روشن کنه! چه معنی داره شوهر مهریه بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟همونقدر که مرد از زن لذت میبره زن هم میبره شاید هم بیشتر! پس زن هم باید بابت سرویسی که میگیره پول بده! پول بابت مهریه به زن میدیم کی چی واقعا؟؟؟؟؟ خدا وکیلی فکر کنین این چه معنی داره؟؟؟؟ زن مگه کالاس که خریداری بشه؟؟؟؟....

Last edited:

saeedsh7j

Registered User
لایک‌ها
5,702

sJaguar

کاربر فعال موبایل و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,591
امام صادق عليه السلام فرمودند: هر كسي كه ازدواج موقت كند و بعد غسل كند، از هر قطره‌اي كه از آب غسل مي‌چكد ، خداوند هفتاد ملك را خلق مي‌نمايد كه تا روز قيامت براي او طلب آمرزش و بخشش نمايند
آقا اینطوری که مردم با بشکه:happy: رو خودشون آب میریزن اینکه اسراف:p میشه اونوقت !:blink::wacko:

sJaguar

کاربر فعال
لایک‌ها
1,591

:wacko:
بگرد پیدا میشه زیاد غصه نخور :rolleyes:

web gard

Registered User
لایک‌ها
9

به من و تو نمیرسه ! از در دادگاه خانواده و امثال اونجاها پاشونو بیرون نذاشته کله گنده های اونجا رو هوا بردنشون :D

Azitaaaa

Registered User
لایک‌ها
1

یا خداااااااااااا :eek: اینا چیه دیگه

حاج اقا من یه سوال دارم :rolleyes: اگه ینفر هفته ای یبار متعه كند به چه درجه ای میرسه؟ :lol:

اوه اوه اون دیگه فکر کنم یه چیزی در حد خ.ر بشه!!!

جمع کنین این مزخرفات رو بابا :eek: از حیوون که پست تر نیستیم

sJaguar

کاربر فعال
لایک‌ها
1,591
به من و تو نمیرسه ! از در دادگاه خانواده و امثال اونجاها پاشونو بیرون نذاشته کله گنده های اونجا رو هوا بردنشون :D
آقا این آواتار خفن چیه گذاشتی نصفه شب ؟:D
اینجا این همه جوون مجرد ریخته گناه دارن :wacko:

web gard

Registered User
لایک‌ها
9
آقا این آواتار خفن چیه گذاشتی نصفه شب ؟:D
اینجا این همه جوون مجرد ریخته گناه دارن :wacko:

گفتم جمعه شبه همگی از خستگی شب جمعه دربیان واسه شب جمعه هفته بعد انرژی داشته باشن!

پ.ن: کنارش بادوم و فندوق و امثالشون خوبه! کمر سازن:D

پ.ن2: ایضا کنجد

Bili_Joe

Registered User
لایک‌ها
19
كاملا مخالفم . من تفاوتي بين ازدواج موقت و زنا كردن نميبينم . در ضمن آوردن استدلال هايي مثل ازدياد نسل و ... براي موجه جلوه دادن ازدواج موقت ( زنا ) با توجه به شرايط فعلي جامعه به شدت كوته بينانه و تك بعدي به نظر ميرسه .

Zokalo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
لذتي بالاتر از صيغه براي زن مسلمان نيست.حضرت علی(ع)

بالا