برگزیده های پرشین تولز

آیا تا به حال از بانک جایزه ای گرفتین ؟؟؟

919

Registered User
لایک‌ها
3
تا به حال خودتون یا از آشناهاتون رو دیدین که حساب قرض الحسنه باز کرده باشه و جایزه برده باشه ؟؟؟ :blink:
اگه جواب مثبته چقدر تو حساب گذاشته چندوقت حساب باز بوده و تو چه بانکی
و کلا نظرتون راجب به این داستان چیه :blink:

shork

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام
من چند سال پيش بانک مسکن يه هساب داشتم 40 هزار تومان که 5 هزار تومان برنده شد.
يه يکی دو سالی هم باز بود.
يکی از آشناهامون هم يه هساب 10 ميليونی داشت دوسه هفته يی هم نگزشته بود
که 1 ملييون برنده شد.

mohandes_milad

Registered User
لایک‌ها
34
به نقل از 919 :
تا به حال خودتون یا از آشناهاتون رو دیدین که حساب قرض الحسنه باز کرده باشه و جایزه برده باشه ؟؟؟ :blink:
اگه جواب مثبته چقدر تو حساب گذاشته چندوقت حساب باز بوده و تو چه بانکی
و کلا نظرتون راجب به این داستان چیه :blink:
گلاب برتون همش سر کاریه :D اینا می خوان پول زبون بسته منو شمارو اونجا نگه دارن و ازش استفاده کنن و شاید یه دونه پیکانم یا پراید به یه نفرم بدن ولی اینجوری که تو تلویزیون میگه 500 دستگاه مزدا 300 دستگاه فلان 600 تا فلان هم نیست مگه بانک صادرات خودش چقد بودجه داره که بیاد 500 تا مزدا بده 500 تا 20 میلیون تازه با میلیاردها جوایز نقدی دیگر :D :lol: :lol:

919

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از mohandes_milad :
گلاب برتون همش سر کاریه :D اینا می خوان پول زبون بسته منو شمارو اونجا نگه دارن و ازش استفاده کنن و شاید یه دونه پیکانم یا پراید به یه نفرم بدن ولی اینجوری که تو تلویزیون میگه 500 دستگاه مزدا 300 دستگاه فلان 600 تا فلان هم نیست مگه بانک صادرات خودش چقد بودجه داره که بیاد 500 تا مزدا بده 500 تا 20 میلیون تازه با میلیاردها جوایز نقدی دیگر :D :lol: :lol:
عزیز جان بودجشون که بیلیون دلاری و از نظر بودجه مشکلی ندارن خیالت راحت در ضمن با پول هایی که از منو شما میگیرن 100 ها برابر این جایزه ها رو در میارن حالا من میخوام ببینم از این سود کلانی که میکنن واقعا یک دهمش هم به مردم میدن یا نه
البته امروز با یکی از دوستام که مامانش رییس بانک یک شعبه ای هستش (تجارت) میگفت که واقعا میدن منتهاش واقعا شانسیه و من برد پهلویه کسی که با 15.000 تومن 206 برنده شده بود :blink:
حالا بقیه بانک ها رو نمیدونم :wacko:
نظر بقیه چیه ؟؟؟

m_amin

Registered User
لایک‌ها
268
من خودم از صادرات یه 100 هزارتومان بردم و یه رادیو و یکی از دوستای پسر خالم رو هم سال پیش بودیه پزو 206 برد
در ضمن الکیه دیگه یعنی چی/؟
اینقدرم خر تو خر نیست که

roozbeh

Registered User
لایک‌ها
2
من 13 سال پیش یه 10 هزار تومن ریختم تو بانک تجارت!:rolleyes:
سال پیش رفتم حساب رو ببندم:D دیدم 5 تومن برنده شدم!:lol:

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58

Tiva

Registered User
لایک‌ها
113
دایی من یک حساب تو بانک مسکن داشت که 10 هزار تومان توش بود .. امسال یک 206 برد ..
ماشین رو خودم با چشمهای خودم دیدم ! 206 رنگ نقرآبی ! با پلاک و بیمه .. بعدش هم با هم رفتیم فروختیمش :p
حالا هم دایی ام پولش رو گذاشته تو بانک کشاورزی :p

جایزه واقعا میدن اما باید سرمایه میلیونی بزاری داخل حساب , دیگه با زیر یک میلیون کارت نمیشه !

masoud5672

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از mohandes_milad :

«احمدى نژاد» با اشاره به آمارهايى گفت: بانكهاى دولتى سالانه بيش از ۳۰۰ هزار ميليارد ريال تسهيلات بانكى پرداخت مى كنند و بانكهاى خصوصى نيز ماجرايى است كه فقط يكى از آنها در مدت چهار سال، سرمايه اش از ۱۵۰ ميليارد ريال به دو هزار ميليارد ريال رسيده است.
وى توضيح داد كه «اگر متوسط منابع لازم براى يك اشتغال را ۱۰۰ ميليون ريال فرض كنيم، با اين منابع مى توان سه ميليون شغل ايجاد كرد كه معادل عدد بيكاران كشور است، اما ادعا مى كنيم كه سالى ۷۰۰ هزار شغل ايجاد كرده ايم.»

919

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از Tiva :
دایی من یک حساب تو بانک مسکن داشت که 10 هزار تومان توش بود .. امسال یک 206 برد ..
ماشین رو خودم با چشمهای خودم دیدم ! 206 رنگ نقرآبی ! با پلاک و بیمه .. بعدش هم با هم رفتیم فروختیمش :p

جایزه واقعا میدن اما باید سرمایه میلیونی بزاری داخل حساب , دیگه با زیر یک میلیون کارت نمیشه !
چقدر پول گذاشته بود ؟!!! :f34r:

919

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از Tiva :

چقدر پول گذاشته بود ؟!!!

shazdeh kocholo

Registered User
لایک‌ها
50
به نقل از masoud5672 :
«احمدى نژاد» با اشاره به آمارهايى گفت: بانكهاى دولتى سالانه بيش از ۳۰۰ هزار ميليارد ريال تسهيلات بانكى پرداخت مى كنند و بانكهاى خصوصى نيز ماجرايى است كه فقط يكى از آنها در مدت چهار سال، سرمايه اش از ۱۵۰ ميليارد ريال به دو هزار ميليارد ريال رسيده است.
وى توضيح داد كه «اگر متوسط منابع لازم براى يك اشتغال را ۱۰۰ ميليون ريال فرض كنيم، با اين منابع مى توان سه ميليون شغل ايجاد كرد كه معادل عدد بيكاران كشور است، اما ادعا مى كنيم كه سالى ۷۰۰ هزار شغل ايجاد كرده ايم.»
بابا اين بنده خدا گلوش گير كرده سره اون 200 ميلياردي كه بانك پارسيان يكساله گيرش اومده.:lol:
قضيه هم اينه كه بانك پارسيان با 15 ميليارد وارد بورس شد و بعد از يك سال سرمايش شد 200 ميليارد ;) . حالا ايشون فكر كرده به يه نكته پنهان و درآمد سري پي برده گير داده كه : اين چه معني ميده و " اين قله هاي ثروت بايد صاف بشه!" و از اين حرفا.:blink: :D
زياد جدي نگير يه كمي دندون رو جيگر بذاري همه چي كله پا ميشه با اين برنامه ها:hmm: . آره جيگر:p

meli

Registered User
لایک‌ها
23
ای بابا
ما از همه چی شانس داریم جز بانک!

Figo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دو سال پیش صد هزار تومن بخاطر پیش بینی مسابقه فوتبال روزنامه جام جم برنده شدم :guitar:
حالا این چه ربطی به بانک داشت؟؟؟
ببینم کی میتونه جواب بده:upsided:​

بالا