برگزیده های پرشین تولز

آیا راهی دائمی برای صاف کردن موی فر هست؟

punisher2

Registered User
لایک‌ها
116
سلام
بجز سشوار و اتو چه راه های دیگه ای برای صاف کردن مو هست؟:(
اگه دائمی نشد حداقل چند روز صاف نگه داره:D

Last edited:

yashooora

Registered User
لایک‌ها
594
کراتینه هستش برادر موهات واسه حدود 5 6 ماه لخت لخت میشه
اما خوب هزینه بالاس
گلت هم قدیما بود که 100 درصد کچلت میکنه تضمینی :rolleyes::D

Sent from my GT-I8190 using Tapatalk 2

_Nera_

Registered User
لایک‌ها
741
این طور کارها هزینه دارن. البته اونقدر نیست که آدم نتونه بده.
من کراتینه کردن رو پیشنهاد نمی کنم. چون به شخصه راضی نبودم. ریزش مو میگیرید.
گلت هم که اصلا حرفشو نزنید. کچل میشید اساسی!
من خودم چون موهای فر دارم چندین ساله که تلاش می کنم موهامو صاف کنم. انواع راه ها رو هم امتحان کردم. اتو و سشوار راحتترین گزینه اس. و البته کم خرج ترین. اما به مرور زمان موها میریزه و دیگه جایگزینی هم نخواهد داشت.... از طرفی به محضیکه پیشونیتون عرق می کنه موها دوباره وز وزی می شن. توی شهر های شمالی هم که دیگه افرو سامورایی میشی!

اگه خیلی موهاتون فر داره و وز وزیه بهتره توی حمام روغن نارگیل یا زیتون بزنید. بعد از شامپو. و بعد هم زیر آب گرم ماشاژ بدید و شونه بزنید. به مرور زمان بهترش می کنه. و کلا وز موها رو از بین می بره. یه جور تقویت هم هست. براق هم میشه
از طرفی عیبش هم اینه که باید هر دو روز یه بار حتما برید حمام وگرنه موهاتون بو میگیره و البته بسیار هم چرب میشه.

یه راه دیگه هم هست که من خودم امتحان نکردم. فعلا گذاشتم کمی موهام استراحت کنن بعد برم یه بلای دیگه سرشون بیارم.
من خیلی توی اینترنت و آرایشگاه های مختلف جستجو کردم. آخرین روش صافی ژاپنی است.
این لینک رو مطالعه بفرمایید.
صافی دائم مو به روش ژاپنی

punisher2

Registered User
لایک‌ها
116
این طور کارها هزینه دارن. البته اونقدر نیست که آدم نتونه بده.
من کراتینه کردن رو پیشنهاد نمی کنم. چون به شخصه راضی نبودم. ریزش مو میگیرید.
گلت هم که اصلا حرفشو نزنید. کچل میشید اساسی!
من خودم چون موهای فر دارم چندین ساله که تلاش می کنم موهامو صاف کنم. انواع راه ها رو هم امتحان کردم. اتو و سشوار راحتترین گزینه اس. و البته کم خرج ترین. اما به مرور زمان موها میریزه و دیگه جایگزینی هم نخواهد داشت.... از طرفی به محضیکه پیشونیتون عرق می کنه موها دوباره وز وزی می شن. توی شهر های شمالی هم که دیگه افرو سامورایی میشی!

اگه خیلی موهاتون فر داره و وز وزیه بهتره توی حمام روغن نارگیل یا زیتون بزنید. بعد از شامپو. و بعد هم زیر آب گرم ماشاژ بدید و شونه بزنید. به مرور زمان بهترش می کنه. و کلا وز موها رو از بین می بره. یه جور تقویت هم هست. براق هم میشه
از طرفی عیبش هم اینه که باید هر دو روز یه بار حتما برید حمام وگرنه موهاتون بو میگیره و البته بسیار هم چرب میشه.

یه راه دیگه هم هست که من خودم امتحان نکردم. فعلا گذاشتم کمی موهام استراحت کنن بعد برم یه بلای دیگه سرشون بیارم.
من خیلی توی اینترنت و آرایشگاه های مختلف جستجو کردم. آخرین روش صافی ژاپنی است.
این لینک رو مطالعه بفرمایید.
صافی دائم مو به روش ژاپنی

این روغن نارگیل رو از کجا باید گرفت؟ عطاری؟

newmj2

Registered User
لایک‌ها
62
گلت کنید.البته برید پیش یه شخص وارد.گلت کنه و ویتامینه هیچ مشکلی نداره.فقط حتما به طور دایم اینکار رو نکنید.

_Nera_

Registered User
لایک‌ها
741
گلت کنید.البته برید پیش یه شخص وارد.گلت کنه و ویتامینه هیچ مشکلی نداره.فقط حتما به طور دایم اینکار رو نکنید.

آقا گلت موها رو می سوزونه. من به چشم خودم دیدم دوستانی که گلت کردن و ریزه ریزه موهاشون ریخته....و دیگه هم در نیومده
گلت یه روش قدیمی واسه صاف کردنه الان که روشهای جدیدتر اومده این روش کم کم کنار میره.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4 Beta

newmj2

Registered User
لایک‌ها
62
آقا گلت موها رو می سوزونه. من به چشم خودم دیدم دوستانی که گلت کردن و ریزه ریزه موهاشون ریخته....و دیگه هم در نیومده
گلت یه روش قدیمی واسه صاف کردنه الان که روشهای جدیدتر اومده این روش کم کم کنار میره.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4 Beta

گلت درست توسط شخص وارد هیچ مشکلی نداره.حتما ویتامینه استفاده بشه و در ضمن وقتی گلت میکنی یک دوره و اثرش از بین رفت دو دوره نباید گلت کنید.

haman-2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

من یه هفت، هشت ماهی میشه در گیره بلند کردن موهام بودم البته قبل از همه چیز خوصوصیات موهامو میگم:

1.کاملا فر

2.کاملا خشک

3.کاملا شکننده(طوری که با هر بار دست زدن به موهام،مو تو دستم میومد)

قبل از هر چیزی بگم این روشی که من به کار بردم مختص موهای خودمه که جواب داده واسه شما رو نمیدونم!!!

موهامو با چهار زدم(صفرم باشه چه بهتر!)

هر دفعه قبل حموم موهامو با روغن رزماری(دوای مو!) و روغن نارگیل (که نیازی به تعریف نیست) آغشته میکردم یه نیم ساعت میموند بعد حموم یا شب میزدم به سرم صبح میرفتم حموم طریقه مصرفم اینطوریه برای موهای کوتاه 5-7 قطر رزماری 10-12 قطره نارگیل برای بلند 10-15 قطره رزماری 20-25 قطره نارگیل(البته بعد شستشو نرم کننده هم برا مو بد نیست من ایپک میزنم)

هر یه ماه یه بار میرفتم پیراشگاه میگفتم واسم دورشو بگیره بالا رو فقط نوک گیری کنه

بعد دومین ماه شروع کردم موهامو سشوار و اتو کشیدن چو کنترولش واقعا سخت شده بود روشمم اینجوری بود که هر دو روز یه بار رزماری نارگیل میزدمو میرفتم حموم بعد در اومدن اول موهارو با سشوار خشک و حالت میدادم بعد اتو میکشیدم و صافش میکردم تا حموم بعد همین آشو همین کاسه!!!

تا پنجمین ماه به همین منوال بعدش رفتم پیرایش گفتم فقط دورو کوتاه کنه بالا دست نزنه

دو ماه دست به موها نزدم تا هشتمین ماه که بردم پیرایشگاه گفتم ولا (ولاستریت) صافی مو(تو اینترنت دربارش سرچ کنید) بزنه الانم نزدیک یه هفته از صافی میگذره فرم موهام عالیه ریزشم قطع شده دیگه خبری هم از اتو و سشوار نیست فقط موهامو چرب میکنم

اندازه موهامم 8 سانت بود بردم صافی

سوال نپرسید نیستم جواب بدم!!!(هر چی بود گفتم)

punisher2

Registered User
لایک‌ها
116
من الان از صافی دارک اند لاولی استفاده میکنم میشه گفت موهام خیلی بهتر شده و از اتو دیگه خبری نیس

FBI_20

کاربر بخش دانلود نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
2,997
روغن نارگیل موها رو لخت میکنه واقعا؟

amir.tabatabai

Registered User
لایک‌ها
1,251

parazit13

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
دوستي دارم كه در كار خودش (عطاري)خيلي وارده
در مورد موهام كه فر هست باهاش صحبت كردم،
گفت:دليل فر شدن موها اينكه اب كمي از بدن به ريشه مو ميرسه و به همين خاطر فر ميشه،بهترين راهي كه ميتونم پيشنهاد بدم اينكه به ١ساعت قبل از حمام سرتو با روغن نارگيل چرب كني و هر چند دقيقه موهاتو در هم ماساژ بدي و بعد با شامپوي گياهي اونو بشوري،به مدت ٤٠روز بايد يه تكه پنبه تميزو بزنيد داخل شربت كرچك و بزاريد داخل ناف و چسبش كنيد به مدت ٤٠روز تكرارش كنيد ،خودم تازه ميخوام شروع كنم

بالا