برگزیده های پرشین تولز

آیا راهی عملی برای پیدا کردن پسورد فایل های فشرده وجود دارد؟

Amir_Br

Registered User
لایک‌ها
116
سلام
چند تا فایل با حجم های زیاد از رپیدشیر برداشتم و متاسفانه چندتاشون دارای پسورد هست ، هر چی تو اینترنت جستجو کردم نتونستم منبع فایل ها رو پیدا کنم (از rapidlibrary دانلود کرده بودم) از چند تا نرم افزار هم استفاده کردم اما فایده ای نداشت .
حالا میخوام بدونم راهی هست برای پیدا کردن پسورد فایل های rar , zip , و امثالهم .
ممنون

Blueray

Registered User
لایک‌ها
1
اگر عنوان فایل هاتون رو بدید ، شاید بشه یه کاری کرد .
لینک ها رو برام بفرستید یا اسم فایل ها و حجمش .

Amir_Br

Registered User
لایک‌ها
116
خب دوست عزیز به جای اینکه ماهی بدی لطفا ماهیگیری یاد بده ...

mhdotcom

کاربر فعال موسیقی
کاربر فعال
لایک‌ها
10
منم پریروزا یچی دانلود کردم 95 مگ هرچی اسم فایل و سرچ زدم پسی گیر نیومد. مال یه فوروم روسی بود که تردش حدف شده بود.:wacko:

این برنامه های کرک ررم همش اسباب بازیه. بعد یکی دو ساعت هیچی.

sprint3r

Registered User
لایک‌ها
0
در مورد rar می دونم که تنها روش bruteforce یعنی این برنامه ها که همه حالات رو امتحان می کنن تا پیدا شه که عملا اگه طولانی باشه پسورد هیچوقت پیدا نمی شه...

Amir_Br

Registered User
لایک‌ها
116
در مورد rar می دونم که تنها روش bruteforce یعنی این برنامه ها که همه حالات رو امتحان می کنن تا پیدا شه که عملا اگه طولانی باشه پسورد هیچوقت پیدا نمی شه...
عملا هم هیچ وقت اسم کوتاه انتخاب نمیکنند یعنی حداقل اون اسم چهار حرف رو داره
پس یعنی هیچ راه عملی و صد در صد امتحان شده ای وجود نداره که باهاش بشه رمز رو پیدا کرد
بریم بسوزیم و بسازیم و با این سرعت کم همین فایل از یه جای دیگه دانلود کنیم

sprint3r

Registered User
لایک‌ها
0
بیشتر موقعی کاربرد داره این برنامه ها که پسورد فراموش شده یا یه چیزایی حدس می زنیم که مثلا به برنامه می گیم 7 حرفیه یا www. داره اولش و اینا...

TinySkin

Registered User
لایک‌ها
45
خيالت تخت كه اگه چنين چيزي واقعا به صورت عملي باشه شركت wirar يا بقيه شركتا بايد برن ورشكستگي شونو اعلام كنن

anf-b

Registered User
لایک‌ها
15
خيالت تخت كه اگه چنين چيزي واقعا به صورت عملي باشه شركت wirar يا بقيه شركتا بايد برن ورشكستگي شونو اعلام كنن
چه ربطی داشت؟

من به شخصه خیلی در رابطه با این موضوع تحقیق کردم
هیچ برنامه ای وجود نداره! همه ی برنامه هایی که موجودند فقط میتونند یک سری حروف رو چک کنند که همیشه جوابگو نیست
ولی حالا شما لینک فایلتون رو اینجا بگذارید شاید فرجی شد

Nazila_Moosavi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من یک پیشنهاد دارم

فایل فشرده رو توسط کلیک راست و open with winrar باز کن و ببین توش یک فایل شرتکات اینترنتی نداره
و اگه داشت اسم اون سایت رو با حروف کوچک وارد کن ببین باز میشه

مثلا من فایل که از سایت فری دانلود دات آی آر می گیرم توش یک شرتکات است به اسم www.fdl.ir که اگه اونو کپی کنی توی قسمت رمز حتما باز میشه.

البته این موقعی جواب میده که اون شخص که رمز گذاری کرده رمز فایل رو اسم سایتش داده باشه و برای تبلیغ شرتکات سایتش رو توش قرار بده

mhdotcom

کاربر فعال موسیقی
کاربر فعال
لایک‌ها
10
خوبیش اینه که امنیت بالائی داره واسه فایلای محرمانه.

kia_martan

Registered User
لایک‌ها
4,057
این اتفاق برای من چن بار پیش اومده
لینک دانلود رو تو گوگل سرچ کنید
خیلی راحت پیدا میشه بعدشم اگه تو خود سایت دیدید نزده پاسورد رو تو قسمت نظرات بگردید این سایتای روسی اکثرا توق سمت نظرات پاسورد میزارن

Amir_Br

Registered User
لایک‌ها
116
دوستان ممنون از راهنمایی همتون ، من خودم اکثر راه هایی که گفتید بلد بودم اعم از نرم افزار و جستجو تو گوگل و یا همون فایل شورتکاتی که دوستمون گفت فقط میخواستم بدونم اگه گیر فایلی افتادیم که هیچ کدوم از این راه ها براش افاقه نکرد آیا راه صددرصد دیگه ای وجو داره یا نه ،که انگار راهی وجود نداره ...
فقط من موندم این شرکت ها چرا هزینه میکنن نرم افزار میسازن واسه پیدا کردن رمز فایل های فشرده و عملا هم این نرم افزار ها هیچ وقت فایده نداره و به درد نمیخوره.

Hosseinpro

کاربر قدیمی پرشین تولز*همکار باز نشسته
فروشنده معتبر
لایک‌ها
998
دوستان ممنون از راهنمایی همتون ، من خودم اکثر راه هایی که گفتید بلد بودم اعم از نرم افزار و جستجو تو گوگل و یا همون فایل شورتکاتی که دوستمون گفت فقط میخواستم بدونم اگه گیر فایلی افتادیم که هیچ کدوم از این راه ها براش افاقه نکرد آیا راه صددرصد دیگه ای وجو داره یا نه ،که انگار راهی وجود نداره ...
فقط من موندم این شرکت ها چرا هزینه میکنن نرم افزار میسازن واسه پیدا کردن رمز فایل های فشرده و عملا هم این نرم افزار ها هیچ وقت فایده نداره و به درد نمیخوره.

اونها برنامه مخصوص دارن ولی به دست عموم نمیدن

superaryan

Registered User
لایک‌ها
2
من با استفاده از برنامه رمز شکن که الان اسمش دقیق یادم نیست (شاید rar password cracker بود) پسوورد یه فایل فشرده رو پیدا کردم که البته چند ساعت طول کشید. اگه پسوورد طولانی باشه یا اینکه غیر از حروف از اعداد یا نمادها هم درش استفاده شده باشه مدت زمانی که برنامه نیاز داره برای یافتنش خیلی خیلی طولانی میشه ولی اگه کوتاه باشه مثلا ۵ حرفی باشه یا فقط الفبا باشه تو چند ساعت میتونه پیداش کنه. بهرحال میخوام بگم که شدنی هست و برنامه های رمزیاب کشک نیستن.

Last edited:
بالا