برگزیده های پرشین تولز

آیا راهی هست که من بتونم به رشته دلخاهم برم ؟

شِیث

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام خسته نباشید
من همیشه به حقوق و وکالت از همان دورانه دبیرستان علاقه داشتم
دبیرستان رفتم رشته ریاضی خانواده گفتند نرو انسانی فلان و ...
بخدا همان دوران هم به حقوق علاقه داشتم هر چه اصرار کردم برم رشته انسانی نذاشتند و خیلی هم به ریاضی علاقه نداشتم
دانشگاه نخونده همینجور رشته ی اقتصاد نظری دانشگاه آزاد که رشته های ریاضی میاند اقتصاد نظری و انسانی اقتصاد بازرگانی قبول شدم. تقریبا مثل هم هست
الان ترم 6 اقتصاد نظری هستم 2 ترم دیگر مانده ارزش نداره که بخام سال دیگه کنکور بدم بعد بخام برم حقوق باز 4 سال چون تا اونموقع دیگه همین لیسانس اقتصاد رو گرفتم و 3-4 سال دیگر . راه منطقی و راحتتر که میدونم هم هست چی هست ؟

میخام بدونم راهی هست که بعد از لیسانس راحتتذ به خاستم که رشته حقوق هست برسم

1. آیا رشته ی اقتصاد نظریم میتونم برا فوق حقوق امتحان بدهم

یا

2. چجوری راحتتر میتونم لیسانسه دومم که حقوق هست را واردش بشم ؟

شِیث

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دستتون درد نکنه اگر میدونید لطف بفرمایید

dedman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من دقیقا راهشو نمیدونم . ولی اگر میخوای بری وکیل بشی برو سراغ لیسانس حقوق . توی حقوق لیسانس خیلی مهمه . اگر درست خیلی خوبه برو دانشگاه بهشتی ( روزانه یا شبانه ) اگر زیاد قوی نیستی سعی کن قم قبول بشی .
موفق باشی

__mahdi__

Registered User
لایک‌ها
243
چرا تو فوق لیسانس تغییر رشته نمیدی ؟ من خودم تو لیسانس می خواستم تغییر رشته بدم ولی دیدم به صرفه نیست . نشستم بکوب خوندم تو فوق رشته مورد علاقم قبول شدم. در ضمن تو فامیل هم داریم که طرف لیسانس عمران داره ولی سال پیش فوق لیسانس خقوق هم قبول شد { البته انگیزش رسیدگی به کارهای پدرش که دفتر وکالت داره بود . از لیسانس عمرانش هم فقط از حق امضاش استفاده می کنه . }

ROOZBEH33

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
372
کار بی خودیه که بخوای لیسانس حقوق بخونی
مستقیم برو فوقش رو امتحان بده
با اساتید دانشگاه حقوق هم یه مشورت کن که مطمئن شی . ولی خیلی ها مستقیم فوق حقوق قبول میشن شک نکن

شِیث

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دستتون درد نکنه
پس میشه ؟
یعنی لیسانس اقتصاد بگیرم میتونم فوق حقوق امتحان بدم ؟

DesertRose

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
377
من یادمه ابلیس هم بچه شیراز بود و اقتصاد نظری ازاد میخوند یوزرشم leonardo.cruise بود شما که نسبتی ندارین باهاشون خدای ناکرده ؟؟؟ با یوزر best things هم که کارش رایت بود شما ۳ تا شباهت دارین گمونم باید بنیاد ابلیس شناسانو راه اندازی کنیم

شِیث

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نه من به رشته حقوق واقعاعلاقمندم میخاستم بدونم راهی هست ؟
ام متعارم شیث هست دستتون درد نکنه

_Love_Coder_

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
128
رشته اي رو بخون كه بهش واقعا علاقعه داري مطمعن باش موفقتر از ايني ميشي كه به رشته اي علاقه نداشته باشي و بخواي ادامه اش بدي

دفترچه كارشناسي با كارشناسي ارشد رو مطالعه كن فكر كنم بشه

radium

Registered User
لایک‌ها
4
سلام خسته نباشید
من همیشه به حقوق و وکالت از همان دورانه دبیرستان علاقه داشتم
دبیرستان رفتم رشته ریاضی خانواده گفتند نرو انسانی فلان و ...
بخدا همان دوران هم به حقوق علاقه داشتم هر چه اصرار کردم برم رشته انسانی نذاشتند و خیلی هم به ریاضی علاقه نداشتم
دانشگاه نخونده همینجور رشته ی اقتصاد نظری دانشگاه آزاد که رشته های ریاضی میاند اقتصاد نظری و انسانی اقتصاد بازرگانی قبول شدم. تقریبا مثل هم هست
الان ترم 6 اقتصاد نظری هستم 2 ترم دیگر مانده ارزش نداره که بخام سال دیگه کنکور بدم بعد بخام برم حقوق باز 4 سال چون تا اونموقع دیگه همین لیسانس اقتصاد رو گرفتم و 3-4 سال دیگر . راه منطقی و راحتتر که میدونم هم هست چی هست ؟

میخام بدونم راهی هست که بعد از لیسانس راحتتذ به خاستم که رشته حقوق هست برسم

1. آیا رشته ی اقتصاد نظریم میتونم برا فوق حقوق امتحان بدهم

یا

2. چجوری راحتتر میتونم لیسانسه دومم که حقوق هست را واردش بشم ؟

بهترین کار ی که می تونید بکنید اینه که تو همین رشته لیسانس تون رو بگیرید بعد برا ارشد درسای حقوق رو بخونید حقوق امتحان بدید اینجوری دیگه لازم نیست 4 سال اضافی درس بخونید:)

بالا