برگزیده های پرشین تولز

آیا راهی هست که من بتونم به رشته مورده علاقه ام برم ؟؟

شِیث

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام خسته نباشید
من همیشه به حقوق و وکالت از همان دورانه دبیرستان علاقه داشتم
دبیرستان رفتم رشته ریاضی خانواده گفتند نرو انسانی فلان و ...
بخدا همان دوران هم به حقوق علاقه داشتم هر چه اصرار کردم برم رشته انسانی نذاشتند و خیلی هم به ریاضی علاقه نداشتم
دانشگاه نخونده همینجور رشته ی اقتصاد نظری دانشگاه آزاد که رشته های ریاضی میاند اقتصاد نظری و انسانی اقتصاد بازرگانی قبول شدم. تقریبا مثل هم هست
الان ترم 6 اقتصاد نظری هستم 2 ترم دیگر مانده ارزش نداره که بخام سال دیگه کنکور بدم بعد بخام برم حقوق باز 4 سال چون تا اونموقع دیگه همین لیسانس اقتصاد رو گرفتم و 3-4 سال دیگر . راه منطقی و راحتتر که میدونم هم هست چی هست ؟

میخام بدونم راهی هست که بعد از لیسانس راحتتذ به خاستم که رشته حقوق هست برسم

1. آیا رشته ی اقتصاد نظریم میتونم برا فوق حقوق امتحان بدهم

یا

2. چجوری راحتتر میتونم لیسانسه دومم که حقوق هست را واردش بشم ؟

bazykon

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بله خیلی راحت میشه ،:D
شما برو تو سر جلسه فقط اسمت رو بنویس بیا بیرون زمان انتخاب رشته فساچوست رو انتخاب کن حتماً قبول میشی ، این یه راهشه

راه دیگشه هم اینه که همین الان کامپیوترت رو پرت کنی بیرون ، و فقط درس بخونی دیگه اینورا پیدات نشه :دندون:

Koroush2

Registered User
لایک‌ها
3
سلام خسته نباشید
من همیشه به حقوق و وکالت از همان دورانه دبیرستان علاقه داشتم
دبیرستان رفتم رشته ریاضی خانواده گفتند نرو انسانی فلان و ...
بخدا همان دوران هم به حقوق علاقه داشتم هر چه اصرار کردم برم رشته انسانی نذاشتند و خیلی هم به ریاضی علاقه نداشتم
دانشگاه نخونده همینجور رشته ی اقتصاد نظری دانشگاه آزاد که رشته های ریاضی میاند اقتصاد نظری و انسانی اقتصاد بازرگانی قبول شدم. تقریبا مثل هم هست
الان ترم 6 اقتصاد نظری هستم 2 ترم دیگر مانده ارزش نداره که بخام سال دیگه کنکور بدم بعد بخام برم حقوق باز 4 سال چون تا اونموقع دیگه همین لیسانس اقتصاد رو گرفتم و 3-4 سال دیگر . راه منطقی و راحتتر که میدونم هم هست چی هست ؟

میخام بدونم راهی هست که بعد از لیسانس راحتتذ به خاستم که رشته حقوق هست برسم

1. آیا رشته ی اقتصاد نظریم میتونم برا فوق حقوق امتحان بدهم

یا

2. چجوری راحتتر میتونم لیسانسه دومم که حقوق هست را واردش بشم ؟

درود دوست عزیز
تا اونجا که من می دونم می تونید برای فوق رشته حقوق امتحان بدهید ولی بهتره که دفترچه انتخاب رشته پارسال رو از یکی از دوستانتون بگیرید و چک کنید که آیا می تونید امتحان بدهید یا نه. متاسفانه از زمانی که من امتحان دادم خیلی گذشته برای همین الان دفترچه رو ندارم. البته من رشته حقوق نخوندم ولی تا جایی که یادم میاد برای رفتن به رشته حقوق محدودیتی ندارید.

شِیث

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
درود دوست عزیز
تا اونجا که من می دونم می تونید برای فوق رشته حقوق امتحان بدهید ولی بهتره که دفترچه انتخاب رشته پارسال رو از یکی از دوستانتون بگیرید و چک کنید که آیا می تونید امتحان بدهید یا نه. متاسفانه از زمانی که من امتحان دادم خیلی گذشته برای همین الان دفترچه رو ندارم. البته من رشته حقوق نخوندم ولی تا جایی که یادم میاد برای رفتن به رشته حقوق محدودیتی ندارید.

متاسفانه من دسترسی به دفترچه کارشنای ارشد ندارم اگر یک نفر که دستری دارد به من لطف بگوید آیا از اقتصاد به حقوق میشود رفت یا نه ؟؟ممنون میشم و چه درسهایی را باید خواند دستتون درد نکنه ممنونم

شِیث

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام خسته نباشید

میشه لطفا یه عزیزی در مورد رشته هایزیر توضیحبده که در آینده چکار میکنند ؟
و اینکه موفقیت در هر یک منوط به داشتن سرمایه است

منظورم همگی فوق لیسانسشون هست

1.حقوق

2.مدیریت اجرایی

3.مدیریت پروژه

4.مدیریت بازرگانی

5.اقتصاد

Koroush2

Registered User
لایک‌ها
3
متاسفانه من دسترسی به دفترچه کارشنای ارشد ندارم اگر یک نفر که دستری دارد به من لطف بگوید آیا از اقتصاد به حقوق میشود رفت یا نه ؟؟ممنون میشم و چه درسهایی را باید خواند دستتون درد نکنه ممنونم

درود دوست عزیزم
ببخشید من یک مدت نبودم. من هم دفترچه ارشد رو ندارم ولی تا جایی که می دونم اگر قبول شوید باید پیش پاس کنید یعنی باید فکر کنم حدود 18 تا 20 واحد درس پاس کنید. جواب سئوال دیگه تون رو نمی دونم.
موفق باشید

بالا