برگزیده های پرشین تولز

آیا شما یک قاتل هستید؟

XFACTOR

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
0
نکته = دوستان محترم در بقیه صفحات این تاپیک تست های دیگری هم وجود دارد و به تیتر تاپیک که مربوط به تست زیر است زیاد توجه نکرده چون فقط برای برانگیختن حس کنجکاوی شماست
112.gif

****************************************************************************************************************************************************

سئوالي رو که در پايين متن مشاهده مي کنيد يک تست روانشناسي CSI:Crime Scene Investigation است .

متن را با دقت بخوانيد تک تک کلمات در جواب نهايي تاثير دارند:

يک زن در مراسم ختم مادر خود ، مردي را مي بيند که قبلا او را نمي شناخت. او با خود انديشيد که اين مرد بسيار جذاب است. او با خود گفت او همان مرد رويايي من است و در همان جا عاشق او مي شود .اما هيچگاه از او تقاضاي شماره نمي کند و ديگر آن مرد را نمي بيند. چند روز بعد او خواهر خود را مي کشد.

به نظر شما انگيزه ي او از قتل خواهر خود چه بوده است ؟ جواب بدین تا بگم !!!

Mohammadirani@

Registered User
لایک‌ها
10
سئوالي رو که در پايين متن مشاهده مي کنيد يک تست روانشناسي CSI:Crime Scene Investigation است .

متن را با دقت بخوانيد تک تک کلمات در جواب نهايي تاثير دارند:

يک زن در مراسم ختم مادر خود ، مردي را مي بيند که قبلا او را نمي شناخت. او با خود انديشيد که اين مرد بسيار جذاب است. او با خود گفت او همان مرد رويايي من است و در همان جا عاشق او مي شود .اما هيچگاه از او تقاضاي شماره نمي کند و ديگر آن مرد را نمي بيند. چند روز بعد او خواهر خود را مي کشد.

به نظر شما انگيزه ي او از قتل خواهر خود چه بوده است ؟ جواب بدین تا بگم !!!!!!

آن زن امید داشت که در مراسم ختم خواهرش شاید آن مرد را دوباره ببیند

یعنی من قاتلم ؟! :lol:

Even Star

کاربر فعال فرهنگ و هنر
کاربر فعال
لایک‌ها
127
بگو تا کی وقت داریم جواب بدیم تا من برم در موردش فکر کنم:wacko::wacko:

Even Star

کاربر فعال فرهنگ و هنر
کاربر فعال
لایک‌ها
127
راستی منظورت از او مرد است یا اون زنه؟:blink:

Even Star

کاربر فعال فرهنگ و هنر
کاربر فعال
لایک‌ها
127
با ااین مسئله واقعا فکرم رو مشغول کردی

اصلا می دونی چیه اون زنه دچار افسردگی می شه که دیکه مرده رو ندیده دق و دلیش رو سر خواهرش خالی می کنه!
(مثل خواهر من که هر وقت از هر جا کم میاره از من طلب داره!!!!!!!!:lol::lol:)

Romain_Gary

Registered User
لایک‌ها
6
این تکراریه ، ولی جوابشو نمیگم :دی

Mohammadirani@

Registered User
لایک‌ها
10
عجب

من که جوابش رو تو پست دوم دادم اما با رنگ سفید .. کافیه برای دیدن پاسخ در پست شماره دو ترکیب کلید های CTRL +A رو بفشارید !!! :)

XFACTOR

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
0
در این مورد که شما قاتل هستید من نمی دونم ! باید از اونایی که این سوال رو طرح کردن بپرسید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

( قابل توجه دوستان یکی از قاتلین زنجیره ای به نام محمد ایرانی شناسایی شد ! مواظب خود باشید از ما به شما گفتن
272.gif
181.gif

243.gif

آن زن اميد داشت که در مراسم ختم خواهرش شايد ان مرد را دوباره ببیند.
اگر توانسته به اين سوال پاسخ صحيح بدهيد احتمالا شما يک بيمار رواني يا psychopath هستيد.
يکي از بزرگترين روانشناسان امريکايي اين تست را بر روي افراد زيادي انجام تا به اين نتيجه برسد که چه کساني پاسخ صحيح مي دهند.
نکته ي جالب اينکه اکثر قاتل هاي سريالي به راحتي و به سرعت توانستند جواب صحيح بدهند.
بنابراين اگر پاسخ شما صحيح بود احتمالا شما يکي از قاتل هاي سريالي آينده خواهيد بود!

XFACTOR

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
0
حالا راست و دروغش پای من نیستتتتتتتتتتتتتتتت!!! از دوستان تقاضا دارم اگر از این نوع تست ها دارین لطفا مطرح کنید!!! تا با روحیات همدیگه بیشتر اشنا بشیم!!!
223.gif
232.gif

Dead_Man

Registered User
لایک‌ها
3
به شدت تکراری بود

Mohammadirani@

Registered User
لایک‌ها
10
در این مورد که شما قاتل هستید من نمی دونم ! باید از اونایی که این سوال رو طرح کردن بپرسید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

( قابل توجه دوستان یکی از قاتلین زنجیره ای به نام محمد ایرانی شناسایی شد ! مواظب خود باشید از ما به شما گفتن
272.gif
181.gif

243.gif

آن زن اميد داشت که در مراسم ختم خواهرش شايد ان مرد را دوباره ببیند.
اگر توانسته به اين سوال پاسخ صحيح بدهيد احتمالا شما يک بيمار رواني يا psychopath هستيد.
يکي از بزرگترين روانشناسان امريکايي اين تست را بر روي افراد زيادي انجام تا به اين نتيجه برسد که چه کساني پاسخ صحيح مي دهند.
نکته ي جالب اينکه اکثر قاتل هاي سريالي به راحتي و به سرعت توانستند جواب صحيح بدهند.
بنابراين اگر پاسخ شما صحيح بود احتمالا شما يکي از قاتل هاي سريالي آينده خواهيد بود!
ایول بابا ما رو قاتل کردی رفت .. حالا کی از قاتل جماعت خرید میکنه ؟ هان ؟ !!! :دی

XFACTOR

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
0

hadi_S

Registered User
لایک‌ها
6
با اینکه دیر رسیدم ولی حوابش اینه

دلیل اینکه خواهرش رو کشت این بود که چند روز بعد خواهرش رو با اون مرد دیده بود و خواهرش بهش گفته بود که با اون مرد می خواد ازدواجح کنه

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
با اینکه دیر رسیدم ولی حوابش اینه

دلیل اینکه خواهرش رو کشت این بود که چند روز بعد خواهرش رو با اون مرد دیده بود و خواهرش بهش گفته بود که با اون مرد می خواد ازدواجح کنه
خسته نباشي.
پس شما قاتل نيستي.

daneshmand

Registered User
لایک‌ها
22
انگار حسابی دیر رسیدم!
من پست اول رو که خوندم گفتم احتمالا اون آقاهه شوهر خواهرش بوده و می خواسته با کشتن خواهرش علاقه خودش رو به اون مرده نشون بده!
.
.
.
.
انگار اصلا توی مایه های قتل و قاتلی و اینها نیستم! آره؟؟

بالا