برگزیده های پرشین تولز

آیا فروشگاه اینترنتی میگیره؟؟

tofanman

Registered User
لایک‌ها
155
سلام دوستان عزیز من یک فروشگاه واقع در جاده شهریار دارم و فروش عمده هم به بانه داریم اکثر جنسامون وارداتی هست ( لوازم خانگی همچی بجز یخچال و گوشی ) الان هم یک سری جنس های تولید داخل مثل لباس و ... اواردیم میخواستم بدونم اگر یه فروشگاه اینترنتی بزنم چطوری میتونم مشتری جذب کنم و راه و روش راه اندازیش چیه ( وردپرس . اسکریپت . جملا و .. ) منظورم هست

khunires

مدیربخش کاروسرمایه *فروشنده معتبر
مدیر انجمن
لایک‌ها
4,947
سلام دوستان عزیز من یک فروشگاه واقع در جاده شهریار دارم و فروش عمده هم به بانه داریم اکثر جنسامون وارداتی هست ( لوازم خانگی همچی بجز یخچال و گوشی ) الان هم یک سری جنس های تولید داخل مثل لباس و ... اواردیم میخواستم بدونم اگر یه فروشگاه اینترنتی بزنم چطوری میتونم مشتری جذب کنم و راه و روش راه اندازیش چیه ( وردپرس . اسکریپت . جملا و .. ) منظورم هست

وقت بخیر
بستگی داره شما چقدر بخواید هزینه کنید

راه اندازی فروشگاه چه روی وردپرس چه با سیستم اختصاصی زیاد تفاوتی نداره، بستگی به بودجه شما داره که در 3 نقطه باید صرف بشه:
اول: تامین اجناس و محصولات با قیمت رقابتی با فروشگاه های دیگه! (کاربران ایرانی هوشمندتر شدن و کالایی که میخوان بخرن رو همیشه با چند فروشگاه دیگه از نظر قیمتی و کیفیت مقایسه میکنن)
دوم: پایه و اساس فروشگاه: انتخاب نام برند (بسیار مهم هست) - لوگوی اختصاصی - اسکریپت - قالب - سئو - دیزاین سایت - سیاست های فروش - اعتمادسازی -هاست و دامنه و سرور - سیاست های حمل و نقل و ارسال - روش ها و آگاهی های شما برای جذب مشتری و تفکیک از کاربر
سوم: تبلیغات و استراتژی های افزایش فروش

پس اگر شما میفرمایید اجناس رو دارید پس پله ی دوم و سوم رو باید فکر کنید که برمیگرده به بودجه ی شما

tofanman

Registered User
لایک‌ها
155
تشکر بابت پاسخ
بودجه رو هنوز تصمیم گیری نشده چقدر باشه ولی چون دفتر و انبار و غیره داریم فقط باید هزینه تهیه یه سرور فیزیکی و طراحی سایت و ... بشه
حدودا فکر کنم بودجه 20 میلیون تومنی کافی باشه

arashen91

Registered User
لایک‌ها
207
تشکر بابت پاسخ
بودجه رو هنوز تصمیم گیری نشده چقدر باشه ولی چون دفتر و انبار و غیره داریم فقط باید هزینه تهیه یه سرور فیزیکی و طراحی سایت و ... بشه
حدودا فکر کنم بودجه 20 میلیون تومنی کافی باشه
20 میلیون خیلی زیاده
شما فوقش هزینه راه اندازی سایتت 500 تومن بشه
1 هاست از نت افراز می گیری
1 دامنه (آدرس اینترنتی)
بعد روش اسکریپت یه فروشگاه ساز رو می زنی مثل ووکامرس یا چیزای دیگه

startToday

Registered User
لایک‌ها
323
با سلام، وقت شما بخیر.
شما اصلا نیازی به سرور و اینا ندارید. همونطور که دوستمون فرمودن شما برای شروع کار یه هاست میخوای، یه دامین و یه فروشگاه‌ساز که خیلی از اُپن سورس‌ها مثل وردپرس یا پرستاشاپ هم کارتون رو راه میندازه.
باقی هزینه‌ها رو هم میتونید بصورت هدفمند روی برندسازی و تبلیغات صرف کنید.

با آرزوی موفقیت.

بالا