برگزیده های پرشین تولز

آیا لنز های رینوکس Reynox را میتوان روی Canon S3 IS سوار کرد

Raynox

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همه دوستان
درسته که من تازه عضو اینجا شدم ولی از یکسال پیش همیشه این فروم رو دنبال کردم و چیزای زیادی یاد گرفتم
راستش من چند وقت پیش یه دوربین S3 IS گرفتم و خب ازش راضیم ولی از اونجا که دنبال لنز های اون هم هستم خواستم شما منو راهنمایی کنید

من میدونم سه نوع لنز کنون روی این دوربین سوار میشه
wide converter WC-DC58A
Tele converter TC-DC58B
Close-UP Lens 500D 58 mm

که برای سوار کردن اینها روی دوربین به آداپتر تبدیل لنز زیر هم نیاز داریم
Conversion Lens Adapter LA-DC 58E

من فقط اینها رو تو دفتر چه دیدم و نمیدونم قیمتاشون چنده و اصلا باید از کجا اونا رو تهیه کنم
دوم اینکه مثلا لنز واید و تله و کلوز آپ کارشون چیه مگه نه اینکه لنز خود این دوربین دارای زوم خوبیه و تا صفر سانتی متر هم میتونم به سوپه نزدیک بشم . یعنی این لنزها چقدر تو زوم یا عکس برداری از نزدیک تاثیر داره

بعدشم من شنیدم که اگه از این لنزها استفاده کنم دیگه نمیتونم از فیلتر های مخصوص لنز استفاده کنم مثل فیلتر های پولاریزه و یو وی و غیره . آیا این حقیقت داره یعنی نمیشه رو این دوربین از فیلتر استفاه کرد

از طرفی من تو فروم خود شرکت کنون یه جستجو کردم دیدم که بعضی ها اونجا توصیه کردند که از لنز های رینوکسRaynox به جای کنون استفاده بشه مثلا اگه از لنز
Raynox 58 mm
استفاده کنم اونوقت میتونم از فیلتر های مختلف هم روی لنزم استفاده کنم آیا این درسته و اگه درسته قیمت این لنز ها چقدره

خواهش میکنم راهنمائیم کنید و اصلا بگید تفاوت این لنز ها با لنز سر خود دوربین چقدره یعنی لازمه که برم براش لنز بخرم

محمدی

Registered User
لایک‌ها
14
من در اين مورد اطلاعي ندارم
اما شما از s3is راضي هستين ؟
چون من چند وقت ديگه ميخوام بخرم .

بالا