برگزیده های پرشین تولز

آیا مسابقات کشورهای اسلامی در ایران برگزار می شود؟

اتفاقی که می افتد :

• برگزار می شود با نام خلیج فارس

Votes: 3 21.4%
  • برگزار می شود با نام خلیج عربی

Votes: 1 7.1%
  • برگزار می شود با نام خلیج خالی!

• برگزار می شود ولی عربها نمی آیند

• برگزار نمی شود

Votes: 4 28.6%
  • نظر دیگری دارم که در تاپیک توضیح داده ام

Votes: 0 0.0%

• Total voters
    14

ROOZBEH33

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
372
لطفا بحث سیاسی و ... شروع نشه که تموم میشه!:f34r: واردید که

فقط نظرتون رو بنویسید :

با توجه به اینکه کشورهای عربی گفتن تا نام خلیج فارس رو از روی نشان ها و ... بر ندارید و جاش خلیج عربی یا خلیج خالی ننویسید ما تو مسابقات کشورهای اسلامی که قراره تو ایران برگزار بشه شرکت نمی کنیم، فکر می کنید کدوم یک از حالات توی گزینه ها رخ میده!

میتونید فقط رای بدید یا اینکه توضیحش رو هم بنویسید! فقط اونی که بالا گفتم یادتون نره لطفا:)

MasoudM

Registered User
لایک‌ها
651
هيچ نظري ندارم و نميتونم پيش بيني كنم . ( اينم به گزينه ها اضافه كن :دي )

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17
به نظر من اصلا مهم نيست ...نه برگزاريش نه اون عرب هاي ^$#%^%$#

hamed1297

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
نظر من یه چیزی تو مایه های 2 پست بالایی هست.شما میانگینش رو حساب کن.

Second Life

Registered User
لایک‌ها
58

Hamed731

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
1,329
باید با همون اسم خلیج فارس برگزار بشه هر کشوری خواست بیاد هر کشوری هم نخواست نیاد به درک :D

Mahdy2021

Registered User
لایک‌ها
74
برگزار نمیشه ، عربها به شدت از ایران ترسیدن... میگن اگر الان جلوی ایران واینسیم دیگه هیچ وقت نمی تونیم

Second Life

Registered User
لایک‌ها
58
باید با همون اسم خلیج فارس برگزار بشه هر کشوری خواست بیاد هر کشوری هم نخواست نیاد به درک :D
بله اصلا نباید بزاریم این مقاسباتِ بینــُـل کنسل بشه چشم تمام جهان(در بیاد) به این مساقباته

shifter

Registered User
لایک‌ها
1,087
من گزينه برگزار ميشون ولي اعراب نميايند رو زدم ولي....
دلم روشنه كه برگزار ميشه ولي اقاي ا.ن به علت اينكه دل اعراب عزيزشون نگيره و چون هم بالاخره اونا كشورهاي بيگانه كه نيستن بابا...خودتون كه ميدونين اونا كشورهاي دوست و برادر و همسايه هستن وايشون هم مسابقات ر و به دلخواه اونا و با هرنامي كه اونا بخوان برگزار ميكنه!!
قضيه درياي خزر كه يادتون نرفته؟ايشون فقط به خاطر اينكه برادر بسيجي پوتين بياد ايران از گفتگو در مورد قرارداد هايي كه درمورد سهم 50 درصدي ايران بود گذشت....!!
اميدوارم كه اينبار حداقل....!

میلاد

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
اگه کسی نظر منو بخواد، میگم بکشیدشون.
crazy.gif

ROOZBEH33

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
372

از اونجایی که غیر ایران بقیه مسلمونا عربن، اگه عربا نیان میشه مسابقات داخلی!

برگزار نمیشه ، عربها به شدت از ایران ترسیدن... میگن اگر الان جلوی ایران واینسیم دیگه هیچ وقت نمی تونیم

شک دارم برگزار نشه . بالاخره یه کلاه شرعی پیدا میکنن براش

Mahdy2021

Registered User
لایک‌ها
74
سرمایه: ایران سال هاست میزبان هیچ مسابقه چند ورزشی مهم قاره ای یا جهانی نبوده است، اما این طلسم قرار است امسال شکسته شود و ایران با میزبانی مسابقات همبستگی کشورهای اسلامی میزبان مسابقاتی فرامنطقه ای و مهم باشد. این مسابقات اگرچه جزء رویدادهای ورزش زیرنظر فدراسیون های ورزشی جهان و کمیته بین المللی المپیک نیست و جزء مسابقات رسمی قاره ای یا جهانی محسوب نمی شود اما حضور نمایندگان ورزش کشورهای مسلمان (و نماینده های انفرادی کشورهای غیراسلامی) باعث می شود این مسابقات مهم که رقابت نماینده های ورزشی حدود یک چهارم جمعیت جهان هستند اهمیت ویژه ای پیدا کند. اگرچه ایران امکانات خود را بسیج کرده است تا میزبانی درخور و شایسته برای این مسابقات عظیم باشد اما شاید مسائل غیرورزشی این میزبانی را تحت الشعاع قرار دهد. دو روز پیش بود که رئیس فدراسیون همبستگی کشورهای اسلامی به همراه مسوولان سرپرستی و نظارت این فدراسیون به ایران آمدند تا با مسوولان ورزشی ایران و مسوولان ستاد برگزاری دومین دوره بازی های کشورهای اسلامی ملاقات کنند اما به نظر می رسد این ملاقات صرفاً در حیطه مسائل ورزشی نبوده و آنها حامل یک پیام مهم برای ایران بوده اند، پیامی ضدسیاست ها و ضدعلائق و تاریخ ایران. براساس اخبار منتشرشده بشیر طرابلسی رئیس عربستانی فدراسیون همبستگی کشورهای اسلامی در این ملاقات اعلام کرده است کشورهای عربی خواستار استفاده از واژه های مجعول «خلیج عربی» یا حداکثر «خلیج» به جای واژه تاریخی و مستند و قابل قبول «خلیج فارس» شده اند. این درخواست از سوی کشورهای عربی قطعاً با مخالفت ایران همراه خواهد شد و این احتمالاً به معنای آن است که شاید کشورهای عربی شبه جزیره عربستان این مسابقات را تحریم کنند. اگر این اتفاق بیفتد و کشورهای امارات متحده عربی، کویت، عمان، قطر، بحرین، عربستان سعودی (و شاید اردن، یمن و...) این مسابقات را تحریم کنند با توجه به اینکه احتمالاً کشورهای مصر و مراکش هم در این مسابقات حضور نخواهند یافت شاید اصلاً این مسابقات برگزار نشود.
اما در همین حال حسن میرزاآقابیگ دبیر اجرایی این مسابقات معتقد است این مسابقات مطابق برنامه قبلی برگزار خواهد شد. او می گوید: «در مذاکرات انجام شده با اعضای هیاتی که به ایران سفر کرده بودند به هیچ وجه از مواضع بر حق خویش درخصوص نام خلیج فارس عقب نشینی نکرده ایم و فدراسیون همبستگی کشورهای اسلامی نیز این مساله را پذیرفته اند... این مساله تازه ای نیست که بخواهند مجدد به آن بپردازند. در اجلاس جده نیز مطرح شد که از نام جعلی خلیج به جای خلیج فارس استفاده شود اما هیات ایرانی به هیچ وجه آن را نپذیرفت. هیچ مشکلی در این زمینه نیست و نام
خلیج فارس در بروشور ها، پوسترها و همچنین مدال های بازی های کشورهای اسلامی مورد استفاده قرار خواهد گرفت.»

siavash78

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
3
واقعا لذت بخشه وقتی میبینم کاره ایتا به جایی رسیده که با کمال خونسردی میان به ما می گن اسم خلی ج ع ربی رو بنویسین رو پوسترهاتون! ما شما را به مقام ... میرسانیم. ارتشی تو نمیخوای مستقل باشی؟! میخوای نوکر آمریکا باشی؟ خب بیا نوکر امارات بشو بهتره!

shifter

Registered User
لایک‌ها
1,087
اون قبلنا كه عربا تازه شروع به زر زر كردن كرده بودن فقط با يه بار جواب شاهنشاه فقيد مثل موش نشستن سرجاشون!اما الان كار به جايي رسيده كه ..........

Mahdy2021

Registered User
لایک‌ها
74
A0663266.jpg

نام خليج فارس روي نشان‌هاي قهرماني درج شد :)

خبرگزاري فارس: ‌‌دبير ستاد بازي‌هاي همبستگي كشورهاي اسلامي در ايران گفت: با وجود شيطنت‌هاي رسانه‌اي، نام هميشگي خليج فارس ‌روي نشان قهرمانان درج شد.

به گزارش خبرگزاري فارس از مشهد، حسن ميرزاآقابيگ ظهرامروز در حاشيه دومين نشست اعضاي كميته عربستاني ـ نظارتي و هماهنگي فدراسيون كشورهاي اسلامي (issf) با اعضاي ستاد بازي‌هاي همبستگي كشورهاي اسلامي خراسان رضوي به خبرنگاران اظهار داشت: در كتاب مقررات اين بازي‌ها نيز، نام و نقشه خليج فارس نقش بسته است.
وي افزود: حتي اگر به واسطه به‌كار بردن نام خليج فارس قرار بود ايران از ميزباني اين مسابقات محروم شود، باز ما از مواضع خود عقب‌نشيني نمي‌كرديم.
وي تعداد كشورهاي شركت كننده در اين مسابقات را 38 كشور ذكر كرد و افزود: از اين تعداد 30 كشور به صورت مكتوب اعلام آمادگي كردند و فرم‌هايشان به دبيرخانه مركزي رسيده و هشت كشور هنوز نرسيده است.
ميرزاآقابيگ گفت: البته با توصيه‌هاي رئيس سازمان تربيت بدني قرار است به تعداد محدودي كشور آفريقايي كمك‌هايي بشود تا آنها هم بتوانند در اين مسابقات شركت كنند و بنابراين ممكن است تعداد كشورهاي شركت كننده به 45 كشور برسد.
دومين دوره بازي‌هاي كشورهاي اسلامي از تاريخ 24 مهر تا هشتم آبان امسال در سه شهر تهران مشهد و اصفهان برگزار مي‌شود.
---
پ.ن: عکس تزئینی هست

Last edited:

nargill

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
خلیج فارس مهم نیست اسلام مهم است.

mooZmar

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
156
خلیج فارس مهم نیست اسلام مهم است.
این آخرین پستی از شماست که من میام و پاک میکنم!!(البته پاک نکردم!!)

اگه دوست دارین این رویه رو ادامه بدین..بگید تا بنده دیگه هی پست نکنم و به کل یوزرتون رو پاک کنم!!

Hamed731

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
1,329
دومين دوره بازي‌هاي كشورهاي اسلامي از تاريخ 24 مهر تا هشتم آبان امسال در سه شهر تهران مشهد و اصفهان برگزار مي‌شود.

ایول پس تو اصفهان هم هست ... بریم یکم این عربا رو هو کنیم :p

منصور قیامت

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
297
این آخرین پستی از شماست که من میام و پاک میکنم!!(البته پاک نکردم!!)

اگه دوست دارین این رویه رو ادامه بدین..بگید تا بنده دیگه هی پست نکنم و به کل یوزرتون رو پاک کنم!!
:lol::lol::lol:

خیلی باحال بود :D

بالا