برگزیده های پرشین تولز

آیا می توان از موبایل مانند حافظه های فلش استفاده کرد؟

Palomino

Registered User
لایک‌ها
2
با عرض سلام خدمت دوستان و اساتید گرامی :cool:

حقیقتش من می خواستم بدونم آیا می شه از موبایل هایی که حافظه بالا دارند یا مموری کارت می خورن مثل حافظه های فلش استفاده کرد یعنی برای انتقال اطلاعات از کامپیوتری به کامپیوتر دیگه و آیا برای اتصال موبایل به کامپیوتر احتیاجی به نرم افزار خاص یا درایوری نیست و به هر کامپیوتری که بخواهیم می تونیم موبایل رو وصل کرده و اطلاعات رد و بدل کنیم. اگر میشه لطفا بگین چه موبایل هایی ای قابلیت رو دارن - فقط موبایل های سیمبین یا موبایل های دیگه هم میتونن- و همچنین آیا این کار از هر سه طریق bluetooth, infra, USB امكان پذير است؟

بسيار مرسي

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
چرا ميتوني روي مموري خودش يا مموري كارتي كه وصل ميكني فايل بريزي اما اكثر موبايلها براي شناخته شدن نياز به نصب درايور دارن و مثل دوربينهاي ديجيتال به طور خودكار توسط ويندوز به عنوان درايو شناخته نميشن.

N e M e S i S

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از Palomino :
با عرض سلام خدمت دوستان و اساتید گرامی :cool:

حقیقتش من می خواستم بدونم آیا می شه از موبایل هایی که حافظه بالا دارند یا مموری کارت می خورن مثل حافظه های فلش استفاده کرد یعنی برای انتقال اطلاعات از کامپیوتری به کامپیوتر دیگه و آیا برای اتصال موبایل به کامپیوتر احتیاجی به نرم افزار خاص یا درایوری نیست و به هر کامپیوتری که بخواهیم می تونیم موبایل رو وصل کرده و اطلاعات رد و بدل کنیم. اگر میشه لطفا بگین چه موبایل هایی ای قابلیت رو دارن - فقط موبایل های سیمبین یا موبایل های دیگه هم میتونن- و همچنین آیا این کار از هر سه طریق bluetooth, infra, USB امكان پذير است؟

بسيار مرسي

پیشنهاد من برای شما استفاده از گوشی N-Gage هست که تا یک گیگ رم رو پشتیبانی میکنه و بسیار گوشی خوبیه . قابلیت گیمش بسیار بالاست . ام پی تری پلیر بسیار قدرت مندی داره و رادیو هم میشه . به نظر من بهترین کاراییش همون قابلیت حافظه فلش بودنش هست .
یک کابل یو اس پی داره که به پی سی نصب میشه و در هر مکانی و هر کامپیوتری این امکان وجود داره که بدون نصب نرم افزار یا درایور از اون استفاده کنید . من خریدم 200 و دوستم خرید 180 و یکی دیگه از دوستانم خرید 150 . دقت کن اگر خواستی خریداری کنی حتما N-Gage بخری نه N-Gage.QD . N-Gage.QD کارایی هاش کمه و میشه گفت کوچک تره از اون و فکر نکنم دیگه اون قابلیت های حافظه فلش بودنش رو داشته باشه .

xPlod

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
نوکیا 6230i این قابلیت (Mass Storage Device) رو داره و بدون نصب درایور میشه ازش به عنوان یه فلش دیسک استفاده کرد. اما کابل USB ش رو باید جداگانه تهیه کنید.

بالا