برگزیده های پرشین تولز

آیا وقت کنار گذاشتن اینترنت اکسپلورر نشده؟

farbod_123

Registered User
لایک‌ها
0
این اینترنت اکسپلورر رو باید کشت چه با تفنگ چه با مشت !:blink:
کلی باگ داره. کافیه بری تو یه سایت نامربوط هزار تا دایالر و ادور بگیره
ولی فایر فاکس توووووووووووووووووووووووووووووووووووپه

Opera 8.0

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
این اینترنت اکسپلورر رو باید کشت چه با تفنگ چه با مشت !
کلی باگ داره. کافیه بری تو یه سایت نامربوط هزار تا دایالر و ادور بگیره
ولی فایر فاکس توووووووووووووووووووووووو وووووووووووپه

تازه به این نتیجه رسیدی؟

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
شما اگه دوست داري با ie کار نکن ! برو با ff کار کن به اين خيال که امنيتش بالاتره !
ببينم ! مگه کسي دعوت نامه فرستاده که با ie کارکني؟

cracki

Registered User
لایک‌ها
23
مگه هنوزم کسی هست که از اون اکسپلورر مسخره میکروسافت استفاده کنه ؟! باورم نمی شه !

Opera 8.0

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
به نقل از cracki :
مگه هنوزم کسی هست که از اون اکسپلورر مسخره میکروسافت استفاده کنه ؟! باورم نمی شه !
همینی که بالا سرتون پست زده

mammad81

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
23
اون که از آواترش معلومه ای IE استفاده کن ای مایکروسافت خاک برسرت میری با اون IE چت میکنی
تو هم اپرا هی میری تو اپرا داد و فریاد میکنی که اپرا بخونی ای بی ناموس
پ.ن: به سبک حسنیی بخونید لطفا

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
من هم از ie استفاده میکنم خیلی سعی کردم که خودمو با firefox جفت و جور کنم ولی نشد ie خیلی راحت تر و سریعتره و ساده تر در مورد امنیت هم که دیگه الان هرکسی رو کامپیوترش یدونه انتی ویروس و فایروال رو داره دیگه به نظر من که ie7 خیلی راحت میتونه firefox رو بزاره تو جیبه بقلش تنها برتری firefox از نظر من تبهاش هست که البته پر کاربرد هم هست که اونم تو ie7 با دمو تشکیلات بیشتر از firefox گذاشتنش من واقعا دلیل دیگهای نمبینم که بخوام از firefox استفاده کنم خب اگه شما دلیلی دیگهای دارین بگین منم بدونم شاید به خاطر اون رفتم از firefox استفاده کردم

IcedAngel

Registered User
لایک‌ها
30
به نقل از Shahed :
شما اگه دوست داري با ie کار نکن ! برو با ff کار کن به اين خيال که امنيتش بالاتره !
ببينم ! مگه کسي دعوت نامه فرستاده که با ie کارکني؟
friends.gif

خدایی من 6 ماه با فایرفاکس کار کردم ... الانم 3 ماهه دارم سعی میکنم با اپرا کار کنم ... مشکلی تو اینترنت اکسپلورر ندیدم که بخوام بزارمش کنار ... کار باهاش دل نشین تر هم هست

mynobar

Registered User
لایک‌ها
2
IE به درد آدمهای جامد و بی تحرک میخوره فقط .
tease.gif

mammad81

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
23
به نقل از mynobar :
IE به درد آدمهای جامد و بی تحرک میخوره فقط .
tease.gif
تایید میشه اگر به بقیه بر نخوره Ie خوبه چون ساده اس چرا ساده اس چون هیچی نداره فقط آدرسو تایپ کن صفحه رو ببین همین و بش هیچی نداره محض رضای خدا
چرا چرا یادم اومد تا دلت بخواد باگ داره:D :D :D :D :D :D

rezadignity

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
من هم از IE استفاده می کنم چون پارسال که فایرفاکس رو نصب کردم با مرورگری شلخته و ناقص و نا روان مواجه گشتم. از همون روز بود که فایرفاکس رو Uninstall کردم و با همین IE کار کردم.
نه من فکر نمی کنم وقت کنار گذاشتن IE رسیده باشد و فکر هم نمی کنم به زودی چنین زمانی برسد. تازه IE 7 هم در راه است و به احتمال زیاد این ورژن پوز فایرفاکس را پایین خواهد آورد.

IcedAngel

Registered User
لایک‌ها
30
حبیب و محمد ... هر چی دلتون میخواد بگین ... تا زمانی که با ساده ترین حالت سریع ترین و بهترین روش رو میده کنار گذاشتنش چیز ضروری نیست ... من نه باگ از آی ای دیدم نه مشکلات دیگه ... نمیدونم شماها چی کار میکنین که میگین مشکل داره ... در ثانی انتظارات آدم از یه مرورگر چی میتونه باشه مگه ؟! برنامه که نیست ... مرورگره ... فقط باهاش میبینن
272.gif
واقعا" برام پیش نیومده از امکانات اون دو تا استفاده کنم
نمیگم بدن اونها ... ولی وقتی 90% کار روزانم در اینترنت با آی ای تامیین میشه چرا سیستمم رو شلوغ کنم ؟ مثل اینکه تب این دو تا مرورگر تو ایران خیلی داغه
پسر چقدر سرده هوا ...
fire.gif

Y2K

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از IcedAngel :
حبیب و محمد ... هر چی دلتون میخواد بگین ... تا زمانی که با ساده ترین حالت سریع ترین و بهترین روش رو میده کنار گذاشتنش چیز ضروری نیست ... من نه باگ از آی ای دیدم نه مشکلات دیگه ... نمیدونم شماها چی کار میکنین که میگین مشکل داره ... در ثانی انتظارات آدم از یه مرورگر چی میتونه باشه مگه ؟! برنامه که نیست ... مرورگره ... فقط باهاش میبینن
272.gif
واقعا" برام پیش نیومده از امکانات اون دو تا استفاده کنم
نمیگم بدن اونها ... ولی وقتی 90% کار روزانم در اینترنت با آی ای تامیین میشه چرا سیستمم رو شلوغ کنم ؟ مثل اینکه تب این دو تا مرورگر تو ایران خیلی داغه
پسر چقدر سرده هوا ...
fire.gif

موافقم
یه چیزه دیگه نمی دونم ما چرا یاد گرفتیم که قدیمی ترین ورژن برنامه های مایکروسافت رو با جدیدترین ورژن برنامه های Open Source مقایسه کنیم
105.gif
105.gif

بابا یکم بروز باشین ببینم کی جرات می کنه IE7 رو تا 5 ساله دیگه با مرورگر دیگه ای مقایسه کنه​

IcedAngel

Registered User
لایک‌ها
30
به نقل از Y2K :

موافقم
یه چیزه دیگه نمی دونم ما چرا یاد گرفتیم که قدیمی ترین ورژن برنامه های مایکروسافت رو با جدیدترین ورژن برنامه های Open Source مقایسه کنیم
105.gif
105.gif

بابا یکم بروز باشین ببینم کی جرات می کنه IE7 رو تا 5 ساله دیگه با مرورگر دیگه ای مقایسه کنه​
لینک دانلودشم بزار تا پستت ارزشمند بشه :D من هنوز نگرفتمش :( کسی لینک داره ؟؟

SEP/\H/\N

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
1
به نقل از Y2K :
اینم لینکش البته خودم هنوز دانلود نکردم

اینترنت اکسپلورر 7

آقا این نسخه ای که توی www.download.com و یا سایت های دیگر هست با ویندوزهای ما کار نمیکنه.
چون وقتی نصبش میکنی ، ویندوزتو چک میکنه و چون ویندوز ما کپی هست، کار نمیکنه.
اما INTERNET EXPLORER 7 که توی پک KING 2006 هست، کرکش شکسته شده و به راحتی قابل استفاده هست.
من که راهی به جز این ندیدم.

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
من چون ویندوزم اورجیناله ie 7 بتا 2 رو سیستمم نصب کردم خیلی خوب واقعا عالی بود ولی خب چون نسخه بتا بود هنوز باگ داره منم به شما توصیه میکنم که وایسین نسخه اصلیش که اومد نصبش کنید الان با نسخه بتاش به مشکل میخورید.البته برای کسانی که ویندوزشون اورجینال نیست همون مشکل Windows Genuine رو پیدا میکنه البته این این مشکلات از این به بعد دیگه وجود داره ویندوز ویستا هم به ویندوز Genuine حساسه

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
به نقل از saeid_2001 :
من هم از ie استفاده میکنم خیلی سعی کردم که خودمو با firefox جفت و جور کنم ولی نشد ie خیلی راحت تر و سریعتره و ساده تر در مورد امنیت هم که دیگه الان هرکسی رو کامپیوترش یدونه انتی ویروس و فایروال رو داره دیگه به نظر من که ie7 خیلی راحت میتونه firefox رو بزاره تو جیبه بقلش تنها برتری firefox از نظر من تبهاش هست که البته پر کاربرد هم هست که اونم تو ie7 با دمو تشکیلات بیشتر از firefox گذاشتنش من واقعا دلیل دیگهای نمبینم که بخوام از firefox استفاده کنم خب اگه شما دلیلی دیگهای دارین بگین منم بدونم شاید به خاطر اون رفتم از firefox استفاده کردم
اوه اوه از سعيد خيلي بعيد بود اين حرف
scratch_one-s_head.gif

milad_21

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از hwt :
اوه اوه از سعيد خيلي بعيد بود اين حرف
scratch_one-s_head.gif
حاجی جون بذار بچه ها با ie بازی شون رو بکنن! خودشو ناراحت نکن شما!
243.gif

بالا