برگزیده های پرشین تولز

آیا وقت کنار گذاشتن اینترنت اکسپلورر نشده؟

milad_21

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از mynobar :
لعنت بر این مایکروسافت که کارش فقط تقلید کردنه ؛

ویندوز رو هم از روی مکینتاش اپل کپی کردند و دادند بیرون .
اگر توی این سایت برید فیلم های REAL WINDOWS VISTA رو ببینید، می بینید که ویندوز ویستا یه کپی کامل از OSX هستش!!

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
اره ویندوز از همون نسخه 3.1 از روی mac os کپی برداری شده بود و امکاناتی هم که ویستا داره خیلیاشو mac oc tiger داشته ولی با این حال هم برای کاربرهای خونگی استفاده از ماکروسافت راحت تر و بهتره و هم امکانات vista از tiger بیشتره حالا بزار بیاد این vista اوقت میفهمی چی زده این ماکروسافت .
در ضمن ماکروسافت همه کاراش روی حساب و کتابه و اطمینان داشته باشید تا 20 سال دیگه هم هیچ سیستم عاملی نمیتونه به ویندوز برسه وقتی با لینوکس کار بکنید اونوقت میفهمید که ویندوز برای استفادهای شخصی و خونگی اصلا قابل مقایسه با لینوکس نیست و لینوکس هنوز خیلی خیلی کار داره تا به ویندوز برسه ولی خب اگه میخواید develop کنید اره لینوکس بهتره تازه باید vista رو دید چی میشه

farbod_123

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از mehdvirus :
همینه که هست .... تا حرف میزنن میگن باگ داره ... مطمئنم اصلا نمیدونن باگ چیه ها

من ادعایی ندارم . اما شمایی که ادعا داری و مدیر بخش php هم هستی این طرز حرف زدنه؟ گیریم من هیچی بارم نیست پس علت وجود این forum چیه؟​

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
من با لينوکس کار کردم اصلا به درد نميخوره البته واسه استفاده ي خانگي. هيچي ويندوز نميشه.
ضمنا شما چيو ديدين گفتين ويستا کپي mac هست؟ مايکروسافت ديگه اينقدرم بدبخت نيست بياد از مکينتاش يا اپل کپي کنه.
خودتونم خوب ميدونيد حالا چرا مخالفت ميکنيد منکه نميدونم

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نقل از shervinrv :
من با لينوکس کار کردم اصلا به درد نميخوره البته واسه استفاده ي خانگي. هيچي ويندوز نميشه.
ضمنا شما چيو ديدين گفتين ويستا کپي mac هست؟ مايکروسافت ديگه اينقدرم بدبخت نيست بياد از مکينتاش يا اپل کپي کنه.
منم همینو گفتم .البته اینو اضافه کنم کلا همین طرح ظاهری ویندوز همونطور که گفتم از همون ویندوز 3.1 از سیستم عامل اپل اون زمان کش رفته شده بود اگه سیستم عاملهای اپل قبل از ویندوز رو ببینی متوجه میشی.تو ویستا هم اون نوار ابزار ژیگولی mac os رو استفاده کرده یا یچیزی شبیه اون .ولی کلا vista خیلی سر تر از mac os tiger که اخرین ورژن mac os هست , است.

cracki

Registered User
لایک‌ها
23
در همین رابطه:
Mozilla Firefox 1.5.0.2, March 9
http://ftp.mozilla.org/pub/mozilla....8.0/firefox-1.5.0.2.en-US.win32.installer.exe
همین الان بگما
دوست نداری نگیر ! فقط بهترین جستجوگر دنیا رو از دست دادی

یاد یه چیزی افتادم
توی یه سایت بود که فک کنم خوندم
یکی از مهندسان بزرگ همین میکروفاک بود اگه اشتباه نکنم
داشته یه آموزش می ساخته یا نمی دونم چی کار می کرده
از ویندوزش فیلم آموزشی گرفته
بعد پخش شده و تابلو شده که فایرفوکس داشته
آخر سوتی
این نشون می ده که ....
امروز داشتم 5 تا DVD از فیلمهای آموزشی که دانلود کردیم رو بررسی می کردم
دیدم تمام استاد ها همه از فایر فوکس استفاده می کردند

خلاصه کسی دوست نداره دانلود نکنه
;)

milad_21

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از shervinrv :

خوب از شما بعید بود این حرف رو بزنید!
اگر شما از اون سایتی که گفتم 3 تا فیلم REAL WINDOWS VISTA رو ببینید، می فهمین که تمام امکانات جدیدی که ویندوز ویستا می خواد معرفی کنه و داره خودش رو براش می کشه، حداقل 4-5 ساله توی سیستم عامل اپل وجود داره و یک کپی محض هست! حالا از ویستا که بگذریم، با کمی مطالعه تاریخ متوجه می شین که خود آقای بیل گیتس که سنگش رو دارید به سینه می زنید، اول رفته توی شرکت اپل استخدام شده (زمان ارائه اولین مدل مکینتاش) و با کش رفتن کدهای سیستم عامل اپل، اومده ویندوز رو زده و یک کپی کامل بوده!! حتی سیستم عامل داس که مایکروسافت باهاش میلیونر شد رو از شخصی خریدند و با دستکاری در سورسش و کمی تغییرات توش، به آی بی ام فروختن!!!
سر اون قضیه اپل هم بعد از این اتفاق استیو جابز شکایت می کنه از شرکت مایکروسافت برای دزدی کدهای سیستم عاملش و کلی غرامت از مایکروسافت می گیره!!
به قول استیو جابز مشکل مایکروسافت اینه که هیچ ایده جدیدی از خودشون ندارن!!!
181.gif

shankimout

Registered User
لایک‌ها
3
ساری . . . . . . . . . . . . . . Permanently Bann
نسبت کسایی که عکساهای مسخره برای محصولات مایکروسافت درست میکنن به کسایی که برعکسشو انجام میدن 99 به 1 هست . یعنی بلا نسبت تمام دوستان که این کارا رو نمیکنن اینا همشون عقده ای هستند .

من از ویندوز اصل استفاده میکنم! همه جور پچی هم ریختم

چند خریدی ؟ و از کجا . شما که همهجور پچی رو میریزی مشکل هم داری ؟ ما که نداریم .

milad_21

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از shankimout :
نسبت کسایی که عکساهای مسخره برای محصولات مایکروسافت درست میکنن به کسایی که برعکسشو انجام میدن 99 به 1 هست . یعنی بلا نسبت تمام دوستان که این کارا رو نمیکنن اینا همشون عقده ای هستند .

این مورد رو قبول دارم!! اپل و کاربرانش خیلی زیادی مایکروسافت و محصولاتش رو مسخره می کنن!!!
108.gif

3soot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
اگر شما از اون سایتی که گفتم 3 تا فیلم REAL WINDOWS VISTA رو ببینید، می فهمین که تمام امکانات جدیدی که ویندوز ویستا می خواد معرفی کنه و داره خودش رو براش می کشه، حداقل 4-5 ساله توی سیستم عامل اپل وجود داره و یک کپی محض هست! حالا از ویستا که بگذریم، با کمی مطالعه تاریخ متوجه می شین که خود آقای بیل گیتس که سنگش رو دارید به سینه می زنید، اول رفته توی شرکت اپل استخدام شده (زمان ارائه اولین مدل مکینتاش) و با کش رفتن کدهای سیستم عامل اپل، اومده ویندوز رو زده و یک کپی کامل بوده!! حتی سیستم عامل داس که مایکروسافت باهاش میلیونر شد رو از شخصی خریدند و با دستکاری در سورسش و کمی تغییرات توش، به آی بی ام فروختن!!!
سر اون قضیه اپل هم بعد از این اتفاق استیو جابز شکایت می کنه از شرکت مایکروسافت برای دزدی کدهای سیستم عاملش و کلی غرامت از مایکروسافت می گیره!!

بله كاملا درسته مايكروسافت سيستم عامل MS-DOS خودشو از يك هكر سياتلي يا شيگاگوئي خريد و بيس ويندوز بر اساس اپل بود البته اين حرف من به اين معني نيست كه اپل شركت خوبيه اپل هم يه .... مثل مايكروسافت جفتشون دنبال منفعت خودشونند حالا حسن مايكروسافت به اين بود كه اومد يه سيستم درپيت درست كرد كه ملت ازش استفاده كنند اپل كه اكثر سيستمهاش رو براي كلكسيونرها ميسازه و سيستم عاملشو هم 5 سال 5 سال ميده بيرون طبيعت اين سيستم كمتر دچار مشكل ميشه سيستمش هم كه فراگير نيست كه كسي بياد روش كار كنه كه بزنه دهن سيستمشونو بياره پائين اپل هم از پول بدش نمي ياد ولي عرضه اون رو درست و حسابي نداشته تازه اقايون يادشون افتاده دارن با اينتل بر سر چيپهاشون مذاكره ميكنند و كم كم .... ولي باز خدار رو شكر كنيد كه لينوكس اومد مايكروسافت ايكس پي رو روونه بازار كرد وگرنه مجبور بوديد با ويندوز 98 كار كنيد كه خيلي بهتون حال ميداد :lol: اينجا رقابت بدردشون خورد ;) در كل لينوكس سيستم عامل بسيار بهتريه ولي متاسفانه نه تو دنيا حمايت ميشه از طرف شركتهاي گردن كلفت نه باور .... طبيعتا يوزرهاي خونگي دنبال اين سيستم نمي رن :(

farbod_123

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از shankimout :

چند خریدی ؟ و از کجا . شما که همهجور پچی رو میریزی مشکل هم داری ؟ ما که نداریم .

رو لپتاپم بود

IcedAngel

Registered User
لایک‌ها
30
خب آره ویستا یکم شبیه مکینتاش شده ... یه منو اون بالا درست کرده دقیقا" مثل مکینتاش ... خب چه ایرادی داره ؟!
272.gif
خب وقتی یه چیزی خوب جواب داده و بدل مردم نشسته چرا نکنه ؟!؟! مثل اینه که بنز یه سیستم اختراع کنه بعد تویوتا نیاد بزاره رو ماشیناش !!! خب چرا نزاره ؟؟؟
حرکت عمو بیل تایید میشه !!!

فقط تو رو خدا یکی بگه این اکسپلورر 7 چرا نصب نمیشه ؟!؟!؟!
mad0228.gif

farbod_123

Registered User
لایک‌ها
0
این mac رو میشه رو کامپیوتر معمولی نصب کرد؟ و آیا ایلگال هم داره؟

irgamer

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
15
اینجا مثلا بحث درمورد IE هست نه سیستم عامل، به هر حال توصیه می‌کنم تا قبل از اینکه با Tiger و Vista به اندازه کافی کار نکردین در مورد سرتر و خرتر بودن هیچ کدومشون نظر ندید. منم نظر دادن راجع به Vista رو به زمانی که نسخه نهایی اون ارائه بشه و مدتی باهاش روی یک PC کار کنم موکول می‌کنم.
قصد جواب دادن به هیچ مورد سرتر و خرتر بودن رو ندارم چون معتقدم افراد باید خودشون تجربه کنن و نیازها و سلایق متفاوته.
اما درمورد سرقت کد، مایکروسافت شاید ایده ها رو کپی کرده باشه اما تا جایی که میدونم کدی از اپل ندزدیده. بیل گیتس قبل از معرفی همگانی مکینتاش اونو داخل شرکت اپل دیده بود اما نه به عنوان کارمند بلکه برای آماده کردن برنامه‌هاشون برای مکینتاش ولی با این وجود چند سال بعد از فروش رسمی مکینتاش ویندوز قابل قبولی رو تونستن عرضه کنن.
و اما این پست:
به نقل از cesoot :
اپل كه اكثر سيستمهاش رو براي كلكسيونرها ميسازه و سيستم عاملشو هم 5 سال 5 سال ميده بيرون طبيعت اين سيستم كمتر دچار مشكل ميشه سيستمش هم كه فراگير نيست كه كسي بياد روش كار كنه كه بزنه دهن سيستمشونو بياره پائين اپل هم از پول بدش نمي ياد ولي عرضه اون رو درست و حسابي نداشته تازه اقايون يادشون افتاده دارن با اينتل بر سر چيپهاشون مذاكره ميكنند و كم كم ....
دیگه قیمتها اینقدر رقابتی شده که تقریبا این تصور از بین رفته نمیدونم شما چطور این تصور رو دارید.
سیستم عاملش رو ۵ سال به ۵ سال میده؟ اولین نسخه Mac OS X یا 10.0 در ۲۴ مارس ۲۰۰۱ عرضه کرد نسخه 10.1 که یک ارتقای متوسط و رایگان بود رو ۲۵ سپتامبر ۲۰۰۱ منتشر کرد، نسخه 10.2 که یک ارتقای کامل و مهم و پولی بود رو ۲۲ آکوست ۲۰۰۲ منتشر کرد و نسخه 10.3 که باز هم یک ارتقای کامل و پولی بود در ۲۴ اکتبر ۲۰۰۳ منتشر کرد. این ارتقاها اینقدر به هم نزدیک بود که بعضیها شاکی شده بودن سالی یه بار نسخه جدید باید بخرن! تا اینکه برای اولین بار برای Tiger یا 10.4 این فاصله زمانی رو بیشتر کرد و این نسخه رو ۲۹ آوریل ۲۰۰۵ منتشر کرد. از ۲۰۰۱ تا حالا اپل چند تا نسخه Desktop منتشر کرده و مایکروسافت چندتا؟
اپل چرا باید از پول بدش بیاد؟ اپل با اینکه فکر پولشه اما از نظر من محصولات بهتری ارائه میکنه و برای کاربر بیشتر از مایکروسافت ارزش قائل میشه.
موفق باشید

irgamer

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
15
به نقل از farbod_123 :
این mac رو میشه رو کامپیوتر معمولی نصب کرد؟ و آیا ایلگال هم داره؟
نسخه اینتل رو اگر patch کنید بر روی بعضی سیستمها نصب میشه.
موفق باشید

IcedAngel

Registered User
لایک‌ها
30
کسی لینک اکسپلورر 7 کرک شده رو نداره ؟!؟! میخوام ببینم چه ریختیا شده
241.gif

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
به نقل از milad_21 :
181.gif
دوست عزيز شکل ظاهري رو من بحث نکردم. ميگن توي طراحي هسته و ساختار تحولي جديده.اگه اينطور نبود و اون ساختاري که ميگن سيستماي عاملو متحول ميکنه دزدي و تقليد بود فکر ميکني ساکت مينشستند؟
قبلا گفتم منکه ديني به مايکروسافت ندارم. ولي بعضي چيزام معلومه

shervin

ASP.net
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
261
به نقل از cracki :
در همین رابطه:
Mozilla Firefox 1.5.0.2, March 9
http://ftp.mozilla.org/pub/mozilla....8.0/firefox-1.5.0.2.en-US.win32.installer.exe
همین الان بگما
دوست نداری نگیر ! فقط بهترین جستجوگر دنیا رو از دست دادی

یاد یه چیزی افتادم
توی یه سایت بود که فک کنم خوندم
یکی از مهندسان بزرگ همین میکروفاک بود اگه اشتباه نکنم
داشته یه آموزش می ساخته یا نمی دونم چی کار می کرده
از ویندوزش فیلم آموزشی گرفته
بعد پخش شده و تابلو شده که فایرفوکس داشته
آخر سوتی
این نشون می ده که ....
امروز داشتم 5 تا DVD از فیلمهای آموزشی که دانلود کردیم رو بررسی می کردم
دیدم تمام استاد ها همه از فایر فوکس استفاده می کردند

خلاصه کسی دوست نداره دانلود نکنه
;)
کي جرات داره به فاير فوکس چپ نيگا کنه؟
من داشتم با تمام برنتامه هاي جانبي الان اگه ندارم چون به اونت عادت کردم .
اپرا هم دارم جديدشو کار هم کردم
نتسکيپ هم دارم و کار کردم ولي فاير فوکس خداي مرورگر هاست

david_sh

Registered User
لایک‌ها
5
به نقل از IcedAngel :
کسی لینک اکسپلورر 7 کرک شده رو نداره ؟!؟! میخوام ببینم چه ریختیا شده
241.gif

من دارمش تفاوتي كه از نظر ظاهري كرده اينه كه شما ميتوني در هر پنجره هر چند تا سايت كه دلت خواست باز كني اگه ميخواي عكسش رو بزارم ;)

farbod_123

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از david_sh :
من دارمش تفاوتي كه از نظر ظاهري كرده اينه كه شما ميتوني در هر پنجره هر چند تا سايت كه دلت خواست باز كني اگه ميخواي عكسش رو بزارم ;)

عین فایرفاکس!!!!!!!!!!​

بالا