برگزیده های پرشین تولز

آیا پاپفا popFA واریزی دارد؟؟

ojen

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
55
سلام وبسمترهای عزیز!

پاپفا برای شما واریزی داشته؟
امروز 27فروردین سال 99 هست.

الان برای ما دو ماه هست که هیچ واریزی نداشته و تقریبا هر روز که بهشون میگیم میگن:
1. در حال پیگیری از واحد مالی بوده و طی چند روز آینده واریزها صورت خواهد گرفت.
2. واحد مالی برای واریز مجدد نیازمند زمان می باشد.
3. درود بر شما.مطمئنا درآمد شما در واریز بعدی که طی چند روز آینده خواهد بود انجام می گردد.
4. درآمد ها در اسرع وقت انجام می شود

و از این صحبتها الان یک ماه بیشتر هست میگذره و هنوز میگن بزودی ... وهنوز زمان موعود فرا نرسیده است :mad:

من نمیدونم دارن چیکار میکنن با این ایجاد تاخیر دارن یه مبلغ درشت برای خودشون سرمایه گذاری میکنن و بعد در گردش بندازنش که از دو جا سود کنن یا برنامشون اینه پول ملتو ندن؟ چون یه انتقال وجه کار زیاد سختی نیست که بخواد زمان ببره مگر اینکه یا دارن با پول ما کار دیگه ای مکنند یا نمیخوان بدن یا...

چون قدیم نهایتا یک ماهه واریز میشد که میگفتن داریم درست میکنیم هر روز واریز بزنیم ولی این دفعه خیلی طولانی شده.
اگر برای شما هم همین مشکل هست اعلام کنید ببنیم چی میشه. :rolleyes:
ممنون

ali998

Registered User
لایک‌ها
774
popfa.ir واریزی ندارد.

alireza1411

Registered User
لایک‌ها
260
سلام
منم دو سه روز سوال کردم طبق معمول گفتن قطعاً واریز میشه! ولی بیش از یک ماه شده که این واریزی صورت نگرفته.
بعضی از دوستان میگن داره جمع میکنه. به هر حال من که کدهاش رو برداشتم تا زمانی که واریز کنه.

ojen

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
55
اطلاعات نیک صاحب دامنه پاپفا. جهت احتیاط.

فایل های ضمیمه

• nic.jpg
    nic.jpg
    83 KB · نمایش ها: 88

saeid700

کاربر فعال *همکار بخش شبکه های اجتماعی
همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
یه سرچی تو انجمن بکنید تاپیک هایی از قبل هم وجود داره گویا چندین ماهه همینه وضعشون

Hamed98

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
34
یه سرچی تو انجمن بکنید تاپیک هایی از قبل هم وجود داره گویا چندین ماهه همینه وضعشون
موجودی من رقم زیادی هست و 10 روزی میشه که کد رو برداشتم. تاپیک های دیگر رو هم بررسی کردم اسکرین شات ها نشون میداد که اکثرا از اسفندماه به بعد مشکل دارند. در فروم های دیگه هم عده ای که اعتراض داشتن موجودی هاشون کم بود. همینکه سایتشون رو جمع نکردن و هنوز تبلیغ فعاله، جای بحث داره. به هر حال یا اولیتشون سایت های با درآمد بالاست و محدودیت بانکی روزانه دارند و یا اینکه در تبلیغات ارزش افزوده دچار مشکل شدند.

فایل های ضمیمه

• mojodi.jpg
    mojodi.jpg
    16.7 KB · نمایش ها: 80

payamk007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
البته گفتن نداره ولی تنها سیستم با کیفیت رز هست که اونم چند روزیه تعرفه ها اومد پایین و ما هم اجبارا کد رو برداشتیم تا ان شاا... مثله سابق بشه و فعلا هیچ تبلیغی نزاشتیم
وقتی قراره یک سایت بعد 2 ماه پولی که حق وبمستر رو بده (پاپفا)اونم با هزار (ان قولت) بهتر ادم چیزی نزاره تا قیمتا بره بالا

saeid700

همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
البته گفتن نداره ولی تنها سیستم با کیفیت رز هست که اونم چند روزیه تعرفه ها اومد پایین و ما هم اجبارا کد رو برداشتیم تا ان شاا... مثله سابق بشه و فعلا هیچ تبلیغی نزاشتیم
وقتی قراره یک سایت بعد 2 ماه پولی که حق وبمستر رو بده (پاپفا)اونم با هزار (ان قولت) بهتر ادم چیزی نزاره تا قیمتا بره بالا
تعرفه ها خیلی پایین اومده اصلا دیگه نمی صرفه بیایی رایگان کار کنی در مقابل تبلیغات اجاره بدی

Amirmob4u

Registered User
لایک‌ها
289
دوستان وبمستر تاپیک مارو ببنیید لطفا

alireza1411

Registered User
لایک‌ها
260

کاملاً با این نگرش شما موافقم!
اما کاش یه اتحادی بین وب‌مسترها بود که تبلیغات با قیمت پایین‌تر از یه عدد خاصی، غیرمجاز محسوب می‌شد! البته در اغلب زمینه‌ها اتحاد وجود نداره متأسفانه.
کاشکی دوم اینکه دولت میاد در نرخ خیلی کالاها اظهار نظر میکنه و محدودیت میذاره، یا میاد برای تبلیغات ارزش افزوده مثلاً مانع میذاره، خب میومد یه حداقل و حداکثری هم برای هزینه‌ی تبلیغات در سایت‌ها در نظر می‌گرفت! که باز این کاشکی هم متأسفانه هیچ وقت عملی نمیشه.

payamk007

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
کاملاً با این نگرش شما موافقم!
اما کاش یه اتحادی بین وب‌مسترها بود که تبلیغات با قیمت پایین‌تر از یه عدد خاصی، غیرمجاز محسوب می‌شد! البته در اغلب زمینه‌ها اتحاد وجود نداره متأسفانه.
کاشکی دوم اینکه دولت میاد در نرخ خیلی کالاها اظهار نظر میکنه و محدودیت میذاره، یا میاد برای تبلیغات ارزش افزوده مثلاً مانع میذاره، خب میومد یه حداقل و حداکثری هم برای هزینه‌ی تبلیغات در سایت‌ها در نظر می‌گرفت! که باز این کاشکی هم متأسفانه هیچ وقت عملی نمیشه.

این که دیگه توی ایران رویا شده و هرگز تحقق پیدا نمی کنه در مورد دولتم که دیگه اصلا یه جوری شده به وبمستر نگاه مجرمانه دارن البته به جز سایت های سفارشی که ماله خودشونه

FARID2XF

Registered User
لایک‌ها
89
پاپ فا برای بنده واریزی نداشته.
24 ساعت تست کردم و هنوزم بعد اینهمه مدت واریز نکرده
تیکت زدم گفتن بزودی واریز میشه حالا معلوم نیست کی ! احتمالا وقتی مبلغ 10 برابر ارزشش اومد پایینتر.

سلام وبسمترهای عزیز!

پاپفا برای شما واریزی داشته؟
امروز 27فروردین سال 99 هست.

الان برای ما دو ماه هست که هیچ واریزی نداشته و تقریبا هر روز که بهشون میگیم میگن:

و از این صحبتها الان یک ماه بیشتر هست میگذره و هنوز میگن بزودی ... وهنوز زمان موعود فرا نرسیده است :mad:

من نمیدونم دارن چیکار میکنن با این ایجاد تاخیر دارن یه مبلغ درشت برای خودشون سرمایه گذاری میکنن و بعد در گردش بندازنش که از دو جا سود کنن یا برنامشون اینه پول ملتو ندن؟ چون یه انتقال وجه کار زیاد سختی نیست که بخواد زمان ببره مگر اینکه یا دارن با پول ما کار دیگه ای مکنند یا نمیخوان بدن یا...

چون قدیم نهایتا یک ماهه واریز میشد که میگفتن داریم درست میکنیم هر روز واریز بزنیم ولی این دفعه خیلی طولانی شده.
اگر برای شما هم همین مشکل هست اعلام کنید ببنیم چی میشه. :rolleyes:
ممنون

FARID2XF

Registered User
لایک‌ها
89
زرپاپ هم که نرخش شدید اومده پایین و میشه گفت کمتر از نصف شده !

ما که کد زرپاپ رو برداشتیم. با این مبلغ بهتره سایت بدون تبلیغ باقی بمونه چراکه اسیب میزنه به سایت و این تعرفه پایین ارزشش رو نداره. چون بعد از کاهش نرخ زر پاپ من بازم با گوشی نگاه کردم، هم دانلود اپ هست و هم پاپ اپ تو موبایل

من نگاه کردم نرخش شده 59 ریال حدودا !!!

البته توضیحات زرپاپ رو خوندم و امیدوارم مشکل حل بشه تا بتونیم مجدد همکاری کنیم.

saeid700

همکار انجمن
لایک‌ها
5,283

AloneFly

Registered User
لایک‌ها
4,627
تاپیکو ک مجدد دیدم یادی کردم و رفتم تو پنل
دو روز پیش تیکت داده :D:D
56.jpg

saeid700

همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
تاپیکو ک مجدد دیدم یادی کردم و رفتم تو پنل
دو روز پیش تیکت داده :D:D
مشاهده پیوست 1174544
الان کلی از همین مدارک هویتی رو برای فروش گذاشتن که مربوط به چند سایت خاص بود که لو رفته دیگه خیلی پر رو شدن این سیستم ها که حتی از نمایش دهنده مدارک شناسایی می خوان

بالا