• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

آیا پایین آوردن رتبه الکسا در جستجوی گوگل هم تاثیر دارد؟

آیدین نامی

Registered User
لایک‌ها
407
آیا پایین آوردن رتبه الکسا در جستجوی گوگل هم تاثیر دارد؟

اگر دارد که هیچ و اگر ندارد ملت به چه خاطر خودشون را به آب و آتش می زنند تا رتبه الکسا را پایین بیاورند؟

feri792

Registered User
لایک‌ها
41
احتمالا میخوان رتبه الکسا شون پایین بیاد تا بتون تبلیغ بگیرن. مثلا بگن: "تبلیغات در سایت ... با الکسای زیر ...".
گر چه که من ورودی و بازدید کننده رو به الکسا ترجیح میدم.

Ehsan_king99

Registered User
لایک‌ها
6,516
الکسا هیچ تاثیری نداره تو وروردی گوگل . ولی ورود مستقیم کاربر به سایت شما تو نتایج گوگل اون شخص سایت شما رتبه بهتری نسبت به دیگر سایتها داره

Tak-Graph2

Registered User
لایک‌ها
893
ببینید یجورایی رابطه مستقیم داره !
کسی که الکسای سایتش خوب باشه و خوب بمونه یعنی ورودی خوبی داره
و کسی که سایتش ورودی خوبی داره یعنی الکسای خوبی داره.

البته این دو مورد در صورتی من در نظر میگیرم که سایت از راه درستش بالا بیاد و با هر روشی الکسا نیاد پایین (مثل تبلیغات و پاپ و نرم افزار و ...)

ولی ورودی مهم تره و 100% وب مسترا هم تماما قبول دارند و اونی هم که قبول نداره وب مستر نیست !تمام
بامنم بحث نکن :rolleyes:

alikka

Registered User
لایک‌ها
226
به نظرم اینطور نیست ، گوگل نمیاد معیارشو الکسا قرار بده. اما خب کارهایی که برای پایین آوردن رتبه الکسا انجام میدیم بعضیاشون مستقیما ربط داره به ورودی گوگل

feri792

Registered User
لایک‌ها
41
من احساس میکنم این دو هیچ ربطی به هم ندارند. حتی میتونن یه جورایی "رقیب" هم باشن!

بلقیس

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
368
نه کشکه نه که کشک کشک باشه تاثیرش اندازه پیج و ایندکس نیستش که ، اصل ایندکس و بازدید هستش و همینطور ورودی گوگل که یکی از ملاک های تضمین گذاشتن تبلیغ کاربر تو سایتتون میشه .

crashday

Registered User
لایک‌ها
1,323
هیچ تاثیری نداره،گوگل معیارها و ملاک های خودش رو برای ورودی دادن به یه سایت داره.اصلا کاری با الکسا نداره.

بالا