برگزیده های پرشین تولز

آیا کامپیوتر و اینترنت باعث کاهش معنویات در فرد می شود؟

Affe

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان عزیز در پرشین تولز , من از وقتی که کامپیوتر گرفتم و با اینترنت آشنا شدم حس می کنم معنویات درونم کمرنگ شده و مثل گذشته نیستم و از این بابت نگرانم به نظر شما که تجربه بیشتری در استفاده از کامپیوتر دارید چطور می شه هم بتونم از کامپیوتر و اینترنت استفاده کنم و هم به اعتقاداتم و معنویاتم آسیبی نرسه .امیدوارم برخورد بدی هم باهام نشه.ممنون

sina_oonline

Registered User
لایک‌ها
71
اگه سایتای س-@@ باز میکنی خب دیگه معنویاتت به فنا میره و اگه مذهبی باشی احساس گناه و این حرفا...........ولی اگه این طور نیست در کل فکر نمی کنم کامپیوتر موجب کاهش معنویات ادم بشه...مگه این که 24-7-360 پشت سیتم باشی گه اون موقع علاوه بر معنویاتت که از بین میره اتفاقای دیگه ای هم میفته.............
چرا کامپیوتر ادمو از خدا دور کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟کلی سایت و وبلاگ مذهبی هست که اگه پایش باشی میتونی استفاده ببری.............

08610023

Registered User
لایک‌ها
9
تو ایران فک کنم چیزایی که اخبار واقعی رو بده باعث کاهش معنویات میشه چون فکر شما بر اساس چیزای غیر واقعی شکل میگیره و وقتی میفهمیم اونا دورغه ناخود آگاه فکرمون نسبت به اعتقاداتمون کم میشه .

پهلوان

Registered User
لایک‌ها
8
راراینه و اینترنت خودش جزئی از ناتوی فرهنگی هست

MasoudM

Registered User
لایک‌ها
651
نه اتفاقا باعث تقويت معنويات ميشه ، چون تلوزيون خيلي چيزا رو سانسور ميكنه ، مثلا همين ديروز يه كارگر پيتزا فروشي تو آمريكا اخراج شد ( خبرش رو فرزان گفت ) اما تو تلوزيون اعلام نكرد ، اين چيزا رو كه اعلام نميكنن آدم فكر ميكنه آمريكا چه بهشتيه و اعتقاداتش به وطن و دينش كم ميشه ديگه ... اما تو اينترنت خوبه و اين اتفاقات نميفته .

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
بله! تلویزیون هم میشه! رادیو هم حتمی میشه :blink:

sina_oonline

Registered User
لایک‌ها
71
نه اتفاقا باعث تقويت معنويات ميشه ، چون تلوزيون خيلي چيزا رو سانسور ميكنه ، مثلا همين ديروز يه كارگر پيتزا فروشي تو آمريكا اخراج شد ( خبرش رو فرزان گفت ) اما تو تلوزيون اعلام نكرد ، اين چيزا رو كه اعلام نميكنن آدم فكر ميكنه آمريكا چه بهشتيه و اعتقاداتش به وطن و دينش كم ميشه ديگه ... اما تو اينترنت خوبه و اين اتفاقات نميفته .
اینتا ر خار بمویی
پ.ن:به زبون محلی خودمون نوشتم هرکی تونست بگه چی گفتم یه جایزه داره........

Mohsen_mzh

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
585

samank

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نظر من اعتقادات آدم به این راحتی به خطر نمی افته ولی یه چیزایی هست که مثل یه پوسته دور و بر اعتقادات هستش که به نظر من یا خرافات محسوب میشه یا اینکه تصورات غلطی که به ما تزریق شده که آشنایی با اینترنت باعث از بین رفتن بخش دوم میشه شما و فکر میکنید که اعتقاداتتون از بین رفته ولی اینطور نیست.

Tooraj2008

Registered User
لایک‌ها
6
سلام دوستان عزیز در پرشین تولز , من از وقتی که کامپیوتر گرفتم و با اینترنت آشنا شدم حس می کنم معنویات درونم کمرنگ شده و مثل گذشته نیستم و از این بابت نگرانم به نظر شما که تجربه بیشتری در استفاده از کامپیوتر دارید چطور می شه هم بتونم از کامپیوتر و اینترنت استفاده کنم و هم به اعتقاداتم و معنویاتم آسیبی نرسه .امیدوارم برخورد بدی هم باهام نشه.ممنون

سلام دوست من:)...عرضم به حضورت بهتره که بیای تو اینترنت به طور قوی تر بیای تو فروم و نظرات و تجربیات و حرفهای یوزرها با اندیشه های متفاوت و نظرات بقیه رو هم در موردشون بخونی بعد از مدتی تابویی که در افکارت ساخته شده با عقل و منطق و نتیجه گیری ممکنه بشکنه یا ممکنه محکم سر جای خودش بمونه ... بستگی به نتیجه گیری خودت داره...تو دنیا نمیشه گفت مثلا یه چیز صد در صد درسته...بستگی داره به اینکه شما چه چیزی رو درست بدونی و همون جوری زندگی کنی...

sina_oonline

Registered User
لایک‌ها
71

08610023

Registered User
لایک‌ها
9
من خودم خییلی از عقایدم با دیدن اخبار واقعی و پشت پرده ها عوض شد و چه خوب شد که اینجوری شد.چن تا شد؟؟؟

Affe

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نظر من اعتقادات آدم به این راحتی به خطر نمی افته ولی یه چیزایی هست که مثل یه پوسته دور و بر اعتقادات هستش که به نظر من یا خرافات محسوب میشه یا اینکه تصورات غلطی که به ما تزریق شده که آشنایی با اینترنت باعث از بین رفتن بخش دوم میشه شما و فکر میکنید که اعتقاداتتون از بین رفته ولی اینطور نیست.

من خودم خییلی از عقایدم با دیدن اخبار واقعی و پشت پرده ها عوض شد و چه خوب شد که اینجوری شد.چن تا شد؟؟؟

بیشتر توضیح میدین؟منظورتون از اون تصورات غلط چیه؟

در کل ممنونم از راهنماییه دوستان.

_Love_Coder_

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
128
همه چیزای که از تلویزیون /رادیو/ روزنامه و مردم دوربرت میشنوی واقعیت نیست
ولی اینترنت تا حدودی باعث میشه ا واقعیتی که تو داخل کشور یاخارج از کشور و بیین مردم دیگه جهان اتفاق میفته بهتر اشنا بشی
و اون حالت تقدسی که فکر می کردی با انجام دادن اون کار ها پاک هستی کم رنگ میشه (همونطور که بقیه ادم ها فارق از هر کشور و قوی و دینی فکر میکنند صد در صد کار درست رو اونها می کنند یا اگر منصف باشند میگن 90 درصد حق با ماست !!)
داری درست میای اطلاعاتت رو در مورد مسائلی که شک داری بالا ببر
تنگنا که نیستی !:D

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410
دوستان چرا معنویات رو در دنیا دنبالشین روزنامه و ..... معنویات یعنی به خدا رسیدن یعنی شما هر چی دارین از اون هستش، تا حالا شده فکر کنین اگر تونستین مثلا لیسانس بگیرین به خاطر خدا بوده، یا اینکه میگن اول نماز بعد کار یعنی اولویت تو همه چی خدا باشه, من چند روز پیش داشتم تو خیابون راه میرفتم یه مسیر 30 دقیقه رو پیاده روی می کردم به خودم گفتم چقدر جالبه ابن همه من در طول روز پباده روی کردم تنها به جای اینکه سکوت کنم تو هر قدم بگم خدایا شکرت باور کنین 10 قدم می رفتم قدم بعدی یادم می رفت اینو بگم یعد 10 دقیقه یادم میومد دوباره 5 دقیقه می گفتم بعد دوباره مثلا از خیابون که رد می شدم یادم می رفت بقیشو بگم تازه فهمیدم مشغولیات دنیا که میگن یعنی چی؟؟!!!
همین چیزا کم کم باعث میشه آدم از یاد خدا دور بشه.

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
بسته به این داره شما در چه درجه ای باشید و منظورتون از معنویات چی باشه اختیار در اینترنت وجود داره و هیچ سیستمی کسی رو مجبور به دیدن سایتهای تحریک کننده نمیکنه پس شما اگر دچار مشکل شده اید به اراده ی خودتون در مقابل زشتی ها و پلیدی ها مراجعه کنید...........

Eli_23

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
اصلا مگه این دوتا ربطیم بهم دارن!!!!

بالا