برگزیده های پرشین تولز

آیا DHL دیگر به ایران ارسال ندارد؟

King Cyrus

Registered User
لایک‌ها
21
درود
امروز با دفاتر DHL, TNT و Aramex در تهران تماس گرفتم و ازشان دربارهٔ پست از آمریکا به ایران پرسیدم . دی‌اچ‌ال گفت از برخی ایالت‌ها می‌شود و برخی دیگر خیر (که مورد من هم شامل همان ایالت ممنوعه بود). تی‌ان‌تی هم گفت از آمریکا به ایران به دلیل تحریم ارسالی ندارد و آرامکس نیز دقیقاً همین سخن را گفت. چاره را فرستادن بسته به کشور دیگر و سپس بازارسال از آن کشور به ایران دانستند (روشی که من نیز ناچار به انجامش شدم).

Hp184

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
درود
امروز با دفاتر DHL, TNT و Aramex در تهران تماس گرفتم و ازشان دربارهٔ پست از آمریکا به ایران پرسیدم . دی‌اچ‌ال گفت از برخی ایالت‌ها می‌شود و برخی دیگر خیر (که مورد من هم شامل همان ایالت ممنوعه بود). تی‌ان‌تی هم گفت از آمریکا به ایران به دلیل تحریم ارسالی ندارد و آرامکس نیز دقیقاً همین سخن را گفت. چاره را فرستادن بسته به کشور دیگر و سپس بازارسال از آن کشور به ایران دانستند (روشی که من نیز ناچار به انجامش شدم).

سلام دوست عزیز
اگر مایل باشید من میتوانم بسته پستی شما را با DHL به طور مستقیم از آمریکا به ایران ارسال کنم می توانید به این آدرس Email بزنید
[email protected]
www.Ir-usadental.com

charsooq

Registered User
لایک‌ها
63
خیابان ولیعصر- بالاتر از توانیر- پلاک 2361
سلام
چرا کار میکنه DHL تو ایران. منتها خیلی گرون درمیاد و هزینه گمرکی بالا میخوره.

eco-exchanger

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
سلام دوست گرامی دی اچ ال از امریکا به ایران ارسال نداره

Silver Horse

Registered User
لایک‌ها
34
الان رو نمیدونم
ولی پارسال بسته داشتم با dhl دستم رسید

eco-exchanger

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
تقریبا چند هفته پیش سوال کردم گفتند نمیشه حالا سال 94که تازه تحریمها هم بوده

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,023
تنها راه حل به صورت مسافری هست و یا شرکت هایی که این کاررو به صوت واسطه انجام میدن

par_ham

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
322
درود

USPS استفاده کنید. پست Priority Mail در حدود ۱۰ روز می رسد. بدون مشکل

Sent from my iPhone using Tapatalk

hadi216

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
سلام
یعنی میشه مثلاً از علی بابا یا ebay خرید کرد و پستی وجود داشته باشه که مستقیماً بیاره ایران؟

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,023
خیر
ebay که یک شرکت امریکایی هست. و علی بابا هم گویا اارسال مستقیم را به ایران متوقف کرده
باید بصورت واسطه خرید کنید.
سلام
یعنی میشه مثلاً از علی بابا یا ebay خرید کرد و پستی وجود داشته باشه که مستقیماً بیاره ایران؟

tehran_games

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
492
آقای DHL رسماً از ایران خارج شد ! من خیلی پیگیری کردم، به کارمندها که ظاهراً فعلاً مرخصی با حقوق داده ! به عنوان مشتری هم که زنگ می زنیم، میگه تا اطلاع ثانوی تعطیل است. یه شرکتی اومده میگه همه خدمات DHL را میده. این جا خوندم :
https://www.tasnimnews.com/fa/news/1397/08/19/1872590/تحریم-های-dhl-با-خدمات-pde-خنثی-می-شود

نظرتون چیه ؟

بالا