برگزیده های پرشین تولز

آیا TD-LTE مثل ADSL بدون تغیر و پایدار باقی میمونه یا مثل 3G, 4G میندازنش بیرون؟!

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,995
مودم 3G را انداختن سطل زباله, 4G هم همینطور میندان بیرون 4.5G هم همینطور میره کنار و چیز جدیدتر میاد( همگی در کوتاه ترین زمان ممکن!) , حکایت همچنان باقیست...
احتمال داره TD-LTE هم مثل 3G, 4G و... ارتقاع پیدا کنه؟
آیا TD-LTE مثل ADSL بدون تغیر و پایدار باقی میمونه یا مثل 3G, 4G میندازنش بیرون؟!

مفهوم از این بهتر نمیتونم برسونم

Nima_Azx

Registered User
لایک‌ها
379
من متوجه نشدم .
یعنی چی میندازن بیرون ؟ مگر الان مودم های 3g 4g کار نمیکنن دیگه ؟!
اگر منظور از نظر سرعت هست که مشخصه تکنولوژی میره جلوتر و چیزای جدید تر میاد ولی قبلی ها هم کار میکنن و تفاوتشون تو سرعت هست. الان td lte هست ، سال دیگه ممکنه برن تو 5g.

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
13,995
من متوجه نشدم .
یعنی چی میندازن بیرون ؟ مگر الان مودم های 3g 4g کار نمیکنن دیگه ؟!
اگر منظور از نظر سرعت هست که مشخصه تکنولوژی میره جلوتر و چیزای جدید تر میاد ولی قبلی ها هم کار میکنن و تفاوتشون تو سرعت هست. الان td lte هست ، سال دیگه ممکنه برن تو 5g.
میندازن بیرون یعنی استاندارد سرعت 3G چنده؟ ایرانسل سرعت چند میده؟ هم سرعت دیال آپ شده ، چیز جدید میاره سرعت قبلی را کم میکنه تا هم روی نسل جدید و هم روی مودمش کاسبی کنه ولی ADSL تا حالا هیچ تغیری نکرده نیاز به تغیر مودم نبست، حالا TD LTE هم همینطور میندازن دور یا مثل adsl همیشه پایدار؟! این هم نیاز به تغیر مودم داره؟

Nima_Azx

Registered User
لایک‌ها
379
سرعت که هیچ وقت استاندارد نیست، 3g 4g هیچوقت در حد جهانی نیست.
ولی td lte که تازه اومده حداقل فکر کنم ۱ ۲ سالی بمونه و باند ها و تجهیزاتشم فکر کنم با 4g فرق میکنه. یه مودم جدیدت و بهترم فکر کنم اوردن.

اگر بلند مدت میخوای adsl بگیر که نگران این چیزا نباشی. ولی سرعت اینا بالاتره و به نویز خط و اینا کاری نداره و قابل حمله.
ولی تا ۱ ۲ سال بعیده پشتیانیش ضعیف بشه حتی.
3g 4g هم چون رو بستر موبایل هست پشتیبانیش مثل وایمکس قطع نمیشه.

hdland

Registered User
لایک‌ها
1,015
مزخرف و بس !!! پشتیبانی ضعیف .. یعنی هر سوالی ازشون می پرسی فقط سه تا چیز یکه بهشون یاد دادند رو میگن غیر از این سه پاسخ مورد دیگری ندارند ...
الان 4 ماه است قرار است برای بررسی قطع شدن ناگهانی سرویس من باهام تماس بگیرند :)))) هفته ای دو بار در حد 8 الی 10 ساعت به طور کامل اینترنت قطع میشه . باقی ساعات هم پایداری معمولی ...
من رو مجبور کرد یه سیم کارت رایتل و همراه اول هم زاپاس خریدم هروقت قطع میشه این از ذاونا استفاده می کنم .
در کل من چند سال شاتل داشتم ولی انصافا سرعت شاتل در منظقه ما خیلی بد شده بود و خود کارشناسانشون هم قبول داشتند و کاری نمیشد کرد برای همین کوچ کردم به این ها .. الان با داشتم سه سیم کارت لنگ نمی مونم ولی هزینه اش دو سه برابر ای دی اس ال شده برام .
ولی رو مودم dt lte اصلا حساب نمی کنم و چون هر لحظع امکان قطع شدن دارد

sisaco

Registered User
لایک‌ها
839
اقا شما یک بسته 10 گیگی همراه اول بخر میشه 22 تومن ماهانه
یک بسته نا محدود شبانه هم بگیر از ساعت 1 تا 11 صبح ! کلا نیاز هاتو برطرف میکنه ! من الان دارم همین کار رو میکنم. سرعتشم خوفناک هستش. دوست داشتید بیاید تیم بدم ببینید چه خبره !

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
13,995
یک بسته نا محدود شبانه هم بگیر از ساعت 1 تا 11 صبح ! کلا نیاز هاتو برطرف میکنه ! من الان دارم همین کار رو میکنم. سرعتشم خوفناک هستش. دوست داشتید بیاید تیم بدم ببینید چه خبره !
شوخی میکنی؟!! مودم 4g یا مودم 4.5g داری؟! چه مودمی با چه قیمتی خریدی؟ سرعت 3g هم خوبه؟ چون گوشی من فقط 3g پشتیبانی میکنه.
قط و وصلی هم داره یا پایداره؟
میترسم مودم 4g بگیرم دوباره 4.5 و چیزای بالا تر بیاد دوباره مثل 3g ش ا ش ی ده بشه بهش
سرعت خوفناک !!!! من 3g ایرانسل دارم و از همه مضحک تر نزدیک دکل ایرانسل هم هستم، بخدا هم سرعت دیال آپه قسم میخورم متوسط سرعت دانلود حدود 5 کیلوبایت هست و باز شدن صفحات وب با وجود افزونه ضد تبلیغات بلوک کننده تصاویر و... یعنی صفحه وب خالی فقط متن نشون بده سه دقیقه طول میکشه تا باز بشه!

sisaco

Registered User
لایک‌ها
839
شوخی میکنی؟!! مودم 4g یا مودم 4.5g داری؟! چه مودمی با چه قیمتی خریدی؟ سرعت 3g هم خوبه؟ چون گوشی من فقط 3g پشتیبانی میکنه.
قط و وصلی هم داره یا پایداره؟
میترسم مودم 4g بگیرم دوباره 4.5 و چیزای بالا تر بیاد دوباره مثل 3g ش ا ش ی ده بشه بهش
سرعت خوفناک !!!! من 3g ایرانسل دارم و از همه مضحک تر نزدیک دکل ایرانسل هم هستم، بخدا هم سرعت دیال آپه قسم میخورم متوسط سرعت دانلود حدود 5 کیلوبایت هست و باز شدن صفحات وب با وجود افزونه ضد تبلیغات بلوک کننده تصاویر و... یعنی صفحه وب خالی فقط متن نشون بده سه دقیقه طول میکشه تا باز بشه!
نه والا. 09169928316 یک تماس با من بگیر

latari

Registered User
لایک‌ها
86
مگر نامحدود شبانه هنوزم هست

sisaco

Registered User
لایک‌ها
839
مگر نامحدود شبانه هنوزم هست
بله. برش داشتن. دوروز بعد دوباره نهادنش :)

روزها از سرویس شاتل لند استفاده میکنم که سرعت دانلودم روی 2 مگابایت هستش . شبا هم میزنم با همراه اول. توی منطقه ما همراه اول و ایرانسل عالیه ! همیشه پایدار 8 مگ دارم روزا هم 12 مگ

senator@

Registered User
لایک‌ها
1,662
این مودم های جدید یا همون سرویس tdlte اصلآ بدرد نمی خوره هر کی مودمش عوض کرده پشیمونه کافیه یه سری به سایت دیوار بزنید تو قسمت مودم و تجهیزات 90% آگهی ها موبوط به این مودم و سرویس جدید ایرانسل(تعرفه سرویس ها بسیار افتضاح آنتن دهی بسیار ضعیف)
نبود سرویس نامحدود ویژه مشترکین از جمله مهم ترین ضعف این طرح جدید ایرانسل

Schillaci

Registered User
لایک‌ها
48
در هر صورت اینها هم یک عمری دارن

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
13,995
در هر صورت اینها هم یک عمری دارن
برای adsl که اینطور نبود
الان یه مودم 4g گرفتم. همراه اول تا سرعت 1 مگ میره, برای من که سرعت دانلودم 5 کیلوبایت بود سرعت 1 مگ راضی کننده هست.
از td lte استفاده نکنید, یه مودم 4g آنلاک شده

senator@

Registered User
لایک‌ها
1,662
برای adsl که اینطور نبود
الان یه مودم 4g گرفتم. همراه اول تا سرعت 1 مگ میره, برای من که سرعت دانلودم 5 کیلوبایت بود سرعت 1 مگ راضی کننده هست.
از td lte استفاده نکنید, یه مودم 4g آنلاک شده
مودم های همراه اول نامحدود داره؟

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
13,995
بالا