برگزیده های پرشین تولز

آیا visaonline24.com قابل اعتماد است؟

alternative

Registered User
لایک‌ها
16
سلام
آیا سایت visaonline24.com قابل اعتماده؟

titanik2009

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
0

titanik2009

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
0
سلام
تو این تاپیک یک مفدار مشکوک می رد گفتم تا این مدت کسی باهاشون کار کرده

اقا تو خیالت راحت باشه. اصلا اگر می خوای برو نمایندگیشون تو تهران به صورت حضوری بگیر.

اینایی که میگی تاپیک منو هم ... . ولی کی اهمیت میده . کار که درست باشه مشتریش هم هست.;)

alternative

Registered User
لایک‌ها
16
اقا تو خیالت راحت باشه. اصلا اگر می خوای برو نمایندگیشون تو تهران به صورت حضوری بگیر.

اینایی که میگی تاپیک منو هم ... . ولی کی اهمیت میده . کار که درست باشه مشتریش هم هست.;)
سوالاتی که تو اون تاپیک پرسیده شد همش منطقی بود و عدم پاسخگویی مسئولان سایت هم شک برانگیزه

GUARANTEE

Registered User
لایک‌ها
5
جناب ALTERNATIVE به این راحتی ها اعتماد نکن.

عملا حساب بانکی غیر حضوری امکان پذیر نیست مگر در مواردی از طریق سفارت کشور مربوطه و یا اینکه شخصا به بانک مراجعه کرده باشی , یا اینکه کلا به نام شما حساب باز نکنن!!
به طور کلی اصلا امن نیست.

اگر امکان پذیر بود دیگه نیازی به این واسطه ها نبود و خودت غیر حضوری با بانک تماس گرفته و اکانت و کردیت میگرفتی.

بهترین گزینه کارت های مجازی که بعضی شرکت ها تا سقف حداکثر 500 یا 600 دلار در اختیار مشتری قرار میدهند.بدین صورت که به عنوان مثال مشخصات گیفت کارت های کشورهایی مثل انگلیس یا حتی آمریکا را در اختیار مشتری قرار میدن.گیفت کارت همان کارت هدیه هست که شما مثلا از بانک پارسیان یا پاسارگاد میگیرید و بدون توجه به ملیت یا موقعیت شما میتونه در اختیار شما قرار بگیره.
البته در مورد این کارتها یک سری نکات ایمنی هست معمولا خود فروشنده ها میگن ازجمله استفاده از v-p-n

خوشحال شدم که به تاپیک توجه کردی و حتما توجه هم کردی که سوالات بنده در آنجا بی جواب ماند.

جناب ALTERNATIVE حالا که دقیق هستی حتما این تاپیک رو هم یه سری بزن:
http://forum.persiantools.com/t117738-page2.html

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
دوباره مشکل همیشگی و بحث های بیهوده که آیا عملا حساب بانکی غیر حضوری امکان پذیر هست یا نیست!
boredsmiley.gif

GUARANTEE

Registered User
لایک‌ها
5
دوباره مشکل همیشگی و بحث های بیهوده که آیا عملا حساب بانکی غیر حضوری امکان پذیر هست یا نیست!
boredsmiley.gif

برای بعضی ها جنبه آگاه ساری داره.اتفاقا خیلی هم اهمیت داره .

مشکل این نیست که بحثی تکراری باشه.مشکل اینه که یک عده بی خاصیت و بی همه چیز از سادگی مردم سو استفاده بکنن.

Last edited:

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
برای بعضی ها جنبه آگاه ساری داره.اتفاقا خیلی هم اهمیت داره .

مشکل این نیست که بحثی تکراری باشه.مشکل اینه که یک عده بی خاصیت و بی همه چیز از سادگی مردم سو استفاده بکنن.

اول اینکه من نگفتم بی اهمیت هست،

دوم اینکه ادب رو رعایت کنید!

سومم اینکه خود جناب Alternative میتونن قضاوت کنن،شما حق نداری کسی رو با این القاب خطاب کنی!

درود بر شما!:)

GUARANTEE

Registered User
لایک‌ها
5
اول اینکه من نگفتم بی اهمیت هست،

دوم اینکه ادب رو رعایت کنید!

سومم اینکه خود جناب Alternative میتونن قضاوت کنن،شما حق نداری کسی رو با این القاب خطاب کنی!

درود بر شما!:)

من شخص خاصی را ملامت نکردم.بحثم با رعایت نهایت ادب برای شارلاتان هایی هست که کلاهبردارند یا قصد کلاهبرداری دارن.

من به َAlternative نگفتم کاری را انجام بده یا نده(مثل شما که حق تعیین میکنی)

من فقط تجربه و فکر شخصی خودم را به اشتراک گذاشتم.حالا اگر دوست داشت استفاده میکنه اگر هم نه استفاده نمیکنه.

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,633
من شخص خاصی را ملامت نکردم.بحثم با رعایت نهایت ادب برای شارلاتان هایی هست که کلاهبردارند یا قصد کلاهبرداری دارن.

من به َAlternative نگفتم کاری را انجام بده یا نده(مثل شما که حق تعیین میکنی)

من فقط تجربه و فکر شخصی خودم را به اشتراک گذاشتم.حالا اگر دوست داشت استفاده میکنه اگر هم نه استفاده نمیکنه.

نه ،، من واسه این گفتم که شما توی تایپیک مربوطِ هم به آقای Titanic گیر داده بودید!

alternative

Registered User
لایک‌ها
16
سلام
کسی تا حالا از این شرکت کارت گرفته ؟ اگر گرفته می تونه یک توضیحی بده

موضوعی که برای من جالبه اینه که چطور ویزا کارت گلد به اسم ما صادر می کنن یعنی بر روی کارت هم اسم رو حک می کنن ؟ چون شرایط ویزا گلد در انگلیس رو دیدم خیلی سخته یعنی اصلاً قابل مقایسه نیست
بر چه اساسی این شرکت قادر به همچین کاری است ؟

titanik2009

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
0
این GUARANTEE همچنان به Edit کردن پست هاشون ادامه میدن.(نمونش پست 8 همین تاپیک) و نظرات ... خودشون که البته در جای خودش محترمه رو ارایه میدن .:blink:
مثل اینکه ایشان از اینکه شرکت های خاصی می تونن این خدمات رو ارایه بدن خیلی بهشون فشار میاد و با توجه به پست هایی که میزنن و منطقی که دارن (مثلا تماس با بانک صادر کننده و ... ) معلومه اطلاعات خیلی کمی ( در حد صفر ) از بانک ها و کمپانی های صادر کننده کارت اعتباری دارن. ( البته هر چند وقت یک بار هم پست بزنه بد نیست چون لاقل تاپیک بالا میاد و ... ):wacko:

در جواب alternative :

بعضی ها سوراخ دعا رو پیدا میکنن و Visaonline24 یکی از بهترین های این" بعضی ها " هست .( اگر دنباله روشش هستی هیچ وقت خودشون به راحتی بهت نمیگن. )
اگر میخوای فقط یه کارت برای استفاده شخصی بگیری خیالت راحت باشه ولی اگر میخوای خودت امکان صدورش رو به عنوان یه شغل به دست بیاری بهت پیشنهاد میکنم اصلا دنبالش نری چون کارهای دیگه خیلی سودشون بالاتره و 10000000000 مشکلات بعدی هم برای خودت درست نکردی.

باز هم نظر خودت شرطه.;)

alternative

Registered User
لایک‌ها
16
این GUARANTEE همچنان به Edit کردن پست هاشون ادامه میدن.(نمونش پست 8 همین تاپیک) و نظرات ... خودشون که البته در جای خودش محترمه رو ارایه میدن .:blink:
مثل اینکه ایشان از اینکه شرکت های خاصی می تونن این خدمات رو ارایه بدن خیلی بهشون فشار میاد و با توجه به پست هایی که میزنن و منطقی که دارن (مثلا تماس با بانک صادر کننده و ... ) معلومه اطلاعات خیلی کمی ( در حد صفر ) از بانک ها و کمپانی های صادر کننده کارت اعتباری دارن. ( البته هر چند وقت یک بار هم پست بزنه بد نیست چون لاقل تاپیک بالا میاد و ... ):wacko:

در جواب alternative :

بعضی ها سوراخ دعا رو پیدا میکنن و Visaonline24 یکی از بهترین های این" بعضی ها " هست .( اگر دنباله روشش هستی هیچ وقت خودشون به راحتی بهت نمیگن. )
اگر میخوای فقط یه کارت برای استفاده شخصی بگیری خیالت راحت باشه ولی اگر میخوای خودت امکان صدورش رو به عنوان یه شغل به دست بیاری بهت پیشنهاد میکنم اصلا دنبالش نری چون کارهای دیگه خیلی سودشون بالاتره و 10000000000 مشکلات بعدی هم برای خودت درست نکردی.

باز هم نظر خودت شرطه.;)
titanik2009 عزیز مرسی از جوابت
منظورم من اینه که این شرکت واسطه است که از طریق ضمانت نامه ای یا هر چیز دیگه ای توانسته این کار رو بکنه یا اینکه واقعاً با یک کپی پاسپورت می تونه ویزا کارت بگیره ؟!!!!
اگر من فردا مبلغ بالایی در حساب واریز کردم نگرانی از این بابت نداشته باشم

chalipaa

Registered User
لایک‌ها
0
سلام بر دوستان خوبم
من قرباني هستم
مدير سايت visaonline24
امروز اين تاپيك رو ديدم و بايستي عرض كنم كه شركت ما در دوبي مستقر هست.
كارتهايي كه ما به عزيزان ارائه ميدهيم به صورت پيش پرداخت 5 ساله بدون هزينه نگهداري ماهيانه و ساليانه هست.
همان طور كه بعضي دوستان اطلاع دارند ايران از لحاظ سيستم مالي تحت تحريم شديدي قرار دارد.
ما از بانك اماراتي كه از لحاظ رنكينگ بانكي بر اساس منابع رتبه بندي بانكرز گروپ در درجه بالايي برخوردار هست و بر خلاف بانكهاي آذربايجان، تركيه و قبرس كه اولاً صدور اين كارتها با هزينه بالايي انجام مي پذيرد و ثانياً لودينگ كارتها به صورت پر هزينه است و اغلب سايتها بعلت عدم رعايت قوانين پولشويي اط پذيرش آن سر باز ميزنند.
ما در بانك مربوطه Credit Line گرفته ايم و قادر هستيم كه كارتها را براي اولين بار به صورت كاملاً قانوني صادر نمايم.
شركتهاي زيادي سرويسهاي ما را در ايران ارائه ميدهند كه به نمونه اي از آن اشاره مي نمايم:
www.hamirayaneh.com tehran
www.iransorat.ir tehran
www.zhenic.com tehran
www.noorolhoda.biz shiraz
www.irdibai.com ahvaz
www.ordervisa.com ahvaz
www.pscard.ir mashhad-tehran
http://irpowerweb.com shiraz
www.internet118.com isfahan
www.visaexpress24.com mashhad
....
از دوستاني كه از اين كارتها استفاده مي كنند علاوه بر مقرون به صرفه بودن دو روزه كارت صادر مي گردد و رضايت دوستاني كه استفاده كننده براي مه مهمنرين اصل است.

اگر سوالي داشتيد خوشحال ميشم مطرح بفرماييد.

با احترام
حسن قرباني

paradox1666

Registered User
لایک‌ها
3
سلام بر دوستان خوبم
من قرباني هستم
مدير سايت visaonline24
كارتهايي كه ما به عزيزان ارائه ميدهيم به صورت پيش پرداخت 5 ساله بدون هزينه نگهداري ماهيانه و ساليانه هست.
همان طور كه بعضي دوستان اطلاع دارند ايران از لحاظ سيستم مالي تحت تحريم شديدي قرار دارد.
ما از بانك اماراتي كه از لحاظ رنكينگ بانكي بر اساس منابع رتبه بندي بانكرز گروپ در درجه بالايي برخوردار هست و بر خلاف بانكهاي آذربايجان، تركيه و قبرس كه اولاً صدور اين كارتها با هزينه بالايي انجام مي پذيرد و ثانياً لودينگ كارتها به صورت پر هزينه است و اغلب سايتها بعلت عدم رعايت قوانين پولشويي اط پذيرش آن سر باز ميزنند.
ما در بانك مربوطه Credit Line گرفته ايم و قادر هستيم كه كارتها را براي اولين بار به صورت كاملاً قانوني صادر نمايم.
شركتهاي زيادي سرويسهاي ما را در ايران ارائه ميدهند كه به نمونه اي از آن اشاره مي نمايم:
www.hamirayaneh.com tehran
www.iransorat.ir tehran
www.zhenic.com tehran
www.noorolhoda.biz shiraz
www.irdibai.com ahvaz
www.ordervisa.com ahvaz
www.pscard.ir mashhad-tehran
http://irpowerweb.com shiraz
www.internet118.com isfahan
www.visaexpress24.com mashhad
....
از دوستاني كه از اين كارتها استفاده مي كنند علاوه بر مقرون به صرفه بودن دو روزه كارت صادر مي گردد و رضايت دوستاني كه استفاده كننده براي مه مهمنرين اصل است.

با احترام
حسن قرباني
با سلام

من خودم شخصا 3 تا از این کارتهارو گرفتم البته مستقیم از بانک و بسیار راضی هم بودم

فقط یکم دلاراش گرون می یفته که باز اگر با بقیه کارتها مقایسه باز بسیار مناسب تر هست

با پی پال و مانی بوکرز و ... هم کار می کنه

کلا کارت خوبیه

موفق باشین

daveright

Registered User
لایک‌ها
0
جالبه chalipaa یکجا خودشو به عنوان حسن قربانی مدير سايت visaonline24 معرفی کرده و یکجا خودشو به عنوان مشتری راضی از این شرکت!

http://forum.persiantools.com/t112802-post1920438.html
http://forum.persiantools.com/showpost.php?p=1920438&postcount=15
من از اين شركت اين كارت رو گرفتم و خيلي هم راضي هستم.
چون من خودم مقيم دبي هستم از شركتشون در دبي گرفتم و بايستي اعلام كنم كه واقعاً ارزانترين كارت هست در ايران با هزينه شارژ فوق العاده پايين.
البته يكم ساپوتشون رو بالا ببرن حرف ندارن

http://forum.persiantools.com/t125905-post2217500.html
http://forum.persiantools.com/showpost.php?p=2217500&postcount=15
سلام بر دوستان خوبم
من قرباني هستم
مدير سايت visaonline24
....

با احترام
حسن قرباني

Last edited:

omid_lovely007

Registered User
لایک‌ها
0
جالبه chalipaa یکجا خودشو به عنوان قربانی مدير سايت visaonline24 معرفی کرده و یکجا خودشو به عنوان مشتری راضی از این سایت!

http://forum.persiantools.com/t125905-post2217500.html
http://forum.persiantools.com/showpost.php?p=2217500&postcount=15

http://forum.persiantools.com/t112802-post1920438.html
http://forum.persiantools.com/showpost.php?p=1920438&postcount=15

ماجرا داره جالب میشه :blink:

بالا