برگزیده های پرشین تولز

آیفون 3 جی بسیار تمیز در حد آک

tehran_iran

Registered User
لایک‌ها
0
من رک حرف میزنم عزیزم در پرده و تعارفات هم چیزی نمیگم و جواب هر کسی رو مثل خودش میدم... من کسی رو زور نکردم بیاد این و بخره کسی نخرید نگه اش میدارم واسه گوشی زاپاس یا میدمش به مادرم... بعضی ها فقط دنبال یه چیز مفت هستن و یه موضوعی که مثل خورشید مشخصه میخوان بر عکس جلوه بدن .. کیه ه ندونه فرق گوشی لاک و آنلاک چیه آخه...
کلاس کار من هم برای اونایی که باید مشخصه و دوستانی که اینجا پیدا کردم خوب من و میشناسن .. کسی هم که باید خودش چیزی بفهمه میفهمه باقیشون واسه من کوچکترین ارزشی ندارن
زن بچه ی مردمم میان اینجا اگر فکر میکنن زشته نخونن و از تاپیک برن بیرون چرا نمیتونین تحمل کنین صورت مسئله رو پاک میکنین؟ قضیه ماه رمضون وبستن آب اب سرکناست اینجا هم

حق با شماست شاید من قیمت پر دادم. چون قیمت الان رو با توجه به اومدت 4 جی نمیدونستم . حالا اگر خواستی قیمت آخرت رو بگو در خدمتت هستم:)

خیلی پایینه رفیق انقدر نفروشم بهتره .. طفلی خیلی تمیزه ..
شما هم آخرین قیمتت رو واسم پی ام کن
ممنون

به هر حال من نظرم این بود کسانی که در کارت it فعالیت میکنند یه مقدار باید بیشتر رعایت کنند

عصابانیت علامت شکسته

در ضمن شما که کافی نت دارید خیلی راحت میتونید همون جا بفروشید

من خودم چند تا آیفون فروختم یه هشت گیگ رو 500 هم فروختم ولی الان یه خورده قیمت ها پایین اومده

موفق باشید

swastika_iran

Registered User
لایک‌ها
1
به هر حال من نظرم این بود کسانی که در کارت it فعالیت میکنند یه مقدار باید بیشتر رعایت کنند

عصابانیت علامت شکسته

در ضمن شما که کافی نت دارید خیلی راحت میتونید همون جا بفروشید

من خودم چند تا آیفون فروختم یه هشت گیگ رو 500 هم فروختم ولی الان یه خورده قیمت ها پایین اومده

موفق باشید

ممنون از نظر عزیزم اما من تو مغازم نمیتونم گوشیم و بفروشم چون مجوزم واسه کار دیگه ایه ..اما میزارم تو مغازه ی همسایه که کارش موبایله...
برای توضیحات هم عرض کنم که این صلیب شکسته نیست اسمیه که واسش در اومده .. اسم این نگاره اسواستیکاست در ربان انگلیسی که به آلمانی سواشتیکا تلفظ میشه و از آموزه های آیین مهر هست.. دقت کرده باشی تو فرش های باستانی ایران نمونه هاش رو میتونی پیدا کنی..
در مورد عصبانیت هم بگم که من عصبانی نیستم لحنم با دوستان خیلی دوستانست اما یک ماکیوالیستم نمیتونم بشینم هرکی هر چی گفت و با هر لحن تمسخر آمیزی گفت دوست گلم دوست گلم کنم... بد بختی کشور ما هم همینه همیشه هر کی زد تو سر این ملت گوشش رو گرفت تا یکی دیگه بخوره مشتش رو نکوبید تو دهنش
;)
ببخشید اگر خارج از تاپیک حرف زدم

بالا