منتخب بازارچه

آیفون 5 با طلا و الماس و قیمت 15.3 میلیون دلاری

IT GALAXY

Registered User
Stuart Hughes جواهر ساز مشهور لیورپولی در سوابق خود ساخت یک دستگاه آیفون 4 با بدنه پوشیده شده از الماس و یک مک بوک پلاتینیومی و تبلت آیپد 2 طلایی را دارد و اخیراً وی یک آیفون 5 را با بدنه طلایی به همراه پوششی بی نظیر از الماس را ساخته است که با توجه به میزان الماس کار شده باید آن را گران ترین اسمارت فون دنیا نامید .

بر اساس اطلاعاتی که طراح داده است ساخت این آیفون با بدنه پوشیده شده از الماس حدود 9 ماه زمان برده و تمام مراحل ساخت آن توسط دست انجام شده است .روکش بیرونی این تلفن مزین به طلای 24 عیار بوده و دکمه Home این آیفون نیز با یک الماس سیاه 26 قیراتی پوشانده شده است ، لوگوی اپل و کناره های تلفن نیز توسط الماس سفید پوشانده شده که در کل روی این تلفن 600 الماس بسیار نفیس کار شده است ، 53 عدد از این الماس ها فقط برای لوگوی اپل استفاده گردیده است .
گفته شده گران ترین اسمارت فون دنیا توسط یک تاجر چینی ثروتمند و مشهور سفارش داده شده است که خود مالک الماس سیاه رنگ بکار رفته در آن می باشد .
این آیفون استثنایی با قیمتی بسیار بالا و در حدود 15.3 میلیون دلار قیمت گذاری شده است و در عین گران بودن نسخه های ارزانتری از آیفون های دست ساز با بدنه طلا نیز وجود دارد که 33 هزار و 800 دلار قیمت دارند .


 

show_man

Registered User
بعضی از مردم واقعا دیوانه اند.اپل واقعا درسته بهترین برند هست.ولی اینجوری دیگه غیر قابل هضمه!!! ولی خداییش خیلی خوشگله!!
 

amme joon

Registered User
این طلاها و الماس ها رو باید رو سری گالاکسی سامسونگ بچسبونن نه رو این اپل دراز :دی
 

pishini

Registered User
این گوشی مناسبه دست یک ایرانی باشه خارجیهای بزدل که بااین گوشی اگه بخوان بیان بیرون بایدصدتانگهبان همراشون باشه
 
بالا