برگزیده های پرشین تولز

shaherik

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام دوستان:
تعدادی زمین در شیخ تپه و انتهای رودکی داره فروش میره با قیمتهای پایین
این ها قولنامه هستن ؟ چی هستن؟
الآن زمین داریم تو کوههای پارک جنگلی 200 مترشو میدن شش میلیون...
داستان اینا چیه؟
یعنی ممکنه ده سال دیگه یکدفعه بره بالا؟
من ذهنم رو درگیر کرده از طرفی هم صد و هفتاد هشتاد میلیون ندارم برم سرمایه گذاری کنم.
اگر بدونم اینها آینده ده سالشون قشنگه میگیرم .
الآن زمین داره میده 200 متر 6 میلیون اینجا.متری سی تومن.
خیلی مشکوکه این ورا انگار دارن یه کارایی میکنن.
بوی فعالیتشون میاد که قراره یه اتفاقایی این ورا بیفته اما از هر کی هم میپرسی میگه نگیر این ورا....
حالا منم بدجور موندم.میخواستم دو تا از این دویست متریاشو بخرم دوازده تومن.الآن موندم.
بازار هم ثابته فروش نیست اما باشه هم اینها ارزش خرید دارن؟
تا ده سال هم بمونه مهم نیست میگیرم میندازمش اون ور اما این نباشه ده سال دیگه هم همین باشه.
به نظر شما چطورن اینا..جریان این تفکیکا چیه...این جدول کشیا وسط کوه یعنی چی؟
ارزش داره به نظرتون یا نه؟
من که به همه جا مشکوکم اما به نظرم جایی برای پیشرفت داشته باشیم تو شهر با این قیمتها یا همین شیخ تپست یا زمینهای نزدیک این مجتمع رزت.
میترسم هم نخرم فردا از 6 میلیون بشه 600 میلیون...!!!از شانس ما چیزی نیست توش جور دربیاد.
یه تاپیکی را بندازیم ببینیم آخه چه خبره اینجا....

mardekohan

Registered User
لایک‌ها
40
هیچ ارزانی بی حکمت نیست
الان که بازار راکد هست ، خیلی ها پولشون مونده توی بانک و کاری نیست که بتونن بکنن .
مطمئن باش اگه ارزشش رو داشت ، هیچ وقت اینجوری معطل خریدار نمیبودن
این زمین ها همه جای ایران هستن و یا متعلق به منابع طبیعی هستن و دلال ها به صورت غیرقانونی اونا رو تفکیک میکنن و میفروشن یا در بهترین حالت با کاربری کشاورزی هستن و عمرا بهتون سند و مجوز ساخت بدن .

hexman

Registered User
لایک‌ها
762
سال هشتاد و شش یکی از دوستان گفت بیا تو دهات ما زمین صد و شصت متری بخر میدن سه میلیون سر دو سال هم سندش میادو.. ما هم رفتیم یکی خریدیم
این زمینها هم مانند مورد شما روی تپه بودن و اصلا قابل تفکیک نبودن.. بعد از گذشت هشت سال نه سندی اومد و نه تپه ای صاف شد
من با هزار ببدبختی ردش کردم به همون قیمتی که خریده بودم.. خوبی مورد من این بود که از آشنا خریده بودم و کلاهبرداری نبود ولی در غیر این صورت اصلا ارزش نداره سرمایه گذاری کنید

klxl

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
438
اگر قلنامه ایی باشه که اصلا ارزش نداره چون گرفتن سند براش چند سال دوندگی میخواد و اصلا شدنی نیست.اگرم سند بگیری براش،سند مشاع هست و بازم ارزش ندارد.
این زمین های 200 تا 300 متری ارزون قیمت با سند همگی مشاع هستن.
یعنی یک سند مادر دارد که چند ده هکتار هست و از روی سند مادر تعداد زیادی زمین های کوچک میفروشن.
یعنی یک زمین 60 هکتری رو به 30000 نفر میفروشن و به هر کدوم 200 متر زمین میدن.ولی اگر شما بخوای دخل یا تصرفی در زمین بکنی مثلا بخوای قطعه بندی بکنی باید 3000 نفر راضی کنی.
نکته مهم اینکه همگی سند تک برگ جدید دارن ولی اصلا ارزش نداره چون سند مشاع هست و اصلا معلوم نیست اون 200 متر شما کجاست،ایا اول زمینه یا اخر زمین،وسطشه یا در حاشیه است؟!!
در کل ارزش نداره.

در خیلی از شهرها دارن بخاطر سند تک برگ بودن،سرخیلیا رو کلاه میزارن.در مشهد در قسمت الهیه و گلبهار خیلی زیاده،هرکی هم خریده خیلی سخت میتونه بفروشه.

بالا