برگزیده های پرشین تولز

آ لوده کردن صفحه ی وب به تروجان

koorush

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همه دوستان گلم ...

امروز اومدم براتون بگم که من يه نرم افزاری پيدا کردم که از طريق اون ميشه يه فايل اجراپی رو تو سايت خودتون بذارين مثلا می تونين يه تروجان توش بذارين که ديگه لازم نيست تروجان ها رو از طريق ياهو به افراد بفرستين و فقط می تونين تنها با دادن آدرس سايتتون اون تروجان رو تو کامپيوتر افراد اجرا کنين .

روش کار اين نرم افزار طوری که که شما تنظیمات پیش فرض این برنامه رو قبول می کنید و این برنامه یه فایل خروجی واستون می سازه بعد اینکه اون فایل خروجی رو سیستم کسی اجرا بشه که با پسوند html که می تونه تو یه سایت آپلود بشه و به صورت لینک فرستاده بشه یه فایل با پسوند hta می سازه که توی منوی استارت و بعد استارت آپ . و وقتی ویندوز بالا اومد به exe تبدیل می شه و اجرا می شه.

خوب هر کدوم از دوستانی که اين نرم افزارو می خوان به آيدی من پی ام بدن تا من در اسرع وقت براشون بفرستم ...

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
اميدوارم دوستان كه اين برنامه رو مي گيرن گرفتار اين تروجان نشن. چون اين آقا كوروش جديد با اون آقا كوروش اصيل يه كمكي فرق داره !!!!!!!!!!!!

aryagohar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چه بهتر بود كه به جاي اينكه به اين كار هاي بيهوده بپردازي مقداري تلاش در جهت افزايش بار علمي خودت و آموزش ديگران مي كردي.
خدا همه ما رو به راه راست هدايت كنه

koorosh

Registered User
لایک‌ها
10
آهای ايها الناس !
اين من نبيدم ها! اين يکی ديگه بيده! فقط يه کم شبيه من بيده!
ای داااااد ای هوااااااااااااار
اوهوی پسره!
اون عکس مال من بيده! خودم با Photoshop درست کرده بيدم. همينجوری نميشه دو درش کنی!!! هوارتا Copyright و Copyleft و . . . داره. ميدم ّFBI بگيرتت ببرتت گوانتانامو!!!
به زبون خوش برش دار و عوضش کن. اگه نکنی هکت ميکنم!!!! :))

بعدش هم اينجا مربوط به بحث های شبکه ميشه! اين نوشته رو ميفرستم به يه جای بهتر!

بالا