برگزیده های پرشین تولز

ابزارهاي تحقيق بر روي كلمات كليدي

SEO

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
يكي از نكات بسيار مهمي كه بايد در SEO در نظر گرفت،تحقيق بر روي كلمات كليدي و انتخاب واژه هاي مناسب و بهينه سازي صفحات براي كلمات انتخاب شده است.

در اين زمينه ابزارهاي متعددي بوجود آمده است كه به شما امكان ميدهند با وارد كردن كلمه كليدي مورد نظر، تعداد دفعاتي كه كلمه در بانك اطلاعاتي آنها جستجو شده است را نمايش دهد و تخميني را از تعداد ويزيتورهايي كه كلمه مورد نظر مي تواند براي وبسايت شما ايجاد كند در اختيار مي گذارد. علاوه براين اطلاعات، ليستي از كلمات كليدي كه مرتبط با واژه اصلي هستند و يا واژه اصلي در داخل آنها بكار رفته است را براي شما نمايش ميدهد. شما مي توانيد ليست مورد نظر را بصورت فايل excel دانلود كرده و براي استفاده هاي بعدي در كامپيوترتان ذخيره كنيد.

برخي از اين ابزارهاي رايگان بوده و برخي از آنها پولي مي باشند. من چند نمونه از اين ابزارها رو كه باهاشون كار مي كنم رو ليست مي كنم.

Overture Keyword Tool
Adwords Sandbox
Word Tracker Free Edition
Keyword Discovery Free Edition

siavashmusic

Registered User
لایک‌ها
2
سلام

اقا دمت گرم و خیلی خوب بود

یه مقدار اطلاعات این شکلی برامون بزار
مثلا چطور میتونیم آلکسا رنگ رو پایین بیاریم
من یه سایت دارم تا هفته قبل خیلی پایین بود اما توی یک هفته دوباره رفت بالا

mohsenshahbazi

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
3,825
آقا ممنون .
فکر کنم عنوان کاربر فعال بیشتر برازنده شما باشه که این روزا کولاک کردی ! :D تا من که تنبلی اومده سراغم ! :-8

رنک الکسا فقط با بازدید ثابت در یک بازه زمانی میتونید افزایش بدید .
فکر میکنم یه تاپیک مجزا براش بشه باز کرد .

SEO

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
آقا محسن شرمنده نفرمائيد. من خيلي دوست دارم چيزهايي كه تو اين چند سال ياد گرفتم رو در اختيار ديگران قرار بدم. البته اگه چيز قابل داري باشه:)

alik

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,232
آقا محسن شرمنده نفرمائيد. من خيلي دوست دارم چيزهايي كه تو اين چند سال ياد گرفتم رو در اختيار ديگران قرار بدم. البته اگه چيز قابل داري باشه:)
ممنون :)

موارد زیر سئوالاتی هستند که خلاصه مینویسم سرتان درد نگیره :) لطفا دوستانیکه اطلاعاتی دارند کمک بفرمائید:

1- الکسا و سایر آمارگیر های تحت وب تعداد بازدید واقعی سایت های آژاکس را نمی توانند بشمارند مگر اینکه خود سازنده سایت اقداماتی را برای این موارد انجام بدهد که معمولا سازگاری با هر سرویس دهند مشکل است نتیجه اینکه رنک الکسا افزایش پیدا میکند و آمار سایت نیز مثلا در یک آمارگیر خاص و رقابتی پایین خواهد امد ؟ راه حل ؟؟

2- گستردگی موضوعی مطالب و حجم زیاد مطالب ورودی به سایت ، بهترین روش برای ایندکس شدن این مطالب ؟؟

3- ابر مطالب چقدر کارایی دارد ؟ وجود ابر مثلا در انتهای صفحه برای مطالبی که از صفحه اول خارج شدند چقدر مفید است ؟؟ ( نحوه نمایش هر عنوان در ابر چقدر تاثیرگزار است ؟ فقط جنبه رابط کاربری و جلب توجه دارد یا روبات ها نیز متوجه درجه اهمیت می شوند ؟ تا آنجایی که جاهای دیگه خواندم و مطمئن نیستم متوجه می شوند اگر جواب بله است چقدر رعایتش این نکته تاثیر دارد ؟)

4- پیوست تگ به مطالب چقدر اهمیت دارد ؟

SEO

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
علي جون سئوالاتي كه شما مطرحي كرديد را ميشه در يك تاپيك ديگه مطرح كرد كه از پراكندگي مطالب جلوگيري شود. اين تاپيك رو من واسه اين زدم كه در زمينه ابزارهاي Keyword Researchh اگه دوستان منابع ديگه اي ويا روشهاي ديگه اي دارند بيان كنند.

با تشكر

Sirus-v

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فوق العاده بود . دستتون واقعا" درد نکنه

access

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
خیلی جالبه!
ممنون.

power DDL

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
بسيار ممنون!

خيلي مفيد بود!! خواهشا باز هم در اين حيطه ادامه بديد.

SEO

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
دوستان،

از حسن نظرات شما نسبت به بنده خيلي تشكر مي كنم. من فقط مي خوام هر آنچه كه در اين مدت يادگرفته ام (اگه قابلي داشته باشه البته;) )در اختيار علاقمندان قرار بدم. حمايتهاي شما باعث دلگرمي بنده خواهد بود.

بالا