آژانس هواپیماییfootbal
nexpay

اتاق پرو گوجه سبز ،ورود آقايون ممنوع .

شروع موضوع توسط iranvig ‏22 ژوئن 2004 در انجمن گفتگوی آزاد

1. iranvig

iranvig کاربر تازه وارد

پسر مگه نگفتم فقط خانوما زود برو بيرون.
    جونم واستون بگه صاحاب سايت گوجه سبز در يك اقدام زنانه و كاملا مرد ستيزانه (زز بودن و اين حرفا) دستور به حذف كليه لينك هاي مردانه سايت بجز سايت ايران ويج (آخيش پارتي داشتن اينجاها خوبه) و سايت پرشين تولز (هر چي باشه گوجه سبز مرحمتي اين دوستانه) و افزودن كليه لينكهاي زنانه موجود در اقصا نقاط عالم بخصوص همين ايران خودمون به سايت گوجه سبز فرمودند .
    اينجانب (پدر بزرگ زز ها-راستي كاكو اينجور جاها پشم پشت لب آدم ميريزه :p) نيز راهي جز اجراي فرامين علياحضرت ندارم . لذا خواهشمند است جهت جلوگيري از وارد شدن چند كفگير و قابلمه به كله اينجانب هر چه سريعتر اقدام به ارسال ، نام ، لينك و توضيحاتي راجب سايت هاو يا وبلاگهاي خودتان(منظور خانوماي پي تي هست البت اگه كاكو نسلشونو ور نداخته باشه) ويا دوستان و آشنايانتان و ... بنماييد فقط شرط ثبت آنها در گوجه سبز نسوان بودن صاحبانشان ميباشد.

قربان همه شما
    سبيل كلفت سابق
    بي سيبيل فعلي
    زز 24 عيار(بدون چربي)
    اشكان(ملقب به بابا يا همون اشكان پدر در گوجه سبز)

2. mehrdad1355

mehrdad1355 Registered User

سایت سرمایه دات کام چطوره؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    ما یه قسمت سایتمون مال همشیره هست ولی به مسائل زنان مربوط نیست و مربوط به تکنولوژی آموزشی هست!! :D ;) :D

3. ghaboli

ghaboli کاربر تازه وارد

ايراد آئين نامه اي
    تو يه سايت پرشين لطفا از كلمات عربي استفاده نشود.
    نسوان--------خانم

4. iranvig

iranvig کاربر تازه وارد

چخه ، مگه نگفتم ورود آقايون ممنوع واسه چي آمدين اينجا چخه چخه(بخصوص به اين قبولي) راستي مهرداد آدرس بده ببينم .
    سرمايه هم واسه سيبيلوهاست بدرد همونا هم ميخوره.

5. fotocopy

fotocopy مدیر بازنشسته

میشه من بیام تو؟

6. ghaboli

ghaboli کاربر تازه وارد

يعني مهرداد هم بعععععععععله

7. panypay
  8. bahar13

bahar13 Registered User

نيم كيلو هم واسه من بكشين لطفا!!

9. mehrdad1355

مهرداد چون سیبیل نداره محرمه!!!!!!البته ما امین ناموس هستیم(قال المالمولک)!!!!!!!! :D

10. mehrdad1355

آخرش کاری میکنید که مثل فیلم مارمولک کار به جاهایه حساس(سکانس کوپه)می رسه کارو خراب کنید :blink: !!!!!!!تازه هنوز نه به باره نه به دار !!مرحله اول قبول شدیم گزینش هنوز که مونده!!!!!!! ;) :happy: :blink:

11. ghaboli

ghaboli کاربر تازه وارد

حالا نقش تو در اين حرمسرائي كه ايران ويج راه انداخته چي هست؟

12. fireboy

fireboy Registered User

ايران ويج و خانواده ... ارادت ;)
    :) سلام ما رو هم برسون!

13. thomson762

thomson762 مدیر بازنشسته کاربر فعال

من اين اغدام خودسرانه رو تحريم ميكنم.
    دست امريكا تو كاره :D
    ما اهاله .. نيست ايم گوجه تنها بماند

14. avajang.com .left
  15. Kako

Kako کاربر تازه وارد

نشنيده ميگيرم........
    (يعني نخونده....! )
    در ضمن اينهمه ميگين پرو پرو هنوز كه ما چيزي نديديم ! كي قراره لخ شه ؟ بقول اشكان من كه منظوري ندارم اين توئي كه داري فكر بد ميكني ! :D

16. mehrdad1355

بده اول تو رو پیشنهاد دادم ؟؟؟؟؟؟؟شوما بد فکر می کنی ;)

17. iranvig

iranvig کاربر تازه وارد

سالاري، تو كه جات تو ايران ويجه.

18. iranvig

iranvig کاربر تازه وارد

سواكردني نيست در همه (واسه تو جدا گذاشتم مگه نديدي)-لينك مينك ديگه هم داري بگو بزارم.

19. iranvig

iranvig کاربر تازه وارد

قبولي من كه آمارتو دارم ، همه منو ميشناسن كه پسر چشم و دل پاكيم :p - فقط كافيه يه نمه ديتا بفرستم خونتون تمومه - شب رو بايد مثل بامشاد پشت درخونت بخوابي.

20. iranvig

iranvig کاربر تازه وارد

ببين يه جا ميوندم نوشته بود مجردها زز ترين افرادن چون حتي جرات زن گرفتن ندارن(شماهم توقسمت زز ها هستين بخصوص اون ستوده)

21. iranvig

iranvig کاربر تازه وارد

تو فعلا برو او سيبيلت روبزن شايد رات بدم ، من نميدونم اين كاكو اينهمه ادعاي سيبيل داره واسه چي وارد اين تاپيك شده ، گوجه سبز الان پوشك بهشه لختش كنم به همه جا خرابكاري ميكنه :p

22. fireboy

fireboy Registered User

:lol: آقا اصلا شما وارد مبحث ZZ نشو... اونوقت اگه يه نمايشگاه ديگه باز بشه به محسن ميگم جلو خانواده و اينا مبحث طلاق و مجردي رو attach كنه ميونه صحبتها كه خانواده كلي مستفيض بشن ها :lol: :D . يه كاري نكن آتو رو رو كنم!

خرید بک لینکreviews عسل طبیعی و گرده گل ایرانی