آژانس هواپیمایی
pop up

اتاق پرو گوجه سبز ،ورود خانوما ممنوع .

شروع موضوع توسط iranvig ‏23 ژوئن 2004 در انجمن گفتگوی آزاد

1. iranvig

iranvig کاربر تازه وارد

دختر خانوم ، آقايون چش چرونن شما ديگه چرا اينجا پر نامحرمه،لطفا آبجي بيرون.
    اين جمله گوهر بار رو داشته باشين : مجردها بيشتر از متاهل ها زز هستن چون حتي جسارت زن گرفتن رو هم ندارن
    جونم واستون بگه ززي صاحاب سايت گوجه سبز در يك اقدام زن ذليلانه و كاملا زن سالارانه (زز بودن و اين حرفا) اقدام به حذف كليه لينك هاي غير زز سايت بجز ايران ويج (كه خوب خود ززش هست) و سايت پرشين تولز (هر چي باشه گوجه سبز مرحمتي اين دوستانه و چون مجردن از منم زز ترن) و افزودن كليه لينكهاي سايتهاي زز موجود در اقصا نقاط عالم بخصوص همين ايران خودمون(مهد ززهاي جهان) به سايت گوجه سبز خواهد كرد.
    لذا خواهشمند است هر چه سريعتر اقدام به ارسال ، نام ، لينك و توضيحاتي راجب سايت ها و يا وبلاگهاي خودتان(منظور پسرها يا مرداي زز پي تي هست البت - كاكو سيبيل،سرمايه دات كام حتما در راس امور هست) ويا دوستان و آشنايانتان و ... بنماييد فقط شرط ثبت آنها در گوجه سبز زز بودن صاحبانشان ميباشد.(اين يكي رو چش بسته گفتم مرد يا پسر فرقي نميكنه همه زز هستن)

قربان همه شما
    سبيل كلفت سابق
    بي سيبيل فعلي
    زز 24 عيار(بدون چربي)
    اشكان(ملقب به بابا يا همون اشكان پدر در گوجه سبز)

2. iranvig

iranvig کاربر تازه وارد

جالبه نتيجه فوق العاده بود .
    من اين تاپيك رو در راستي اون يكي زده بودم نه برا اينكه كسي پست بزنه فقط واسه اينكه ثابت كنم پسر جماعت ماشالاه چشم چرون تشريف دارن ، آره قربونش (يه نفرم اينجا سر نزده چرا چون اين تاپيك مردونه بود و مرد جماعت چش چرونيه همجنسشو نميكنه) آخ چه نتيجه جالبي.

3. black_jack_of_black_city

black_jack_of_black_city Registered User

با قلبی شکسته در انتظار مرگ گوشه ای نشستم . به آرز
    من كه باور كن چش چرون نيستم

4. Persia

Persia Registered User

دمت گرم iranvig جان. خيلي آقايي :)

داش ياسر! بيا با اون بيان شيوات جواب اين قسمت رو بده ;)

5. mehrdad1355

mehrdad1355 Registered User

[​IMG] گوجه سبز ملفب به آریا -واسه گوجه سبز ندیده ها!!!!!!!!!!!!!111 ;) :D :D

6. iranvig

iranvig کاربر تازه وارد

قرار نشد ديگه عكس از سايت كش بري لينك ميدادي ملت ميرفتن ميديدن (هم سايت گرم ميشد و هم تو لينك زده بودي)

7. boxilink
  8. iranvig

iranvig کاربر تازه وارد

پرسيا جون تو كه ته ززهايي بابا (راستي اگه زن داري كه هيچ زز هستي اگه هم نداري پس ديگه ته زز هستي). اين كاكو با اون سيبيلش بايد بره تو ليست ركورددارهاي گينتس.

9. mehrdad1355

آخه شما که تو این فروم اعصاب (ببخشید استخون)خورد کرده اید دیگه چرا می گید !!! :blink: مگه این ملت همیشه درپی تی ;) رو نمی شناسید ؟؟؟ اینا هلو برو تو گلو و تنبل زیر درخت آلو هستند !!لینک بزارم!!!!تازه هوا به این گرمی سایتت همینطوریشم جوش میاره حالا ملت هم می ریختند اونجا که دیگه>>>!!!!!!!!! :happy:

10. iranvig

iranvig کاربر تازه وارد

بابا سايت داره مگس ميپرونه واسه اين گفتم (فك كنم بهتره وبلاگو بساتش رو اينجا علم كنم).

11. mehrdad1355

:D[​IMG]
    دارم می بینم :D :D :D :D چقدرهم زیادن بیچاره دستش از کار افتاد :D یه پیف پاف بخر براش :D :D :D