برگزیده های پرشین تولز

اتصال خود به خود به اینترنت

rf

Registered User
لایک‌ها
5
قبلا وقتی IE رو باز میکردم یه پیام باز میشد که ازم میپرسید که فولان برنامه می خواد به اینترنت وصل بشه، آیا از این کانکشن وصل بشه یا نه؟ اما جدیدا بدون نشون دادن اون پیام خود به خود شروع میکنه به شماره گرفتن و وصل میشه به اینترنت. چه کار باید بکنم تا دوباره اون پیام رو قبل از وصل شدن نشون بده؟

nsh

Registered User
لایک‌ها
4
برو تو اینترنت اکسپلورر tools-->internet options تب connections و حالا اگه میخوای شماره نگیره never dial a connection رو علامت بزن

rf

Registered User
لایک‌ها
5
ممنون.
آیا راهی نیست که بشه در یک حرکت به هیچ برنامه ای اجازه ی وصل شدن خود به خود رو نداد؟

rf

Registered User
لایک‌ها
5
من رفتم Internet Options رو چک کردم با وجود اینکه Never dial a connection انتخاب شده با این وجود مشکل همچنان باقی ایست.

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
عجیبه ... شما الان دوباره برو اونجا رو چک کن ، ببین وضعیتش چیه ؟ ... هنوز روی گزینه never ه ؟ ...

دوتا پیشنهاد :

1: برو روی connection هایی که ساختی ، کلیک راست کن و ببین کدوم گزینه cancel as default connection داره و بعد که پیداش کردی ، همین گزینه رو بزن ...

ببین مشکل حل میشه یا نه ؟ ...

2 : وقتی که این مشکل پیش میاد واسه ات ، کدوم connection ه که سعی می کنه به اینترنت وصل بشه ؟ ... اسمش رو بخاطر بسپار و بعدش برو اون connection رو پاک کن و دوباره یه دونه جدید بساز ... ببین حل میشه یا نه ؟

rf

Registered User
لایک‌ها
5
متاسفانه هیچ کدوم از راه حل ها جواب نداد.

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
یه فکر دیگه (من هر ایده ای که به ذهنم می رسه رو دارم میگم)... Zonealarm رو نصب کن .. بعد از توی programs ، یه قسمت داره که باید No رو انتخاب کنی : اینطوری به هیچ برنامه ای اجازه اتصال به اینترنت رو نمیده .. حالا اگه یه برنامه بخواد وصل بشه ، zonealarm بهت یه پیغام میده ... اینطوری حداقل مشخص میشه که کدوم برنامه می خواد وصل بشه به اینترنت ...

rf

Registered User
لایک‌ها
5
برنامه ای که می خواد به اینترنت وصل بشه مشخصه. هر وقت IE یا Firefox باز باشن سعی میکنن به اینترنت وصل بشن اما دو مشکل هست:
۱. چرا IE با وجود Never ... همچنان میخواد وصل شه در حالی که برای مثال Nero Update و وقتی گزینه Never ... رو زدم دیگه این مشکل رو نداشتم؟
۲. چرا اون پیام ویندوز دیگه نشون داده نمیشه؟
من خودم فکر میکنم فایلی از ویندوز که اون پیام رو میداده مشکل پیدا کرده (مثلا انتی ویروسم پاکش کرده).

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
نه ... از این جهت که نکنه یه برنامه دیگه داره اینو جلو میندازه ... یه ویروس ، یا یه برنامه دیگه ...

بالا