برگزیده های پرشین تولز

اتصال دو کامپيوتر به هم

asad

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
كورش جان فقط به خاطر قديمي بودن رايانه ام. آخه پنتيوم 2 است با 128 تا رم و با سرعت 300 تا و اون هم تازه فول كش نيست. ويبندوز ايكس پي كه اصلا نمي شه و براي 2000 هم فكر كنم كمي ضعيفه.
خوب من هم مي خوام با 98 بطور مستقيم برم تو نت و بعد با 2000 بطور عير مستقيم...
البته اگه بشه والا بيشتر از نظر ايمني برام مهم بود .... پس شما ميگي كه اگر من الان ويروسي روي اون رايانه كه به اينتر نت وصله بياد از طرق شبكه خود به خود به كامپيوتر بعدي هم سرايت مي كنه؟
راهي براي جلوگيري موجود نيست؟

koorosh

Registered User
لایک‌ها
10
يه Norton Antivirus نصب کن. Update هم بکن. توی سايتهای مختلف هم که ميری، مراقب ActiveX ها باش.
فايل Exe هم از اشخاص غير مطمئن نگير.

اين رو مطمئن باش که هرکاری هم بکنی بالاخره ويروس به سراغت مياد. فقط بايد بموقع بهترين راه رو برای رفع مشکل انتخاب کنی. . .

rmb_ali

Registered User
لایک‌ها
21
من فكر كنم توي پنجره ايي كه باز ميشه و اسم رمز ميخواد براي دسترسي به هارد ويندوز 2000 بايد همون رمز ادمين ويندوز 2000 را وارد كني مشكلت حله
در ضمن من پيشنهاد ميكنم ويندوزاتو يكي كن خيلي راحت تره

Behnam

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
چند تا سوال داشتم درباره’ لينك كردن دو تا سيستم به هم. من مي خوام دو تا سيستم رو با استفاده از كابل لينك به هم وصل كنم تا بتونم اطلاعات رو بينشون جابجا كنم. حالا سوال ها:
1. چرا وقتى از طريق Norton Commander تحت ويندوز مى خوام اينكار رو بكنم گزينه’ link فعال نيست در حالى كه در Norton Commander تحت Dos گزينه’ link فعاله (من نمي خوام از Norton Commander تحت Dos استفاده كنم چون اين نرم افزار اسم فايلهايي رو كه يه مقدار طولاني هستن كوتاه مي كنه)؟
2. آيا نرم افزار - يا كلا راه ديگه اي - هست كه بشه اين كار رو ساده تر انجام داد؟
قبلا از كمكتون ممنونم.

Behnam

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
چند تا سوال داشتم درباره’ لينك كردن دو تا سيستم به هم. من مي خوام دو تا سيستم رو با استفاده از كابل لينك به هم وصل كنم تا بتونم اطلاعات رو بينشون جابجا كنم. حالا سوال ها:
1. چرا وقتى از طريق Norton Commander تحت ويندوز مى خوام اينكار رو بكنم گزينه’ link فعال نيست در حالى كه در Norton Commander تحت Dos گزينه’ link فعاله (من نمي خوام از Norton Commander تحت Dos استفاده كنم چون اين نرم افزار اسم فايلهايي رو كه يه مقدار طولاني هستن كوتاه مي كنه)؟
2. آيا نرم افزار - يا كلا راه ديگه اي - هست كه بشه اين كار رو ساده تر انجام داد؟
قبلا از كمكتون ممنونم.
خودم راه حلش رو پیدا کردم:
<a href='http://www.filevan.com/link.html' target='_blank'>FileVan</a>

koorosh

Registered User
لایک‌ها
10
يک کاربر در 98 درست کن. يکی هم در 2000 به همان نام درست کن. Password هر دو هم يکی باشه.
مشکل حل ميشه . . .

Sassan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
34
<a href='http://is2.dal.ca/~mfarajma/shareinter.htm' target='_blank'>http://is2.dal.ca/~mfarajma/shareinter.htm</a> :D

rmb_ali

Registered User
لایک‌ها
21
اقا ما يه مشكلي توي اجراي برنامه direct cable connection دارم و اون اينه كه وقتي ميخوام اونو تنظيم كنم و برنامه wozard رو اجرا ميكنم در صورتي كه بخوام كامپيوترم رو به عنوان host تنظيم كنم بعد از حدود 30-40 ثانيه پيغام route and report not active (البته يه چيزي تو اين مايه ها ) ميده اين سرويس رو هر چي دستكاري كردم و يا فعالش كردم بازم همون پيغام رو ميده اگه كسي راهنمايي ميتونه بكنه ممنون ميشم

Red-hat

Registered User
لایک‌ها
0
سلام به همگي.
من يه مشكل دارم.
من 2 تا كامپيوتر دارم كه قبلا شبكشون كردم ولي الان مشكل دارم.
من يه Workgrup براي دوتا شون تعريف مي كردم بعد به همديگه وصل مي شدن ولي حالا هر كاري مي كنم نميتونم درايوهاي server رو ، توي Client داشته باشم و فقط توي workgroup كه ساختم اسماي تو تا كامپيوتر رو دارم و هر چي كه روي كامپيوتر server مي زنم هيچ درايو shear شده اي رو نشون نميده .
به من كمك كنيد ممنون مي شم.

programmer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همگي.
من يه مشكل دارم.
من 2 تا كامپيوتر دارم كه قبلا شبكشون كردم ولي الان مشكل دارم.
من يه Workgrup براي دوتا شون تعريف مي كردم بعد به همديگه وصل مي شدن ولي حالا هر كاري مي كنم نميتونم درايوهاي server رو ، توي Client داشته باشم و فقط توي workgroup كه ساختم اسماي تو تا كامپيوتر رو دارم و هر چي كه روي كامپيوتر server مي زنم هيچ درايو shear شده اي رو نشون نميده .
به من كمك كنيد ممنون مي شم.

درایو های مورد نظر در سرور را share کرده اید ؟

اگه درست عمل کرده باشید قاعدتآ وقتی روی نام کامپیوتر سرور کلیک کنید پوشه share documents و درایو های share شده در آن را خواهید دید .

البته آیکون درایو هم شبیه پوشه است و نام آن هم همان نامی است که موقع share کردن به آن داده اید.

آیا در سرور به درایو های share شده کلاینت دسترسی دارید ؟

Red-hat

Registered User
لایک‌ها
0
حالا درست شد ولي زياد دوام نداره.
همينجوري الكي الكي قطع مي شه.

raizaM

PocketPC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
0
با WinXP Home چه کاری نمی‌شه کرد؟ مثل اینکه نمیدونم Client یا Server نمی‌شه شد؟ اون وقت یعنی‌ دیگه نمی‌شه باهاش 2 کامپیوتر رو شبکه کرد؟
اگه می‌شه بیشتر توضیح بدین. ممنونم پیشاپیش.

Red-hat

Registered User
لایک‌ها
0
من امتحان نكردم ولي به احتمال زياد Server نمي شه شد . در كل WinXP Home بيشتر به درد كسايي مي خوره كه با كامپيوترشون كار زيادي نمي كنن ( فكر نمي كنم زياد به درد كار با اينترنت بخوره )

erfan.f

Registered User
لایک‌ها
4
سلام من یک مودم adsl دارم که با کابل به کامپیتر وصل شده واز نت استفاده میکند ولی از طریق لب تاب نمی توانم از نت استفاده کنم ... به وایرلس وصل می شود ولی از نت استفاده نمی کند لطفا کمکم کنید مودم من مدلtp link(td-w8901)

smart.pro

Registered User
لایک‌ها
652
ادیت . . .

Sent from my ST25a using Tapatalk 2

Last edited:
بالا