برگزیده های پرشین تولز

اتصال لپ تاپ به اینترنت از طریق موبایل

mikel jaskon

Registered User
لایک‌ها
162
با سلام

اقا ما بجای سرویس adsl تصمیم گرفتیم سرویس gprs بگیریم ولی بعد از گرفتن سرویس با یک مشکل بزرگ روبرو شدیم..

چطور میشه با لب تاپ از جی پی آر اس استفاده کرد؟

شروع به سرچ کردیم

جوابهای بسیار پیچیده و بعضا" غیر ممکن چون بعضی راه حل ها برای نوکیا بود و بعضی راه حل ها bluetooth میخواست....

من با دیال آپ لب تاپ را به اینترنت وصل کردم تا دنبال راه حل بگردم و خیلی اتفاقی گوشی را برای شارژ زده بودم به لب تاپ

وقتی کارم با دایال اپ تمام شد کابل تلفن را کشیدم و در کمال ناباوری دیدم اتصال اینترنت بر قراره

الان هم گوشی به لپ تاپ وصله و از جی پی آر اس دارم استفاده میکنم. گوشی اچ تی سی هست. اچ دی

سرعتش هم خوبه

خواستم اینو اینجا بنویسم شاید بدرد کسی بخوره...

behnam666

همکار بخش سبک زندگی
همکار انجمن
لایک‌ها
754
ActiveSync فعال بود دیگه.چون از این طریق میشه

mikel jaskon

Registered User
لایک‌ها
162
احتمالا" فعال بوده ولی قبلش هر کاری کرده بودم کانکشن نداشت.. بعد از دیال آپ اتصال برقرار شد.

Kakashi

Registered User
لایک‌ها
2
من این کارو کردم ، البته گوشی نوکیا هستش ... باید مطمئن بشید که درایور گوشیتون به طور کامل رو سیستم نصب شده باشه ( تو ویندوز7 اتوماتیک نصب میشه بعد از اینکه سیستم و گوشی رو Pair Connect کردید.) ... باید یه کانکشن درست کنی (دایل آپ) و یوزر و پسورد رو خالی بزار و بجای شماره تماس بنویس : *99# ... :f34r: دقت کنید که چون این صفحه برعکس نشون میده شماره رو ستاره باید اول زده بشه ، یعنی ستاره 99 مربع ...

خب این برا من کار کرده ... :rolleyes:

Last edited:

behnam666

همکار بخش سبک زندگی
همکار انجمن
لایک‌ها
754
در HTC که گوشی دوستمون بود کار سختی نیست.یه قسمت داره بنام internet sharing از اونجا راحت میشه GPRS رو از طریق USB یا بلوتوث به اشتراک بذارید.

sJaguar

کاربر فعال موبایل و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,591
با هر گوشی که gprs یا edge داشته باشه و امکان اتصال به کامپیوتر میشه اینکارو کرد
در ویندوز موبایل و آندروید این کار راحت تره
در سایر گوشی ها هم باید pc suite گوشی نصب شه و از توی خود pc suite یا از طریق ساختن یه کانکشن دایال آپ وصل میشه.
از طریق کابل بلوتوث و وایفای این کار امکان پذیره.
من حدود 7 ماهه از gprs استفاده میکنم و با گوشیهای مختلف و کلا راضی ام.

mikel jaskon

Registered User
لایک‌ها
162
من این کارو کردم ، البته گوشی نوکیا هستش ... باید مطمئن بشید که درایور گوشیتون به طور کامل رو سیستم نصب شده باشه ( تو ویندوز7 اتوماتیک نصب میشه بعد از اینکه سیستم و گوشی رو Pair Connect کردید.) ... باید یه کانکشن درست کنی (دایل آپ) و یوزر و پسورد رو خالی بزار و بجای شماره تماس بنویس : *99# ... :f34r: دقت کنید که چون این صفحه برعکس نشون میده شماره رو ستاره باید اول زده بشه ، یعنی ستاره 99 مربع ...

خب این برا من کار کرده ... :rolleyes:

نکته گوشی من این بود که اول با اتصال لپ تاپ به اینترنت وصل نمیشد و بعد از دایال آپ چون اتوماتیک درایورش دانلود شده بود دیگه برای دفعات بعد راحت به اینترنت وصل میشه...

واقعا" این gprs ایرانسل برای این منطقه ای که من هستم خیلی عالیه ... دیگه از adsl هم استفاده نمیکنم...

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,527
نکته گوشی من این بود که اول با اتصال لپ تاپ به اینترنت وصل نمیشد و بعد از دایال آپ چون اتوماتیک درایورش دانلود شده بود دیگه برای دفعات بعد راحت به اینترنت وصل میشه...

واقعا" این gprs ایرانسل برای این منطقه ای که من هستم خیلی عالیه ... دیگه از adsl هم استفاده نمیکنم...

راست ميگه ... من الان 3 ماهه دارم همين طرح يك ماهه رو استفاده ميكنم ، فقط براي دانلود خوب نيس .

الان هم با ايرانسل اومدم ... با بلوتوث وصل ميكنم لپ تاپ ميام تو نت .

radium

Registered User
لایک‌ها
4
من خیلی وقته دارم استفاده می کنم فقط خیلی وقتا سرعتش خیلی افتضاح می شه

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,527
من خیلی وقته دارم استفاده می کنم فقط خیلی وقتا سرعتش خیلی افتضاح می شه

بعضي وقتا راست ميگي ... اما در كل به نظرم به صرفه و خوبه مخصوصا اگه گوشيت اي سي دي بزرگ داشته باشه راحت همه جا باهاش بري تو نت

بالا