برگزیده های پرشین تولز

اتصال ps4 به مانیتور با پورت dvi

hamedchtsz2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام
می خوام ps4 رو به مانیتور LG 2053TQ وصل کنم. مانیتور کمی قدیمیه و فقط پورت vga و dvi داره. یه تبدیل اچ دی ام آی به dvi ارزون گرفتم اما وقتی وصل می کنم صفحه مانیتور سیاه هست و خاموش میشه و باز روشن میشه و یکی دو ثانیه بعد خاموش میشه و همینطور ادامه داره. اما وقتی کابل رو با تبدیل به خروجی لپ تاپم وصل می کنم تصویر بدون مشکل میاد که یعنی کابل و تبدیل سالمه.
رزولوشن خروجی کنسول رو روی همه حالت ها گذاشتم و امتحان کردم. HDCP رو هم خاموش کردم. اما همچنان مشکل ادامه داره. کنسول هم کاملا عادی با تلویزیون کار می کنه. ممکنه کسی راهنمایی کنه که چکار می تونم بکنم؟ آیا گزینه ای توی تنظیمات کنسول هست که تغییر بدم؟ یا تبدیلی می شناسید که قیمتش پایین باشه و مطمئن باشید کار می کنه؟ ممنون می شم راهنمایی کنید.

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,228
توی تنظیمات مانیتورت ورودی dvi رو انتخاب کن برای منم همین ورودیارو داره مانیتور هم به کامپیوتر و کنسول وصله اگر همزمان کامپیوتر و کنسول روشن باشه باید ورودی تصویر رو انتخاب کنی و گرنه اگر روی auto باشه و مثلا کامپیوتر خاموش باشه خودش میره رو کنسول

hamedchtsz2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
توی تنظیمات مانیتورت ورودی dvi رو انتخاب کن برای منم همین ورودیارو داره مانیتور هم به کامپیوتر و کنسول وصله اگر همزمان کامپیوتر و کنسول روشن باشه باید ورودی تصویر رو انتخاب کنی و گرنه اگر روی auto باشه و مثلا کامپیوتر خاموش باشه خودش میره رو کنسول
ممنون
آره اینکار رو هم انجام دادم. ورودی درسته. اما تصویر نیست...

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,228
کارت گرافیک کامپیوترت اگر خروجی dvi داره اونو وصل کن به مانیتور ببین تصویر میده

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,228
یجا دیدم زده بود کنسول رو به حالت سیف مود ببرید و اونجا رزولیشن رو تغییر بدید مثلارو 480p بزارید تصویر درست میشه

MDpC

Registered User
لایک‌ها
72
هم خروجی دی وی ای دیجیتاله هم اچ دی ام عای ، با این تفاوت که اچ دی ام عای صدا رو هم می منتقله .
یه سرچ بزنید تو نت که سیم های این دو چی به چیه و هر سیم مربوط به چیه میشه راحت یه کابل hdmi رو با dvi ترکیی کرد و یه کابل با یه سر hdmi و یه سر dvi ساخت ، بدون درد و تضمینی:)
و یه چیز دیگه، ممکنه کنسول الکتریسیته ساکن داشته باشه که تصویر اینجوری میشه ،یه جای رسانای کنسول (مثلا جایی که پیچ ها هست یا قیمت آهنی دور usb ) رو به شوفاژ یا پنجره یزنید و ببینید چی میشه .o_O

بالا