برگزیده های پرشین تولز

اثبات به صرفه نبودن خودروی دو گانه سوز ( زرنگی کارخونه های خودرو سازی)

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,527
بابا چه مغز هایی تو پی تی کار میکنه ...

خوشمان آمد ... ای ول

استیل آذین

Registered User
لایک‌ها
5
من که از اولش به عالم و آدم گفتم نرین ماشینتونو گازی کنید. فکرشو بکنید سهمیه ماشین دوگانه سوز ماهانه در حدود 30 لیتر هست اما سهمیه بنزینی 20 لیتر هم بیشتر شد.وقتی به مراکز مجاز مراجعه می کنی و میگی مصرف بنزینت بالاست میگن این ماشین برای استفاده از بنزین سوپر ساخته شده. وقتی یک موتوری برای استفاده از بنزین سوپر ساخته میشه و با بنزین معمولی بازهد اون کم میشه چطور انتظار دارین که با گاز هم به همون خوبی کار کنه.

mahdi_1200

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من که از اولش به عالم و آدم گفتم نرین ماشینتونو گازی کنید. فکرشو بکنید سهمیه ماشین دوگانه سوز ماهانه در حدود 30 لیتر هست اما سهمیه بنزینی 20 لیتر هم بیشتر شد.وقتی به مراکز مجاز مراجعه می کنی و میگی مصرف بنزینت بالاست میگن این ماشین برای استفاده از بنزین سوپر ساخته شده. وقتی یک موتوری برای استفاده از بنزین سوپر ساخته میشه و با بنزین معمولی بازهد اون کم میشه چطور انتظار دارین که با گاز هم به همون خوبی کار کنه.

سهمیه بنزین سواریهای دوگانه سوز هم همان 120 لیتر در ماه است. فرقی با بنزین سوزه نداره.

فقط سهمیه تاکسی های بنزین سوز 700 لیتره و سهمیه تاکسی های دوگانه سوز 400 لیتر است.
غیر از این مورد ، سهمیه کل اتومبیل های دوگانه سوز (اعم از سواری وانت و ... ) با سهمیه تک سوز ها برابر است.

بالا