منتخب بازارچه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Kambiz7

Registered User
تاریخ عضویت
5 مارس 2018
نوشته‌ها
501
لایک‌ها
43
سن
34
در اینجا چند تا از پرداخت های سایت کوین پات را که دریافت کردم، به عنوان اثبات پرداختی این سایت برای دوستان قرار می دهم. برای آشنایی با کوین پات ادامه مطلب را در پایین و پس از رسیدها بخوانید.

رسید پرداخت مبلغ پانصد هزار لاتوشی یا 0.00500000 لایت کوین از سایت کوین پات


رسید پرداخت 200 داگ کوین از سایت کوین پات


رسید پرداخت مبلغ صد هزار ساتوشی بیت کوین یا 0.00100000 بیت کوین از سایت کوین پات


رسید پرداخت صد هزار ساتوشی دش یا 0.00100000 دش از سایت کوین پات


رسید پرداخت پانصد هزار لاتوشی یا 0.00500000 لایت کوین از سایت کوین پات
در صورتی که بخواهید با کوین پات و سایت هایی که با آن کار می کنند و درآمد شما را به آن واریز می کنند، آشنا شوید، به ادامه نوشته توجه فرمایید. در پی گذاشتن اثبات پرداختی های سایت CoinPot، سایت های هفتگانه مرتبط با آن را معرفی میکنم که در زیر آمده است. کلا روال کار با سایت کوین پات و سایت های هفتگانه مرتبط با آن در تصویر زیر مشخص است.


سایتهایی که با CoinPot کار میکنند:


1- Bonus Bitcoin: این سایت یک سایت کسب بیت کوین رایگان است که شما میتوانید هر پانزده دقیقه یکبار با کلیک بر روی Claim مقداری بیت کوین بدست بیاورید. خود سایت این مبلغ را تا 5000 ساتوشی هم نوشته است ولی طبق تجربه یک چیزی حدود 5 تا 25 است. شما میتوانید به جای اینکه یک مبلغ شانسی بدست بیاورید با زدن تیک جمله Always receive the average claim amount در تنظیمات سایت هر دفعه میانگین در نظر گرفته شده سایت رو کسب کنید که در حال حاضر چیزی حدود 20 ساتوشی است و با توجه به ارزش بیت کوین هر لحظه بالا و پایین میشه.

2- Bit Fun: این سایت هم بیت کوین رایگان میده با این تفاوت که محدودیت زمانی خاصی نداره. به این معنی که شما نباید حتما سر وقت خاصی مثلا در هر 5 یا 10 دقیقه بر روی Claim کلیک کنید. بلکه هر زمان که خواستید میتوانید این کار را انجام دهید. این میتونه 5 دقیقه، یک ساعت، یک روز، یک هفته و حتی یک ماه و بیشتر باشه. به هر حال هر موقع کلیک کنید مقداری بیت کوین به شما میده. البته هر چه این زمان کمتر باشه بیت کوین بیشتری بدست میاورید.

3- Moon Bitcoin: این سایت از نظر شیوه کار به سایت Bit Fun شباهت داره و هر موقع که کلیک رو انجام بدید به شما مقداری بیت کوین میده. این سایت یک ویژگی اضافه داره که اون قسمت Mining اونه که به عنوان New Bonus معرفی شده که باید آنرا برای استفاده، با زدن تیک بر روی آن فعال کنید. در اینجا شما میتوانید میزان بکار گیری CPU کامپیوترتان را انتخاب کنید.

4- Moon Litecoin: این سایت مثل همون سایت Moon Bitcoin کار میکنه فقط بجای بیت کوین، لایت کوین میده. همچنین قسمت Mining رو هم نداره.

5- Moon Dogecoin: این سایت هم تماما شبیه Moon Litecoin هست ولی بجای لایت کوین، داگ کوین میپردازه.

6- Moon Dash: سایت تازه کاری است که در ادامه سلسله سایتهای Moon فعالیت میکنه و Dash پرداخت میکنه و روال کارش همون شیوه Moon Litecoin است.

7- Moon Cash: سایتی تازه از سری سایت های Moon که بیت کوین کش پرداخت میکنه و روال کارش هم مثل چهار سایت قبلی Moon است.


چند نکته:

1
- برای شروع کار با این سایتها ابتدا باید در سایت کوین پات عضو شده و سپس آدرس ایمیلی که استفاده می کنید باید در همه سایتها، همان ایمیل استفاده شده در "کوین پات" باشه.

2- در صورتی که شما در سایت Bonus Bitcoin عضو شوید، بطور خودکار حسابی در سایت کوین پات برای شما باز می شود که یوزرنیم و پسورد آن همان یوزرنیم و پسورد سایت Bonus Bitcoin خواهد بود. بدین طریق با یک تیر دو نشان را زده اید.
3- همه سایتهای معرفی شده، درآمد شما را مستقیما به کوین پات واریز می کنند. و مبلغی را که شما در قسمت Amount Balance هر کدام از سایتها می بینید مجموع موجودی شما در سایت کوین پات است.جوایز و پاداش ها:


مجموعه سایت های Moon جوایز و پاداش هایی را به همراه هر بار Claim کردن به شما می پردازند که به شرح ذیل هستند:

Daily Loyalty Bonus:
نکته ای که باید درباره 5 تا سایت Moon خدمت شما بگویم این است که در هر یک از این سایتها قسمتی در نظر گرفته شده به نام Daily Loyalty Bonus (یا به عبارتی جایزه وفاداری روزانه) و به این ترتیب است که شما به ازای هر روزی که در این سایت ها بر روی Claim کلیک کنید، یک درصد به Daily Loyalty Bonus شما اضافه می شود. این، یک درصد مبلغی خواهد بود که در هر بار Claim کردن می گیرید و بصورت مازاد و به عنوان جایزه بر روی مبلغی که می گیرید، اضافه می گردد. برای اینکار شما باید روزانه حداقل یکبار بر روی Claim کلیک کنید تا در روز بعد یک درصد دیگر به آن اضافه شود. یعنی روز اول یک درصد روز دوم دو درصد و ... . با این حساب شما در عرض 100 روز، دو برابر هر مبلغی که تا بحال بدست می آوردید را خواهید گرفت. بطور مثال اگر در سایت Moon Bitcoin به هنگام کلیک کردن، عدد 10 ساتوشی را نوشته باشد در صورتی که 80 درصد Daily loyalty Bonus داشته باشید با کلیک کردن، بجای 10 ساتوشی، 18 ساتوشی (8+10) به شما اضافه می شود. 8 تای اضافه همان Daily loyalty Bonus است. این فقط در صورتی است که روزانه حداقل یکبار عمل کلیک کردن بر روی Claim را انجام دهید. در صورتی که یک روز این کار را انجام ندهید در صد شما به صفر برگردانده می شود و دوباره باید برای گرفتن این جایزه، روز به روز با کلیک کردن، یک درصد و یک درصد به آن اضافه کنید. این نکته در مورد هر پنج سایت Moon Dash, Moon Dogecoin, Moon Litecoin, Moon Bitcoin, Moon Cash صدق می کند.

Referral Bonus:
این جایزه همانطور که از نامش پیداست مربوط به زیر مجموعه های شما می باشد و به امتیاز شما در هر بار کلیک بر روی Claim اضافه میگردد. این مقدار به ازای هر زیر مجموعه فعال شما، 1 درصد (نهایتا تا 100 درصد) است. زیر مجموعه فعال به زیر مجموعه ای گفته می شود که حداقل در 72 ساعت یا 3 روز گذشته حداقل یکبار بر روی Claim کلیک کرده باشد.

Offer Bonus:
این جایزه بسته به انجام دادن Offerها یا نظر سنجی ها به شما تعلق میگیرد. شما به ازای هر Offer یا نظر سنجی ای که در 30 روز گذشته انجام داده اید، 5 درصد ( نهایتا تا 100 درصد) پاداش می گیرید. این مبلغ هر دفعه با کلیک کردن بر روی Claim بصورت مازاد به شما تعلق میگیرد. این مبلغ علاوه بر مبلغی است که به خاطر انجام دادن Offerها یا نظر سنجی ها در همان لحظه دریافت میکنید.

Mystery Bonus:
این جایزه ماهیت اسرار آمیز دارد و به جز خود مدیر سایت کسی از ماهیت این جایزه و اینکه این درصد ها بر چه اساسی در نظر گرفته می شود، چیزی نمی داند. این جایزه نیز می تواند از 1 تا 100 درصد مبلغ دریافتی شما در هر Claim باشد.

Mining Bonus:
این جایزه یا پاداش مربوط به قسمت Mining یا استخراج سایت است که میزان آن از 1 تا 100 درصد است و میزان آن بستگی به میزان بکار گرفته شده از CPU شما در حین عمل استخراج دارد. شما میتوانید در تنظیمات آن میزان بکار گیری CPU را انتخاب کنید.

البته در بین موارد بالا Offer Bonus و Mining Bonus مخصوص سایت Moon Bitcoin هستند. ولی بقیه در تمامی 5 سایت Moon مشترک هستند.

پس می بینید که با کار با این سایت ها امکان دارد شما حتی تا چند برابر مبلغ هر Claim، در هر بار کلیک کردن بر روی آن دریافت کنید.


جوایز و پاداشهای سایت Bonus Bitcoin:
این سایت هر روز به اندازه 5 درصد از میزان ساتوشی که شما در سه روز گذشته (72 ساعت گذشته) در این سایت بدست آورده باشید را در پایان روز به موجودی شما به عنوان جایزه اضافه می کند. برای اینکه این 5 درصد هر روز به شما تعلق گیرد باید حتما در روز قبل آن یکبار در سایت Claim کرده باشید. به عبارتی در این سایت برای گرفتن این جایزه باید روزی یکبار حداقل بر روی Claim کلیک کنید.


سقف برداشت:

سقف برداشت در سایت کوین پات برای کوین های مختلف به صورت زیر است:

بیت کوین:
ده هزار ساتوشی (بدون کارمزد)

لایت کوین:
دویست هزار ساتوشی (لاتوشی) (بدون کارمزد)

داگ کوین:
پنجاه داگ کوین (بدون کارمزد)

دش کوین:
بیست هزار ساتوشی (بدون کارمزد)

بیت کوین کش:
ده هزار ساتوشی (بدون کارمزد)

در صورتی که بخواهید درباره کوین پات بیشتر بدانید و با روش کار با سایت ها آشنا شوید به این آدرس سر بزنید.
http://coinpot.blogsky.com
 
Last edited:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا