• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

اجاره سوییت در یک جای خوب تهران

javad93

Registered User
لایک‌ها
758
سلام دوستان
هزینه اجاره یک سوییت در یک جای خوب از نظر امنیتی و...چنده؟متراجش مهم نیست زیاد!
بعد من با سن 18 سالگی بیام تنها تهرون بمونم خطرناک نیست:D؟

شرکت راهنماسرا

Registered User
لایک‌ها
148
سلام . جسارتا برای کار می خواین بیاین تهران ؟

badform

Registered User
لایک‌ها
97
بستگی داره به کجا بگی جای خوب ولی روی 500 الی 800 با 15 الی 25 پول پیش حساب کن.

.:smr:.

Registered User
لایک‌ها
4,964
بستگی داره به کجا بگی جای خوب ولی روی 500 الی 800 با 15 الی 25 پول پیش حساب کن.

داداش داره میگه سوییتا ! چه خبرته ؟

عزیزم تو یه منطقه خوب مثل نیروی هوایی با ده تومن ماهی 300 یا 400 میتونی سوییت بگیری

Shayan_Shomal

Registered User
لایک‌ها
371

عزیزم تو یه منطقه خوب مثل نیروی هوایی با ده تومن ماهی 300 یا 400 میتونی سوییت بگیری

نیروی هوایی دیگه کجاست؟

کجای جغرافیای شهری میشه؟ :D

badform

Registered User
لایک‌ها
97

انشالله که گیرش بیاد شما اگر آشنا داری کمکش کن.
ضمنا تو تهران بهتره که محل زندگیت نزدیکه کارت باشه راحت تری.

yaghish

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
328
عزیزم میای تهران بیا پیش عمو بمون
خدایی نمیزاریم جای دیگه بری مهیار هم ناراحت میشه :d

javad93

Registered User
لایک‌ها
758

اگه بخوام دیگه ماهیانه چیزی ندم چطور؟رهن کامل!با 20-22ت میتونم رهن کامل جای خوب بشینم؟

badform

Registered User
لایک‌ها
97
اگه بخوام دیگه ماهیانه چیزی ندم چطور؟رهن کامل!با 20-22ت میتونم رهن کامل جای خوب بشینم؟

دوست عزیز شما سه چهار تا بنگاه تو منطقه مورد نظرتون بری قیمت دستت میاد..امیدوارم اگر قیمت کردی اینجا هم حدودشو بگی.

yaghish

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
328
جواد جان این کارن اصلا با عقل جور در نمیاد
بیای تهران 20میلیون پول رهن بدی بری تو شرکت کار کنی تو حتی دیپلم هم نداری فوقش بهت 700 تومن میدن
پول رفت و آمد و خوراک و برق و گاز و آب 300-400 تومن میشه ماهی
آخه مرد مومن تو همون 20میلیونتو بندازی بانک سودشو بخوری که از این بیشتر میشه
اصلا فکر کار کردن تو یک شهر دیگه رو نکن
تو همون شهر خودتون یک کاری که فنی باشه و چیزی هم یاد بگیری بکن
مثلا مکانیکی برو یاد بگیر یا تعمیرات موبایل و کامپیوتر بعد خودت مغازه بزن
درستم کنار کار ادامه بده

javad93

Registered User
لایک‌ها
758
جواد جان این کارن اصلا با عقل جور در نمیاد
بیای تهران 20میلیون پول رهن بدی بری تو شرکت کار کنی تو حتی دیپلم هم نداری فوقش بهت 700 تومن میدن
پول رفت و آمد و خوراک و برق و گاز و آب 300-400 تومن میشه ماهی
آخه مرد مومن تو همون 20میلیونتو بندازی بانک سودشو بخوری که از این بیشتر میشه
اصلا فکر کار کردن تو یک شهر دیگه رو نکن
تو همون شهر خودتون یک کاری که فنی باشه و چیزی هم یاد بگیری بکن
مثلا مکانیکی برو یاد بگیر یا تعمیرات موبایل و کامپیوتر بعد خودت مغازه بزن
درستم کنار کار ادامه بده

میخوام خاک بازارو بخورم:cool::p
خوب همیشه که همون 500ت نمیمونه حقوقم!خودم کار و...یاد میگیرم:)

.:smr:.

Registered User
لایک‌ها
4,964
شما از کدام ده اومدی تهران که به نظرت نیرو هوایی منطقه خوبیه!؟

نیرو هوایی یکی از محله های غربتی نشین تهران هست, یعنی او گدا گودوله های **** آباد که پولشون نمی رسیده اونجا زنده کنند اومدن تو نیرو هوایی خونه گرفتن!

عزیزم نزن این حرفو ! تابلو بچه تهران نیستی پس !

خیلی از شخصیت معروف خونشون تو همین نیرو هوایی هست عزیزم !

آپارتمان فول امکانات از متری 6 تا 8 تومن نیرو هوایی کجا تا آپارتمان 3 تومنی **** آباد !

یه بار تو تهران بگرد بعد حرف بزن

new business

Registered User
لایک‌ها
76
دوست عزیز منم کارم تهرانه و دارم دنبال سوییت 30 متری میگردم ولی هنوز نتونستم پیدا کنم همین که دوستمون گفت خیلی مهمه شما اول بگو محل کارت کجاست تا اونوقت بهتر بشه راهنمایتون کرد رهن و اجاره با توجه به مناطق مختلف شهر فرق میکنه مثلا من دفتر کارم تو مطهری میرزای شیرازیه این دور وبر به اندازه هر متر تقریبا یه میلیون پول رهنشه من چند روز پیش یه جایی گیرم اومد 30 متری همین اطراف میرزای شیرازی میگفت 25 رهن ماهی 500 اجاره خیلی بالا بود از اونطرف تو عباس اباد یه کم بالاتر یه خونه تمیز 65 .70 متری بود میگفت 10 تومن 800 اجاره خداییش این کجا و ان کجا باز بستگی به مالک هم داره

mehdidotcom

Registered User
لایک‌ها
35
این دوستمون بجای اینکه تنها یک خانه بگیرند می توانند یک جا با کسانی شبیه خودش اجاره کنند که در آگهی های روزنامه همشهری فراوان هست از ماهی 100 به بالا یا اینکه در منطقه نواب یا جمهوری یا راه آهن می توانند خانه بگیرند مناطق جنوب شرق و جنوب غرب تهران توصیه نمیشه بخاطر دوری راه به مرکز شهر اما حنوب مرکز و مرکز میشه با قیمت مناسب خانه گرفت در منطقه راه آهن با 5 میلیون ماهی 300 میشه خانه گرفت شما برای کسب اطلاعات بیشتر یک سرچ تو گوگل بزن فایل املاک تهران هست قیمت و امکانات و ... زده

INJ3CT8R

Registered User
لایک‌ها
172
دوستان شرایط من هم مشابهه ولی تقریبا 23 سال دارم با مدرک لیسانس نرم افزار، معافیت پزشکی و تو شهرستانی که هستم بخاطر کوچیک بودن و نبود امکانات اصلا کاری گیر نمیاد (یکساله تقریبا دنبال کارم). از طرفی هم دوست دارم تو تهران زندگی کنم علی رقم همه مشکلاتش (ترافیک، آلودگی، رفت و آمد سخت و از همه مهمتر هزینه های بالای زندگی)

به نظر شما که خودتون تهران هستید و شرایطو میدونید به صرفه هست بیام یک سوییت همین 30 40 متری البته هرجا که ارزون تر هست بگیرم و بعدش آیا کار خوب واسم پیدا میشه اگه بگردم؟؟؟ اینم بگم که هیچ مهارت خاصی ندارم، کارگری هم با درآمد خوب باشه تو هر زمینه ای حاظرم بکنم یا برم یه چیزی یاد بگیرم اول بعد برم سر کار. خلاصه میخوام از صفر صفر شروع کنم تا کم کم پیشرفت کنیم.

خواهش میکنم همگی راهنمایی کنید میدونم شاید یه ریسک باشه اینکار

Last edited:

easytrading

Registered User
لایک‌ها
386
دوستان شرایط من هم مشابهه ولی تقریبا 23 سال دارم با مدرک لیسانس نرم افزار، معافیت پزشکی و تو شهرستانی که هستم بخاطر کوچیک بودن و نبود امکانات اصلا کاری گیر نمیاد (یکساله تقریبا دنبال کارم). از طرفی هم دوست دارم تو تهران زندگی کنم علی رقم همه مشکلاتش (ترافیک، آلودگی، رفت و آمد سخت و از همه مهمتر هزینه های بالای زندگی)

به نظر شما که خودتون تهران هستید و شرایطو میدونید به صرفه هست بیام یک سوییت همین 30 40 متری البته هرجا که ارزون تر هست بگیرم و بعدش آیا کار خوب واسم پیدا میشه اگه بگردم؟؟؟ اینم بگم که هیچ مهارت خاصی ندارم، کارگری هم با درآمد خوب باشه تو هر زمینه ای حاظرم بکنم یا برم یه چیزی یاد بگیرم اول بعد برم سر کار. خلاصه میخوام از صفر صفر شروع کنم تا کم کم پیشرفت کنیم.

خواهش میکنم همگی راهنمایی کنید میدونم شاید یه ریسک باشه اینکار

تهران خيلي هينه ها بالاست. واقعا قابل مقايسه با مشهد كه نيست!! تو تهران تاكسي سوار بشي بايد 5 تومن رو راحت بدي طرف...مسيري كه من تو مشهد با 6 تومن تاكسي تلفني ميرفتم تو تهران ازم 15 تومن گرفتن...قيمت مواد غذايي هم تو تهران زياد تر از مشهده خداييش اما خب درآمد هم تو تهران بالاتره. دور ميدون انقلاب كه بري كارهاي دانشجويي موج ميزنه!! كلا كار در تهران درآمد زاست.

javad93

Registered User
لایک‌ها
758
این دوستمون بجای اینکه تنها یک خانه بگیرند می توانند یک جا با کسانی شبیه خودش اجاره کنند که در آگهی های روزنامه همشهری فراوان هست از ماهی 100 به بالا یا اینکه در منطقه نواب یا جمهوری یا راه آهن می توانند خانه بگیرند مناطق جنوب شرق و جنوب غرب تهران توصیه نمیشه بخاطر دوری راه به مرکز شهر اما حنوب مرکز و مرکز میشه با قیمت مناسب خانه گرفت در منطقه راه آهن با 5 میلیون ماهی 300 میشه خانه گرفت شما برای کسب اطلاعات بیشتر یک سرچ تو گوگل بزن فایل املاک تهران هست قیمت و امکانات و ... زده

نه!اینجوری دشواری داره!

yaghish

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
328
خونتون باید نیرو هوایی باشه برا همین بهت بر خورد, آره!؟

خوب نیرو هوایی از خیابان دماوند شروع می شه( اسم دیگش رو باید گذاشت خرابات) تا میدان امام حسین ( مرکز تجمع معتادبن ) از اونجا می ره بهارستان و از بهارستان به سمت پیروزی یه سری حیواناتی تو پیروزی زندگی می کنند که تو هیچ باغ وحشی پیدا نمی شه, تو اونجا که رانندگی می کردم چند بار نزدیک بود بمالند به پاترل من, خلاصه از پیروزی تا ایستگاه نیرو هوایی ادامه داره, این محله که بین این خیابون ها قرار داره بهش می گن نیرو هوایی, یک غربتی بازاری هست که دومی نداره...

**** آباد که اینقد داغونه پیش اینا پاریس حساب می شه... تازه شما زیره **** آباد هستید, شمال شهرتون می شه **** آباد :دی

متری 6-8 میلیون؟!
اگه نیرو هوایی این قیمت باشه پس فرشته ,الاهیه فرمانیه چه قیمتیه داره!!

دوست عزیز شما فکر کن خونه ی دوستمون نیروی هوایی هستش چرا اینطوری توهین میکنی
قرار نیست که همه بالا شهر باشن ببین پاترل عزیز مهم شخصیت و شعور فرد هستش نه مکانی که زندگی میکنن
شما اگه فرشته هم خونتون باشه همون دهاتیه 2زاری هستین که پاچه مردمو میگیره
شما واقعا مشکل دارین عزیزم

بالا