برگزیده های پرشین تولز

اجباری شدن گرفتن مجوز برای فروشگاه های اینترنتی

heavonlord

Registered User
لایک‌ها
151
دوستان امروز از آسمان وب بهم زنگ زدن گفتن اگر میخوی درگاه گیت وی فروشگاه اینترنتیت غیر فعال نشه باید بری از ارشاد مجوز بگیری
تا حالا کسی مجوز گرفته؟
اصلا مجوز میدن
یکی تو کار بازی هست ، یکی فیلم ، یکی کتاب ، یکی نرم افزار یعنی همه باید مجوز بگیرن فروشگاه ها حتما کلی دنگ و فنگ هم داره شاید اصلا هم ندن یا اینقدر ایراد بگیرن :confused:
بازار خیلی هم اواخر خوب بود:general208::general208:

aria95

Registered User
لایک‌ها
507
سلام. چی هست موضوع فروشگاهتون؟

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936
دوستان امروز از آسمان وب بهم زنگ زدن گفتن اگر میخوی درگاه گیت وی فروشگاه اینترنتیت غیر فعال نشه باید بری از ارشاد مجوز بگیری
تا حالا کسی مجوز گرفته؟
اصلا مجوز میدن
یکی تو کار بازی هست ، یکی فیلم ، یکی کتاب ، یکی نرم افزار یعنی همه باید مجوز بگیرن فروشگاه ها حتما کلی دنگ و فنگ هم داره شاید اصلا هم ندن یا اینقدر ایراد بگیرن :confused:
بازار خیلی هم اواخر خوب بود:general208::general208:
الان یه 10 روزی میشه بالای 1000 تا فروشگاه اینترنتی رو تعلیق کردن و گقتن باید برن هر چی مجور هست بگیرن!

Payamyekta

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
آره کار فروشگاه های اینترنتی تو ایران تمومه.میخوان از کسانی که نماد اعتماد دارن مالیات بگیرن.

Try

Registered User
لایک‌ها
466
من متعجبم الان این مالیات ها رو میگیرن دقیقا کیسه است دیگه چیکار میکنن شغل ایجاد میکنن ،وضعیت اینترنت بهتر میشه،خرج سیستم اموزشی؟!!! خب دزدی اشکار دیگه
فقط میتونم تاسف بخورم
من خودم اصلا فروشگاه اینترنتی ندارم!

heavonlord

Registered User
لایک‌ها
151
دوستان اگر فقط مساله مالیات بود که اونم هست دیگه مجوز میخوان چکار نماد که گرفتیم
یعنی هیشکه تا حالا به رسانه های دیجیتال یا ارشاد برای گرفتن مجوز مراجعه نکرده پروسه کار بدونه؟؟

Payamyekta

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10

takesh

Registered User
لایک‌ها
4,325
کلا قدرت مانورشون رو درگاه هاست .

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,078
مجوز ارشاد هم اومد ؟

heavonlord

Registered User
لایک‌ها
151
مجوز ارشاد هم اومد ؟
اینجور که به نظر میاد اولش نماد هم همگانی نبود بعد کلا برای کار با پست اجباری شد
دیروز باز باهم تماس گرفتن گفتن حتی دی وی دی آموزش زبان انگلیسی هم بردار گفتم اینجور که نمیشه گفت کلا فروش هر محصولی بصورت سی دی و دی وی دی نیاز به مجوز داره!! :general306:
من احتمال میدم مشکل از سمت فروشگاهایی باشه که تبلیغ تلوزیونی میدن مثل 5040 اینها انحصار طلب هستن البته این درحد حدس هست و مطمئن نیستم

heavonlord

Registered User
لایک‌ها
151
الان با این اوضاع من بخام درگاه بگیرم یعنی چون نماد و... ندارم نمیتونم استفاده کنم ؟
دوست عزیز فعلا که درگاه های پرداخت نیازی به گرفتن مجوز ندارند و فقط فیل تر نباشه سایت و قانونی کار کنه کافیه ولی آینده رو خدا میدونه در حال حاضر نماد و جدیدا مجوز برای سیستم های پرداخت در محل پستی وجود دارد

Payamyekta

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
دوست عزیز نماد رو که مدت هاست گرفتم مشکل اون نیست گرفتن مجوز از ارشاد هست که فکر نکنم به این راحتی ها به کسی بدن

منظورتون از مجوز ارشاد "لوگو ساماندهی" هست؟

heavonlord

Registered User
لایک‌ها
151
منظورتون از مجوز ارشاد "لوگو ساماندهی" هست؟
خیر دوست عزیز منظورم لوگو و نماد نیست
فروشگاه هایی که مثلا بازی روی سی دی میفروشند باید برن رسانه های دیجیتال مجوز بگیرن
کسایی که فیلم و مستند و آهنگ و کتاب و... میفروشند یا حتی محصولات آموزشی مثل آموزش زبان و آموزش کامپیوتر و... باید برن ارشاد حضوری فکر کنم مجوز فعالیت بگیرن که من نمیدونم اصلا میدن کسی هم که تا حالا اعلام نکرده گرفته

proaccount

Registered User
لایک‌ها
275
تو سایت ساماندهی که سایت رو ثبت میکنی برای اعطای لوگو که لوگوش جدید اومده
بهت میگه سایتت تو چی فعالیت داره مینویسی و چک میکنن و میگه تو سایت وزارت ارشاد ثبت نام کن و مجوز بگیر تا لوگوی ساماندهی بهت اعطا بشه
من درخواست عضویت دادم ولی اصلا جواب ندادن بهم
البته اول کاره ولی ظاهرا شروع میکنن که سایت های نتی رو پاکسازی کنن و من از این بابت راضی هستم که برای کل اینترنت کشور خوبه که پاکسازی بشه

proaccount

Registered User
لایک‌ها
275
اینم اضافه کن مبرای درگاه بانک ملت که ما استفاده میکنیم و از طریق خود بانک ملت و سایت به پرداخته باید شما نماد اعتماد رو گرفته باشی وگرنه درگاه برات نمیدن
بقیه بانکهارو هم اطلاعی ندارم ولی ساده ترین و پرکاربردترینش بانک ملته

بالا