برگزیده های پرشین تولز

اجرا كردن يك فايل html درمحيط فلش

scorpionsofhack

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام خدمت تمامي دوستان علي الخصوص علاقه مندان به نرم افزار ماكرومديا فلش:
من درحال حاضر در حال كار بروي يك كار نيمه تمام هستم ومدت زيادي را وقت صرف اتمام آن كرده ام نرم افزاري كه من از آن استفاده مي كنم ماكرو مديا فلش است اما اكنون به يك مشكل برخورد كرده ام كه مدتي است مرا متوقف كرده ومانع پيشرفت كار شده است
مشكل اينجاست كه من مي خواهم با كليك بروي هر دكمه اي يك فايل متني html كه حاوي عكس وتوضيحات مخلوط انگليسي وفارسي است در پنجره سمت چپ برنامه ام نمايش داده شود اما متاسفانه نمي توانم
واضح تر بگويم ما مثلا ده دكمه در سمت راست داريم ويك پنجره در سمت چپ چگونه مي توان با كليك بروي اين دكمه ها فايلهاي html داخل اين پنجره نمايش داده شوند؟ من از دستور geturl استفاده كردم ولي با كليك بروي هر دكمه به جاي اينكه فايلها در پنجره مورد نظر ديده شوند يك پنجره browser باز مي شود وفايلها در آن ديده مي شوند؟ حال چه بايد كرد؟
متشكر مي شوم اگر كامل توضيح دهيد
ضمنا من از برنامه هاي flash studio هم كه ادعا مي كرد مي تواند يك browser در محيط فلش ما بسازد كار كردم ولي هيچ جائي لينكي براي browser يا ايجاد آن وجود ندارد از دستورات FScommand آن هم سر در نمي آورم
در مسير زير محلي كه ماكرو مديا فلش نصب شده مي توانيد به يك مثال انجام شده نگاهي بكنيد كه يك فايل html به همراه عكي لود مي شود
C:\Program Files\Macromedia\Flash 8\Samples and Tutorials\Samples\Text\ TextEnhancements
همچنين در زير لينك فايلهاي من كه به صورت مثال قرار داده شده وجود دارد در صورت تمايل كليك كرده وداونلود كنيد تا كاملا متوجه منظور من بشويد ضمن اينكه يك فايل هم در پوشه ok آن وجود دارد كه طرف موفق شده اين كار را بكند ولي چگونه؟
حجم فايلها فقط 130 كيلو بايت است ودر ده ثانيه دانلود مي شوند
http://scorpionsofhack.googlepages.com/html.zip

بالا