برگزیده های پرشین تولز

اجناس مضخرف سامسونگ!

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189
آقا من قبلا این برند را دوست داشتم ولی کم کم دارم بهش آلرژی پیدا می کنم. بخونید تجارب من را با این برند:

1. جدیدترین تجربه من با این برند DVD-Writer واقعا مضخرف و مسخره اش هست. چند وقتیه حسابی با خودش درگیری پیدا کرده. درایو خالیه ولی زور می زنه دیسک بخونه! یه دیسک که میذارم توش تا 1 دقیقه زور می زنه و فکر می کنه تا موفق میشه بخوندش. بعضی وقت ها هر چی تلاش کنی درش باز نمیشه. صداهای عجیب غریبی از خودش درمیاره. دوستم هم یکی از همینها خرید که دقیقا همینطوری شد منتها از شانس خوبش قبل از اتمام گارانتی اینجوری شد و براش عوض کردن. اینو من چه کارش باید بکنم؟ جایی درستش می کنن؟

2. گوشی موبایل i8510 و مشکل باطریش که بعد از یک ماه موندن در تعمیرگاه گارانتی و تعویض باطری و هر تلاش دیگه ای که فکرش را بکنید بیشتر از 24 ساعت شارژ نگه نمی داشت!

3. تلویزیون LCD چهل و شش اینچ که بعد از دو هفته سوخت! این هم خدا را شکر گارانتی داشت و تعویض شد.

4. سینمای خانگیش که جدیدا بعضی مواقع با لجبازی تمام سی دی های وارد شده را eject می کنه!

شما هم تجارب مشابهی دارید؟ نمی دونم چرا این شرکت جنسهاش اینطورین. یا این که همه شون همینن و چون ما زیاد سامسونگ می خریم اینطوری فکر می کنم؟

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
جدی ؟ فکر میکردم خوب شده این برند ! تلویزیون مشکلش چی بود دقیقا ؟ LED بود ؟

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189
جدی ؟ فکر میکردم خوب شده این برند ! تلویزیون مشکلش چی بود دقیقا ؟ LED بود ؟
:lol: نه خوب نشده!
LCD بود. هیچی مشکلش این بود که گوشه تصویر نارنجی رنگ می‌شد. وقتی بردیمش فروشگاه طرف گفت صبر کنید الان درستش می کنم براتون و رفت پشتش دست زد بهش و بعد سوخت. به همین راحتی!

MasoudM

Registered User
لایک‌ها
651
خب سي دي رايتر و دي وي دي رايتر سامسونگ يك بار مصرفه .... بيشتر نون اسمش رو ميخوره تو اين زمينه ... LG هم يه بار ازش سي دي رايتر خريدم 2 ماه بعد خراب شد .

من از مانيتور LCD كه گرفتم راضيم هيچ مشكلي نداره .

گوشي سامسونگ هم همين اخيرا گرفتم ، هنوز امتحانش رو پس نداده :lol: البته من واسه ظاهرش خريدم .

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189
در ضمن به این لیست پرینتر کاغذ جمع کنش را هم اضافه کنید که اونم البته گول ریویوهای جهت دار سایت cnet را خوردم.

mhdotcom

کاربر فعال موسیقی
کاربر فعال
لایک‌ها
10
برندهای معروف دیگه چینی شدن از نوع یه بار مصرف sony panasonic و همین samsung چینیه فک کنم jvc و sharp و pioneer هم چینی باشن تازه اتصالات میگه همه nokia های جدید چینی هستن و اگه نوشته باشه فنلاند قلابیه :wacko:

Last edited:

TinySkin

Registered User
لایک‌ها
45
سامسونگ بازار رو داره تسخير ميكنه بعد شما ميگيد جنس هاش بده
شما چرا نميگيد وقتي دارم پول بيشتر ميدم چرا بايد جنس مونتاژ سام سرويس رو بخرم؟؟؟
مشكل از اين هاست كه يا چيني وارد ميكنن يا سام سرويس مونتاژ ميكنه
مشكل از سامسونگ نيست به نظر من

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
با حرف ایشون تا حدی موافقم . در مورد بعضی محصولاتش ( مثل LCD های کامپیوترش ) اینطور که شنیدم اینهایی که اینجاس با اصلش خیلی فرق داره انگار !

حالا سوال اینه که کدوم ها تو ایران مونتاژ میشه ؟ مثلا یه چیزی مثل LED های جدیدش من بعید میدونم تو ایران دست بخوره ! حتی در حد مونتاژ ساده ... نه ؟

R3SA

Registered User
لایک‌ها
69
فکر کنم اینجوری باشه که ژاپن امتیاز جدید ترین ابتکاراشو ( مثل LED ) برای خودش نگه میداره.
بعد 1 سال میده به مالزی و چین و ...

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
پس کره چی میشه این وسط ؟ :D

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,410
سامسونگ که کره ای هست همش...چین نداره ....

hdtv_master

Registered User
لایک‌ها
2

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189
سامسونگ بازار رو داره تسخير ميكنه بعد شما ميگيد جنس هاش بده
شما چرا نميگيد وقتي دارم پول بيشتر ميدم چرا بايد جنس مونتاژ سام سرويس رو بخرم؟؟؟
مشكل از اين هاست كه يا چيني وارد ميكنن يا سام سرويس مونتاژ ميكنه
مشكل از سامسونگ نيست به نظر من
من روی تجارب خودم می گم وگرنه اصلا روی چیزی که فروشنده میگه یا حتی لیبل خورده در مورد این که جنس تولید کجاست حسابی نیست. جدیدا خیلی به این موضوع فکر می کنم که چرا کلی چیزهایی که از این برند خریدم یه مشکلی داشته اند.
فکر کنم اینجوری باشه که ژاپن امتیاز جدید ترین ابتکاراشو ( مثل LED ) برای خودش نگه میداره.
بعد 1 سال میده به مالزی و چین و ...
این LED ها که کره می زنه اون OLED‌ ای نیست که Sony معرفی کرده بود. اینا فقط نورشون از چراغ های LED تامین میشه وگرنه پنل همون LCD هست. در ضمن کره‌ای ها هم ابتکارات خودشون را دارن!

راستی لوازم خونگی هاش هم همینجورین؟

NAKOOT

Registered User
لایک‌ها
454
راستی لوازم خونگی هاش هم همینجورین؟

ما ماشین لباسشویی و یخچال و جاروبرقی آخرین مدل سامسونگ رو داریم.
گوش شیطون کر مشکلی نداشتن تا حالا. سرویس و خدمات پس از فروششون هم خوب بوده.

Asadi

Registered User
لایک‌ها
449
من از هارد های سامسونگ خیلی خیلی راضی هستم! :)
تا الان با ظرفیت های 250 -500 - 1000 رو خریدم و خیلی بهتر از مارک های دیگه هست....
مخصوصا با گارانتی 3 ساله سام سرویس که داره ...

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189
من از هارد های سامسونگ خیلی خیلی راضی هستم! :)
تا الان با ظرفیت های 250 -500 - 1000 رو خریدم و خیلی بهتر از مارک های دیگه هست....
مخصوصا با گارانتی 3 ساله سام سرویس که داره ...
این یه قلم را موافقم. هاردهاش خیلی خوبن!

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,410
یه سی دی رام/رایتر سامسونگ دارم الان حدود 3 ساله بدون مشکل کار کرده....

Asadi

Registered User
لایک‌ها
449
این یه قلم را موافقم. هاردهاش خیلی خوبن!

از همون پک هارد هم میشه فهمید که واقعا چقدر کیفیت ش! از شرکت های رقبا بیشتر هست... :cool: تو این محصول واقعا به مشتری از لحاظ بسته بندی احترام گذاشته شده!

Last edited:
بالا