برگزیده های پرشین تولز

"احد عظیم زاده" مولتی میلیاردر ایرانی از زندگی اش می گوید

Amir255

Registered User
لایک‌ها
211
همه داستان قبول و طرف کارش درسته و خدا برکت بده به کسبش... ولی اینجاش منو آتیش زد...

من عاشق ایرانم، من ایران را دوست دارم:
همه وسایل و مصالح از خارج وارد شده
طراح ها و معمارها همه خارجین
حتماً مهندس ناظر هم خارجیه دیگه
مشاورها و گروه های معماری نوپای ایرانی دارن کف بالا میارن از گشنگی، افتخار من یتیم نوازیه... برادر من یتیم دانشجوییه که با هزار امید و آرزو درسش رو تموم کرده و الان براش کار پیدا نمیشه
یتیم سنگ تراش ها و استادکارهای تبریزی و آذربایجانین که سنگ کاری تاج محل رو انجام دادن
یتیم اونیه که باید بشینه و ببینه که قرارداد نورپردازی با فرانسوی ها بسته میشه و 9 میلیارد پول مفت میره جیبشون

درود به شیر پاکی که خوردی

AR4SH66

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
201
همه داستان قبول و طرف کارش درسته و خدا برکت بده به کسبش... ولی اینجاش منو آتیش زد...

من عاشق ایرانم، من ایران را دوست دارم:
همه وسایل و مصالح از خارج وارد شده
طراح ها و معمارها همه خارجین
حتماً مهندس ناظر هم خارجیه دیگه
مشاورها و گروه های معماری نوپای ایرانی دارن کف بالا میارن از گشنگی، افتخار من یتیم نوازیه... برادر من یتیم دانشجوییه که با هزار امید و آرزو درسش رو تموم کرده و الان براش کار پیدا نمیشه
یتیم سنگ تراش ها و استادکارهای تبریزی و آذربایجانین که سنگ کاری تاج محل رو انجام دادن
یتیم اونیه که باید بشینه و ببینه که قرارداد نورپردازی با فرانسوی ها بسته میشه و 9 میلیارد پول مفت میره جیبشون
دقیقا تایید میشه

پ.ن : دقت کردین تازگیا چقدر هی میخوان به زور جو مثبت بدن ؟ میخوان همه مشکلاتو بندازن گردن تنبلی مردم .
تایید میشه

tape

Registered User
لایک‌ها
505
آره بابا 100تا که پولی نیست .
دقيقا اين مقدار پول به اندازه رفتن تيكه تيكه و اقامت تو هر كشور 1 شب يا 2 شب و يك ماهه رسيدن به امريكا و 1 ماه هم گشتن توي امريكا و بيشتر ايالت ها شو رفتن و يك كوله بار از اسباب و وسايل عالي رو بخري و بياري با خودت.منظورم با 100 هزار تومان در سال 56 بود .

f.t.g

Registered User
لایک‌ها
17
یه جای کار میلنگه

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
دقيقا اين مقدار پول به اندازه رفتن تيكه تيكه و اقامت تو هر كشور 1 شب يا 2 شب و يك ماهه رسيدن به امريكا و 1 ماه هم گشتن توي امريكا و بيشتر ايالت ها شو رفتن و يك كوله بار از اسباب و وسايل عالي رو بخري و بياري با خودت.منظورم با 100 هزار تومان در سال 56 بود .

100 تومنو اگر به قیمت سکه تبدیل کنی میشه حدود 200-300م الان.
الان شما یه سر برو بانک بگو 300م وام میخوام ببین به شما میدن.
یادمه پدرم حدودای سال 70 یه وام چند میلیونی میخواست بگیره برای کارخونه ش آخرشم نتونست! ندادن بهش. بعد ایشون رفته بانک گفته آقا من 300م (این زمان) وام میخوام قبلا هم قالی مینداختم رو دوشم. گفتن بفرمایید! خدمت شما برو حالشو ببر!

استارتر

Registered User
لایک‌ها
195
پدر من همون سال ها ازدواج کرده میگفت وقتی ازدواج کردم تمام سرمایم 500 تومان بوده باهاشم عروسی گرفته بود حساب کن دیگه خودت 500 تومان یعنی سرمایه این اقا 200 برابر پدر من بوده ک باید خرج یه خونواده رو هم میداد
مثلا شما فرض کن سرمایه یه نفر ک میخواد زن بگیره الان 50 میلیون باشه سرمایه یه نفر دیگه ک ازدواجم نکرده هنوز 10 میلیارد باشه
اختلافشون اینجوری بوده
حالا چطور اینقد وام بهش دادن خدا میدونه

بالا