برگزیده های پرشین تولز

احراز هویت در بانک مجازی گردشگری و دریافت پاداش 200 هزارتومانی

mhasamah24

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
سلام دوستان. احتمالا اسم بعضی بانک های اینترنتی مثل بلوبانک به گوشتون خورده.

یکی دیگه از این بانک ها که اخیرا در تلاشه مشتری های بیشتری رو جذب کنه،
توبانک هست که زیرنظر بانک گردشگری فعالیت میکنه و تحت نظارت این بانک و بانک مرکزی هست. به شبکه شتاب هم متصله و می تونید هر کار بانکی که فکر میکنید رو باهاش انجام بدید.

اما
هدیه ای که این بانک برای مشتری های جدیدش درنظر گرفته به دوصورت هست:

اول برای دعوت شونده: اگه شما با کدمعرف من توی این بانک ثبت نام و افتتاح حساب کنین، تا سقف 200 هزارتومن بهتون هدیه میده. حالا چطوری؟ توی مراحل ثبت نام حتما باید کدمعرف بزنین که خب ممنون میشم کد من رو بزنین (کد من: 1024293) بعد از افتتاح حساب، در همون روز (روزی که حساب رو افتتاح کردین) باید واریزی به حسابتون داشته باشین که اون هم به صورت اینترنتی انجام میشه و نیازی به مراجعه به بانک نداره. تکرار میکنم که هدیه فقط و فقط برای واریزی روز افتتاح حساب هست و اگه واریزی رو روز بعد انجام بدید هدیه ای بهش تعلق نمیگیره. بعد از واریز، ساعت 24 همون روز، 10% از مبلغی که به حسابتون واریز کردین، به موجودی حساب تون اضافه میشه و فرداش هم میتونین مبلغ واریزی و هدیه خودتون رو برداشت کنین و به کارت دیگه ای منتقل کنین.

البته این 10% محدودیت هم داره و حداکثر میتونه
200 هزارتومن باشه. پیشنهاد من اینه که بعد از افتتاح حساب 2 میلیون تومن واریز کنین تا حداکثر هدیه رو دریافت کنین و فرداش 2 میلیون و 200 هزارتومنتون رو برداشت کنین.

کارت بانکی هم براتون صادر میشه که البته کارت فیزیکیش به درخواست خودتون و کاملا رایگان صادر میشه (بدون هزینه ارسال و کارمزد و هر هزینه دیگه ای) و اگه نخواین هم هم باز همه کارهای بانکی رو از طریق اپلیکیشنش می تونین انجام بدین چون با افتتاح حساب، تمام اطلاعات کارتتون یعنی شماره کارت، cvv2، رمز دوم و رمز اول رو در اختیارتون میذاره و برای برداشت مبلغ هیچ مشکلی نخواهید داشت و میتونین خیلی راحت کارت به کارت کنین (سقف کارت به کارتش 10 میلیون تومنه).

دوم هدیه برای دعوت کننده: این هدیه به کسی داده میشه که شما کدمعرفش رو وارد کردین و با افتتاح حساب شما،
50 هزارتومن هم به معرف هدیه داده میشه که کاملا جدا از هدیه شماست و از اون کم نمیشه. البته شما هم بعد از ثبت نام میتونین کدمعرف تون رو به دوست و آشناهای خودتون بدین و از این هدیه هم استفاده کنین.

حالا که تا اینجا خوندین ممنون میشم با کد معرف من که
1024293 هست توی این بانک ثبت نام کنین و هم خودتون و هم من از هدیه ش سود ببریم.

تمام مراحل ثبت نام و افتتاح حساب به صورت اینترنتی و توی خونه انجام میشه و حتی روز تعطیل هم میتونین انجامش بدین.

این وبسایت توبانک هست:
www.tobank.ir که اپلیکیشن بانک و افتتاح حساب رو هم میتونین از همین سایت دانلود کنین.

این هم وبسایت بانک گردشگری:
www.tourismbank.ir که توی این قسمت میتونین معرفی توبانک رو ببینین:
photo_2022-08-11_19-18-44.jpg photo_2022-08-11_19-18-54.jpg

الهه.آتش

Registered User
لایک‌ها
2,386
باید حتما گوشی اندروید داشته باشیم؟
و باید حتما دعوت شده باشیم تا اون 200 هزار تومان پاداش بهمون تعلق بگیره؟

hexman

Registered User
لایک‌ها
762
من با کد شما ثبت نام کردم.2 میلیون هم واریز کردم

Last edited:

mhasamah24

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
باید حتما گوشی اندروید داشته باشیم؟
و باید حتما دعوت شده باشیم تا اون 200 هزار تومان پاداش بهمون تعلق بگیره؟
سلام. بله مراحل ثبت نام به طور کامل انلاین هست و از روی اپلیکیشن اندروید یا ios انجام میشه.
در مورد هدیه هم، طبق تصویری که گذاشتم عنوانش هدیه دعوت شونده هست، یعنی باید با کد یک نفر دعوت بشید، ثبت نام و افتتاح حساب کنید تا لحاظ بشه و حتما در همون روز افتتاح حساب باید مبلغ رو واریز کنید

mhasamah24

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
من با کد شما ثبت نام کردم.2 میلیون هم واریز کردم
سلام، ممنون از شما. ان‌شاءالله هدیه که براتون واریز شد و برداشت کردید، اگه ممکن بود یه اسکرین شات هم بذارید برای اطمینان باقی دوستان

hexman

Registered User
لایک‌ها
762
سلام، ممنون از شما. ان‌شاءالله هدیه که براتون واریز شد و برداشت کردید، اگه ممکن بود یه اسکرین شات هم بذارید برای اطمینان باقی دوستان
خواهش میکنم
پاداش مدعوین چقد طول میکشه واریز بشه؟من یک نفر رو وارد کردمد ر سمت مدعوین امده ولی چن ساعتی است روی حالت انتظار مونده

mhasamah24

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
خواهش میکنم
پاداش مدعوین چقد طول میکشه واریز بشه؟من یک نفر رو وارد کردمد ر سمت مدعوین امده ولی چن ساعتی است روی حالت انتظار مونده
طبق روندی که بانک گفته بود، هدیه دعوت کننده یعنی همون ۵۰ تومن معمولا بعد از افتتاح حساب واریز میشه، هدیه دعوت شونده بعد از اتمام روز یعنی ساعت ۲۴، با توجه به اخرین مانده حساب واریز میشه

hexman

Registered User
لایک‌ها
762
طبق روندی که بانک گفته بود، هدیه دعوت کننده یعنی همون ۵۰ تومن معمولا بعد از افتتاح حساب واریز میشه، هدیه دعوت شونده بعد از اتمام روز یعنی ساعت ۲۴، با توجه به اخرین مانده حساب واریز میشه
دعوت شونده هم حتما باید واری داشته باشه تا دعوت کننده هدیه بگیره؟

mhasamah24

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
دعوت شونده هم حتما باید واری داشته باشه تا دعوت کننده هدیه بگیره؟
نه، صرف افتتاح حساب باعث میشه اون ۵۰ تومن واریز بشه، دعوت شونده برای هدیه خودشه که باید واریز داشته باشه

abiabiabi

Registered User
لایک‌ها
4,890

mhasamah24

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
خوب پس به این صورت عملا" شما هم فقط خوندین و واریزش رو به صورت عملی تجربه نکردین
سلام. نه اینطور نیست و واریز شده. اگه سرکاری بود قبل از این صداش درمیومد و عملا از بانک رسمی کشور انتظار نمیره همچین دروغی بگه😁
IMG_20220814_000003.jpg

hexman

Registered User
لایک‌ها
762
برا من 200 رو واریز کرد ولی زیر مجموعه ها هنوز در حال انتظار هستن

mhasamah24

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
برا من 200 رو واریز کرد ولی زیر مجموعه ها هنوز در حال انتظار هستن
سلام و صبح به خیر. برای من هم همچنان در حال انتظار هست، اما مبلغش واریز شده. روند افتتاح حساب رو تا انتها انجام دادن؟
به پشتیبانیش یا اینستاگرامش پیام بدید پیگیری کنن

hexman

Registered User
لایک‌ها
762
برای اتنتقال وجه باید چکار کر امدم پایا کنم نشد کارت به کارت هم cvv2 میخواد که ظاهرا تا کارت فیزیکی صادر نشه مشخص نیست
به پشتیبانی هم هر چی پیام میدم کسی پاسحگو نیست

شما تونستی پولتو برداتش کنی؟

Last edited:

masoudrejae

Registered User
لایک‌ها
191
اینجوری که ضرر می‌کنه هم پول را واریز کنه طرف حسابش را میبنده

hexman

Registered User
لایک‌ها
762
اینجوری که ضرر می‌کنه هم پول را واریز کنه طرف حسابش را میبنده
فقط یه مدت محدوده برا اینکه تبلیغ کنه و شناسونده بشه بلو بانک هم در اوایل برای حساب باز کردن 50 تومن مداد

karbar20

Registered User
لایک‌ها
414
فقط یه مدت محدوده برا اینکه تبلیغ کنه و شناسونده بشه بلو بانک هم در اوایل برای حساب باز کردن 50 تومن مداد
می تونی عکس بفرستی که هم 200 واریز شد و کل پول برداشت کردی؟
آخر کل پول با چی برداشت کردی پایا؟

بالا