برگزیده های پرشین تولز

احسان به دادم برس

matin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
34
دادا اون چيزايي كه در باره ياكس نوشتي كامل ني!!!!!!!!!
اصلا ولش كن ببين من از enetation استفاده مي كنم . ديروز اومد تمپلت ش رو دستكاري كردم خالا وقتي كليكش مي كني كامل نمي شه و همونجوري نصف نيمه مي مونه ميشه كمكم كني؟ اگه متوجه منظورم نشدي لطفا بيا رو مسنجرم m_21_khoramabad متشكرم

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
واسه اينكه دوباره اون تمپليت قبلي برگرده برو تو قسمت گالري تمپليتها و از اونجا همون تمپليت فارسي رو كپي كن. بعدش هم دقيقا بگو چيكار كردي يا ميخواي چيكار كني؟ اگه ميشه همينجا بنويس. واسه مسنجر و اين چيزا شرمنده. :oops:

matin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
34
دادا احسان سلام
ببين عزيز مشكل همينجاست تمپلت قبلي فارسي نبود . من اومدم مال يكي رو كه فارسي بود گذلشتم . اما هر پيغامي كه مي دادي به جاي اينكه پيغام بياد بالا فقط مي نوشت كامنت و اصل پيغام نمي يومد خلوصه ما هم يكمي از جاوا حاليمون اومديم از يه تمپلت انگليسي يه قسمت دزديديم . درست شد اما حالا اون صفحه كامنت واسه همه وا ميشه پيغام هم ميگيري اما واسه من وا نمي شه . ما چاكرتيم اگه به اين مورد برنخوردي يه تمپلت فارسي تاپ بهمون اهدا كن . موفق باشي

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
8O 8O 8O
من الان رفتم ديدم...
بابا تو داري از enetation استفاده ميكني بعدش تمپليت yaccs رو كپي كردي توش!؟؟؟؟ اين دو تا با هم فرق داره ها...
برو توي همون سايت enetation بعد از اينكه login كردي برو تو قسمت گالري تمپليتها و يه تمپليت به اسم Persian Template هستش. اونو واسه خودت كپي كن. همه چي درست ميشه. ;)

matin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
34
دادا داخل ادتيشن چيه به هر حال داخل گالريش پرشين نيست من چه كار كنم ؟ :(

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
بابا هست. من خودم گذاشتم اونو اونجا. برو اون صفحه (گالري تمپليتهاي سايت enetation ) و بعدش هم دكمه ctrl + f رو بزن و بنويس persian سه سوت پيدا ميكنه ها

matin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
34
سلام وقتي گفتي برم بگردم رفتم پيدا كردم فقط وقت نكردم بگم . شرمنده . مرسي به خاطر جوابات آقايي , يه سوال ديگه هم دارم يه صفحه وا مي كني قبل از اينكه كامل شه شروع به آهنگ زدن مي كنه حالا چطو ميشه خفش كرد؟ متشكرم دادا

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
يا اينكه همون وسط دكمه stop يا اينكه scape رو ميزني ولي ديگه بقيه صفحه لود نخواهد شد. يا هم اينكه ميري توي Internet Options توي اينترنت اكسپلورر و قسمت Advance و يه تيك در قسمت MultiMedia داره كه نوشته : Play Sounds on web pages كافيه اون تيك رو برداري ديگه صدايي ازش در نمياد!

Hooman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
PopUpCop

popupcop.jpg

matin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
34
سلام اول تشكر اون رو هم پيدا كردم خيلي مرسي . حالا يه چيز ديگه :D من از گئو سيتسز ياهو اكانت دارم و توش فايل آپلود ميكنم اما عضي وقتا قات مي زنه فايل ها لود نمي شه . نمي دونم فقط واسه من لود نمي شه يا واسه همه به هر حال اگه مي دوني جريان چي ممنونت مي شيم . پيشاپيش تشكر

semahoo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سام عليك.
all_coholic.gif
احوال شوما؟ عرض شود كه تو geocities اگه فايلي آپلود كنيد فقط تو همون سايت اون فايله نشون داده ميشه يا اجرا ميشه. بنابراين براي آپلود كردن فايل تو بلاگر شما بايد تو سايتهايي مثل boomspeed فايل آپلود كنيد و ... بقيه اش را خودتون مي دونيد!
biglaugh_2.gif

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
متين جان هر سوال رو تو بخش خودش بپرس كه بقيه هم بتونن استفاده كنن. ;)

matin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
34
سلام . مرسي . چشم حتما . ببخشيد . از اين به بعد ميگردم جاشو پيدا مي كنم ولي اگه شمام جوابتون رو مي دادي بد نبود :D

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
آخه اون دوستمون جواب داده بود.
NetFirms رو هم امتحان كن....
<a href='http://www.netfirms.com' target='_blank'>http://www.netfirms.com</a>

اگه اينجا رو بگردي (همين رفع اشكال رو) در مورد اين موضوع زياد بحث شده. مخصوصا در قسمت كار با عكسها... ;)

بالا