برگزیده های پرشین تولز

احسان عزيز(مرده شور فرومت رو ببرن)

راه حل هايي براي گفتگوي آزاد

• Total voters
    5
وضعیت
موضوع بسته شده است.

black_jack_of_black_city

Registered User
لایک‌ها
73
با قلبی شکسته در انتظار مرگ گوشه ای نشستم . به آرز
خيلي اعصابم تخميه احسان.... ميام اينجا حرص ميخورم ميرم. يه سر بزن ايندكس فروم ببين چند تا از رفقاي قديمي رو ميبيني كه ميان و فقط نگاه ميكنن وميرن اين چندمين پستيه كه برات ميزنم و حجت تمام ميكنم ايندفه نخواستم بزنم برينم به فروم گفتم شايد يه كم سر عقل بياي
همه بچه هايي كه اينجا ميان فقط و فقط به خاطر رفاقت با هم ديگه ميان اينجا نه به خاطر محتواي سايتت
من الان نميدونم چند وقته ميام اينجا ولي فكر كنم 2 سالي ميشه خدايي نفهميدم (ابزار هاي فارسي)يعني چي ؟

اينجا هيچ چيز فارسي پيدا نميشه احسان جان جواب هيش كي رو نميدين برا هيشكس هم ارزش قائل نيستين همش به فكر پولين نميگم بده ولي تا حدي كه ازشهاي انساني خدشه دار نشه
نميگم مدير لازم داره چون ديگه خسته شدم از بس گفتم نميگم منو مدير كن چون لياقت ميخواد من فقط يه بار ازت خواستم مدير ناك بشم كه ريدي تو حالمون

احسان!! همه رفتن (حتما ميگي به تخم مبارك) يه كم ياد قديم بيوفت يه كم مرد باش بيا خاكي باش بيا و اين مسخره بازيها رو جمع كن يادته در مقابل مجيد آنلايني ها بچه ها خون به پا كردن به خاطر اون غيرتهايي كه لگدشون كردي !!! :(

نميخوام سرتو درد بيارم اينو هم خواستي پاك كني پاك كن فقط مارو از يادت نبر همين ما ها بوديم كه فرومتو فروم كرديم

ما كه رفتيم ياد ياران سفر كرده بخير

از همينجا از همه اوناييكه از دست من يه جاهايي حالشون گرفته شده عذر ميخوام

اگه حالي هم داديم ثواب همشو تقديم ميكنم به اولين كسي كه تو نت چيز يادم داد

يا علي بچه ها

shifte shab

Registered User
لایک‌ها
6
بابا بلكي اينقده جدي نباش ..... خوب تقصير خودمونه .... ما خودمون بايد درستش كنيم...... تو خودت خداييش از اين 5,258 تا پست چند تاش مفيد بوده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58

kasra_kh

Registered User
لایک‌ها
4
به نقل از shifte shab :
بابا بلكي اينقده جدي نباش ..... خوب تقصير خودمونه .... ما خودمون بايد درستش كنيم...... تو خودت خداييش از اين 5,258 تا پست چند تاش مفيد بوده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شیفت شب راست میگه
خیلی جدی گرفتی بلکی ولی باید خودمون درستش کنیم
راستی احسان هم احتمالا مساله ای کاری چیزی براش پیش اومده چند وقتی هست اینجا سر نمیزنه

Queen_of_hearts

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
آقا من با بابام موافقم!! چرت و پرت مى گيم بگيم!
ولى توى يه تاپيك! و 20 تا تاپيك نزنيم براش!! خداييش برين تو صفحه اول ببينين چندتا تاپيك عروسى هست!!؟

ريديم تو فروم به خدا! من يكى كه ديگه اين بحث رو ادامه نمى دم ..
اگه هم ميخاين شوخى كنين توى يه تاپيك خلاصه بشه .. !!! نه فقط به خاطر بلكى به خاطر خيلى ها كه مسخره بازى هاى ما نمى زاره بيان تو !!!

shifte shab

Registered User
لایک‌ها
6
احسنت به كويين به اين ميگن جواب ..... آره بابا يه تاپيك چرت كه ميزنيد همونو ادامه بديد ديگه چرا يكي ديگه ميسازيد ؟؟؟؟؟؟؟؟

Queen_of_hearts

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
به نقل از shifte shab :
احسنت به كويين به اين ميگن جواب ..... آره بابا يه تاپيك چرت كه ميزنيد همونو ادامه بديد ديگه چرا يكي ديگه ميسازيد ؟؟؟؟؟؟؟؟

مرسى خجالتم نده!!! :blush:
:p

alpha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
بلكي جان . من كه قبلا تو ايميل تا يه حدودايي جريان رو گفتم بهت . من اين موضوع رو پيش بيني مي كردم . تقريبا از اول فرو هم بودم با احسان . خودشم اگه يادش باشه اينها رو گفتم بهش .
ببين دو حالت داره . يا بايد بحث آزاد باشه يا نباشه . اگه نباشه كاربر كم مي شه ولي اونايي كه مي مونند همه تخصصي نويس هستند و مي شه يك فروم ناب تخصصي . هموني كه من اول نظرم بود ولي اگه باشه چكار بايد كرد .
من بعد از يك مدت كه اومدم ديدم اينطوري شده . الان هم خودم گاهي لذت مي برم كه تو بعضي از بحث ها حتي چرت لذت مي برم . من رو ياد بي بي اس هاي قديمي مي اندازه ( شايان حتما مي دونه چي مي گم چون مي دونم كه اون بي بي اس رو قديمي هست ) اونجا از اين شوخي ها بود . حسابي هم لذت مي برديم . هر كس هم مي خواست شركت مي كرد و هر كس نمي خواست نه .
الان هم من ميام اينجا . مي زنم موارد جديد يكي يكي عناوين رو مي خونم . هر كدوم رو كه خواستم مي رم هر كدوم رو كه نخواستم هم رد مي كنم . هم تخصصي ها رو جواب مي دم هم چرت ها رو ( اونايي كه خودم خوشم مياد ) . خوب بايد يكم تحمل كرد .
فقط اگه طوري باشه كه بچه ها نيان تو تاپيك هاي تخصصي چرت بنويسند همه مسائل حل مي شه به نظر من .

nendoke

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
اره بابا باید به یه فکری باشیم .

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
اينجا يه مشكلي هست!
ولي بيخيال...
من اگه بخوام تاپك درست بزنم ميبرم تو هنر چون بسيار سطحش بالائه يا مثلا سخت افزار انجمن فوق الده حرفه اي هست
اما آزاد يه كمي شير تو شيره
در هر صورت چاره ي خاصي نداره ..... :(

alpha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
بعله درسته . من هم همين منظورم بود . اصلا آزاد به وجود اومده كه شير تو شير باشه ديگه . تاپيكهاي تخصصي كه مشكل خاصي ندارند . خيلي هم فعال هستند اغلبشون .
من فقط اين موضوع رو مي دونم كه تو ايران هر چيزي هم كه باعث شادي بشه يه جور جلف به حساب مي آد .

nendoke

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نقل از alpha :
بعله درسته . من هم همين منظورم بود . اصلا آزاد به وجود اومده كه شير تو شير باشه ديگه . تاپيكهاي تخصصي كه مشكل خاصي ندارند . خيلي هم فعال هستند اغلبشون .
من فقط اين موضوع رو مي دونم كه تو ايران هر چيزي هم كه باعث شادي بشه يه جور جلف به حساب مي آد .
تو ایران هر چی جلف باشه باعث شادی می شه .

shankimout

Registered User
لایک‌ها
3
ساری . . . . . . . . . . . . . . Permanently Bann
خيلي اعصابم تخميه احسان.... ميام اينجا حرص ميخورم ميرم. يه سر بزن ايندكس فروم ببين چند تا از رفقاي قديمي رو ميبيني كه ميان و فقط نگاه ميكنن وميرن اين چندمين پستيه كه برات ميزنم و حجت تمام ميكنم ايندفه نخواستم بزنم برينم به فروم گفتم شايد يه كم سر عقل بياي
همه بچه هايي كه اينجا ميان فقط و فقط به خاطر رفاقت با هم ديگه ميان اينجا نه به خاطر محتواي سايتت
من الان نميدونم چند وقته ميام اينجا ولي فكر كنم 2 سالي ميشه خدايي نفهميدم (ابزار هاي فارسي)يعني چي ؟

اينجا هيچ چيز فارسي پيدا نميشه احسان جان جواب هيش كي رو نميدين برا هيشكس هم ارزش قائل نيستين همش به فكر پولين نميگم بده ولي تا حدي كه ازشهاي انساني خدشه دار نشه
نميگم مدير لازم داره چون ديگه خسته شدم از بس گفتم نميگم منو مدير كن چون لياقت ميخواد من فقط يه بار ازت خواستم مدير ناك بشم كه ريدي تو حالمون

احسان!! همه رفتن (حتما ميگي به تخم مبارك) يه كم ياد قديم بيوفت يه كم مرد باش بيا خاكي باش بيا و اين مسخره بازيها رو جمع كن يادته در مقابل مجيد آنلايني ها بچه ها خون به پا كردن به خاطر اون غيرتهايي كه لگدشون كردي !!!

نميخوام سرتو درد بيارم اينو هم خواستي پاك كني پاك كن فقط مارو از يادت نبر همين ما ها بوديم كه فرومتو فروم كرديم

ما كه رفتيم ياد ياران سفر كرده بخير

از همينجا از همه اوناييكه از دست من يه جاهايي حالشون گرفته شده عذر ميخوام

اگه حالي هم داديم ثواب همشو تقديم ميكنم به اولين كسي كه تو نت چيز يادم داد

يا علي بچه ها

بلك جان . شما كي ديدي كه بچه ها بيان تو قسمت HTML بحث عروسي بكنن . بابا مگه خودش نميگه گفتوگوي ازاد

ROZEGAR

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
13
قبلنا خيلي با حال تر بود خدايي دلايلشم زياده اما علت كمتر بودن بعضي ها كه واسه اينجا زحمت كشيدن ريشه در بي اعتنايي و ارزش ندادن به اوناست . البته و صد البته ارزش اين نيست كه يكي دسترسي هاش بيشتر باشه يا..... همين كه ميگن اصلا احسان جواب ممبر رو نميده يه موردش يا ......... بيخيال باقيش كه سودي توش نيست!

ali206speed

Registered User
لایک‌ها
3
اين قسمت گفتگوي آزاد رو بايد تعطيل كنيم تا قسمتهاي ديگه درست بشه
من يادم مياد هر چي سرچ ميكردم ميومدم اينجا ولي الان به جز ×س شعر چيزي پيدا نميشه

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
بابا بلکی ،

اولا که احسان الان مدتی است که توی فروم نمیاد. هر کسی یه سری مشغله داره که به خودش ربط داره.
چرا انتظار دارین که احسان جواب همه رو بده. بابا خودتون رو بگذارین جان اون ، message box اینجاش رو اگه هر روز خالی کنه باز هم پر می شه. روزی 50 تا ایمیل برای شما میومد می تونستید جواب بدین ؟!
مگه همه زندگی همین دنیای مجازی و فرومه. بابا خوب آدم نمی رسه. شبانه روز 24 ساعته ، آدم اگه آدم باشه 8 ساعتش رو باید بخوابه و 8 تا 10 ساعتش رو هم کار کنه و درس بخونه یه چیزی حدود 3 ساعت هم به ناهار و شام و صبحانه و ترافیک می گذره !
چقدر می مونه ؟!
بعدش این آدم نباید تفریح کنه !؟ نباید زندگی شخصی داشته باشه ؟! نباید با خانواده خودش باشه ؟! !!!!

در مورد گفتگوی آزاده هم ماهیتش همینه. باید شلم شوربا باشه. باید توش همه نوع بحث بشه. ولی خداییش باقی جاهای فروم خیلی خوب هستند. بحث های فنی و خوبی توشون می شه. در مورد هر چیزی که سوال می کنید به یه نوعی جواب می دن.
بابا بی انصاف نباشید. اینجا خداد تا member داره و روزی کلی پست می زنند.
من هر روز به فروم سر می زنم وقتی روی new posts کلیک می کنم در حالت عادی می شه 5 صفحه وای به روزی که تعطیلی یا چیزی باشه. دیگه نمی شه حتی همه تیترها رو خوند.
آدم هر چیزی که براش جالبه رو می خونه نه همه فروم رو.
ضمنا بلکی جان ، خود تو هم کم در بهم ریختن فضای فروم تاثیر نداشتی !

black_jack_of_black_city

Registered User
لایک‌ها
73
با قلبی شکسته در انتظار مرگ گوشه ای نشستم . به آرز
ممد رضا جون

شما 3 نفرین

بذار مشغله هارو بررسی کنیم

زندگی؟

شما 3 نفرین و هر 3 تاتون مجرد پس زندگی شخصی تون به اندازه من نیست
(با توجه به حضور من توی این فروم)

کار

کار من و شما یکیه بلکه کار من بیشتره چون هم هاستینگه هم دومین هم مستر کارت هم ساپورت و فروم هاي زيادي هست كه بايد سر بزنم و هم ديزاين

تفريح

كسي كه مياد ادعاي ابزار هاي فارسي رو ميكنه و دي اس ال جايزه ميگيره و تنديس رو قبول ميكنه بايد پاي اين چيزاش هم واسته تازه
تفريح رو چي تعريف كنيم؟

خوشبختانه اهل دود نيست

اهل آب شنگولي نيست

اهل موسيقي نيست

اهل دولكه بازي هم كه نيست

اهل مسافرت هم كه نيست

نميدونم ديگه به چي ميگن تفريح

من اهل همه اينا هستم وتفريح هم ميكنم

(منظور من از من منه نوعي هست كه خود من)

باز هم حضور در نت فعال

ديگه ممد جان عارضم خدمتت من از امير و خودت زياد گله ندارم چون شما توي ساپورت و ... بودين و برا تفرج ميومدين فروم

ولي يه نكته رو بايد بگم

هر كي مياد نت ناشده كه پي تي نياد

وقتي پي تي مياد معتاد ميشه والله شما در قبال زحمتي كه پدر اون يوزر ميكشه تا پسرش بياد نت بياد ×س شعر بخونه مسئوليد

يا اون مدير عاملي يا شركتي كه هزينه نت رو به كارمنداش ميده

ممد جان ميدونم فقط اين خودت نبودي كه اومدي احسان هم مياد و اينا رو ميخونه ولي به تو ميگه برو يه چيزي بگو بهشون

يادت مياد تاپيك ياسر رو

چيزي از خوبي كنست؟

فيلمهاي حسين سجادي چي؟

زرافه آبر رو چي؟

و سكوت نوستالوژيك شار؟

يه چيز ديه منظورتون از ابزار هاي فارسي چيه؟

چيه فارسي ارئه ميدين؟

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
ببین منم اتفاقی این تاپیک رو خوندم. چون همونطور که گفتم هرکسی بسته به علاقش مطالب فروم رو می خونه.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا