برگزیده های پرشین تولز

احسان عزيز(مرده شور فرومت رو ببرن)

راه حل هايي براي گفتگوي آزاد

• Total voters
    5
وضعیت
موضوع بسته شده است.

shifte shab

Registered User
لایک‌ها
6
فقط اگه طوري باشه كه بچه ها نيان تو تاپيك هاي تخصصي چرت بنويسند همه مسائل حل مي شه به نظر من .
همين مهمه .... مدير هر بخش بايد اين كار رو بكنه .. اگه مديران يه مدت جدي پشت اين قضيه رو بگيرن و پستهاي نا به جا رو حذف كنن برا همه جا ميوفته....

shankimout

Registered User
لایک‌ها
3
ساری . . . . . . . . . . . . . . Permanently Bann
فقط اگه طوري باشه كه بچه ها نيان تو تاپيك هاي تخصصي چرت بنويسند همه مسائل حل مي شه به نظر من .

از هر 1000ت تا تاپيك چندتاش اين جورين ؟ كه بچه ها تو بخش فني چرت بنويسن . اگر هم گاهي اوقات پيش بياد كار افراد تازه وارد هست كه فرم رو خوب نشناخته

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
به نقل از alpha :
بعله درسته . من هم همين منظورم بود . اصلا آزاد به وجود اومده كه شير تو شير باشه ديگه . تاپيكهاي تخصصي كه مشكل خاصي ندارند . خيلي هم فعال هستند اغلبشون .
من فقط اين موضوع رو مي دونم كه تو ايران هر چيزي هم كه باعث شادي بشه يه جور جلف به حساب مي آد .
خدا از دهنت بشنوه آلفا جان...

بستن گفتگوی آزاد که کاری نداره... دو تا کلیکه ولی قبول کنید که بعدش بخشهای تخصصی پر میشه از این بحث های گفتگوی آزاد. پس بهتر که اونا یه جا جمع باشه تا اگه کسی میخواد تفریحی هم بکنه (البته منطقی نه بی نظمی) توی یه جای مجزا مشغول باشه.

ایشالا خداوند این بلکی عزیز هم صبر بده که هر از چند گاهی میتوپه به من!

black_jack_of_black_city

Registered User
لایک‌ها
73
با قلبی شکسته در انتظار مرگ گوشه ای نشستم . به آرز
چه عجب چشممون به جمالت روشن شد

ولي يه چيز رو بدون من دوستت دارم كه بهت ميگم دوست ميگه ميگم دشمن ميگه بذار به كامم بره بعد ميگم

احسان جان در تالار هاي تخصصي من مشكلي ندارم

اگه يادت باشه من از يه برهه زماني شروع كردم به چرت نوشتن چون ديدم شير تو شيره (به عبارتي خر تو خر)

احسان جان شما يه هفته دور گفتگوي آزاد رو خط بگير يا پسورد بذار و اوناييكه ميتونن بدون چرت نوشتن ادامه بدن پسوورد رو بدونن و توي يه تاپيك اينوايت ها رو بنويسيم

و دليل اينوايت كردن كاربر

من اگه اينجوري باشه با كله فعاليت ميكنم

ولي غير ازين جور شرمنده

چون اصلا خوشم نمياد وقتي ميزنم نظرتون در باره مثلا ديزاين اين سايت چيه يكي بياد بگه شما دزدي يا فلاني يا مثلا يه كسي كه نميدونه فرانت پيج چيه مياد ميگه قرمزشو بيشتر كن

تازگيا فكر نكنم به مجيد آنلاين سر زده باشي

ببين از وقتي تالار عموميشونو به عمومي كامپيوتر تغيير نام دادن چقدر باز ديدكننده هاشون بيشتر شده

تا اينكه مثلا اين بشه نتيجه جفنگ گفتن توي يه فروم

http://www.google.com/search?q=شورت&btnG=جستجو&hl=fa

تنيجه هشتم رو ببين آشنا نميزنه

اين به نظرت خوبه؟

اگه خوبه كه بگم هومن بياد اينجا و بشينه برات شورت ببافه

ببين يه راي گيري كن كه گفتگوي آزاد يه هفته پسوورد داره و بشين به من نه

4 تا آدمي كه بهشون اعتماد داري بگو پسوورد رو بدن به كاربرها

تاپيك زدن با مشورت همه باشه

خلاصه من ميگم مدير برا اينجا لازم نيس يا بايد جمع بشه يا محدود بشه برا كامپيوتري

اينجوري هموني ميشم كه قبلا بودم

shifte shab

Registered User
لایک‌ها
6
هر كي جاي اين احسان بود تا حالا 1000 بار پي تي رو طلاق داده بود ..... من خودم كه تا حالا نتونستم عين آدم يه جا رو بيشتر از چند ماه اداره كنم.!!!!!!

najvagar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
Getto and Proud In My 6Mbps Internet Cable!! :D
من اينجا فقط مي خوام يك چيزي بگم...
نمي گم احسان حسين زاده و وبلاگش...نمي گم وبلاگ آلفا...نمي گم شاهو توفاني...هيچي نمي گم...اما يه روزي بود...كه اون روز رفته...روزایی که وبلاگی نبود...بی بی اس بودو....آی آر سی عشق ما...اون روزا من هيچ هدفي تو زندگيم نداشتم...مي شستم و به مانيتور خيره مي شدم...هرچی می تونستم یاد می گرفتم درسته...یا تو سرور های IRC می چرخیدم و admin سرور IRC آی اس پی کاووش بودم...اونجا من و 3-4 نفر دیگه مبصر! یه گروه 30 نفری بودیم...ما 5 نفر آدم نتونستیم 30 نفر رو کنترل کنیم و سرور رو داون کردن...بد من شدم یه آدم تنها و افسرده...بهترین رفیق دلمم پرواز کرد رفت پیش خدا...همون روزا بود که حسادت من نسبت به احسان و وبلاگش و حتی آلفا شروع شد...آخه من سال 79 هاست و دومین داشتم اما اراده راه انداختن یک صفحه خالی هم تو من نبود...اما احسان نه تنها تو وبلاگ خودش می نوشت ( با یک سیب گاز زده ) بلکه یه عالمه قالب مجانی و زیبا برای بلاگ اسپات طراحی کرد...گذشت و گذشت و همون روزا حسادت من نسبت به احسان تبدیل به یه عشق شد...می شست General بازی می کرد من این ور خودمو با general می کشتم...با همین دوستم محمود 2000 انقدر طرح و قالب درست کردیم که خسته شدیم...به هر حال من دوباره نصفه و نیمه راه افتادم...و به زندگی برگشتم...دو تا هاست از پرشین تولز خریدم...وبلاگمو راه انداختم...سایت زدم...رفتم سراغ درس و زندگیم...و...
و اما یه چیزی...اینجا بهترین چیزی بوده که تو دنیای کامپیوتر و نت برای من اتفاق افتاده...ما ها که از 6 سال پیش تا الان تو نت عاشق شدیم...فارغ شدیم...افسرده شدیم...دوستامونو از دست دادیم...به دست اوردیم...همینجا می خوابیدیم و همینجا ها زندیگمون بود...می دونیم که پرشین تولز حق به گردن هممون داره...و اینجا عالیه...اینجا هیچ مشکلی نداره...مگر اینکه برای مثال من بخوام پرشین تولز عمومی رو از آن خودم کنم...اونوقت پرشین تولز برای من جای خوبی نخواهد بود...طبیعت اینجا اینه که یه عده دعوا کنن...یه عده بخندن...یه عده تنها باشن...یه عده دنبال ازدواج...بی احترامی نباشه...فحش نباشه...هرچی باشه باشه...نباشه چی باشه...و البته اینجا جای تعصب و حکومت هم نیست...
احسان هرجایی دستت درد نکنه...اینو از قلب من بخون...

shifte shab

Registered User
لایک‌ها
6
آقا من اشكم در اومد ...... به خدا راس ميگه .... من قبل اينجا فرم هاي ديگه هم ميرفتم اما بچه هاي اينجا يه جور ديگه ان Open Source هر چي بلد باشن ميگن . حتي اين بلكي !!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D

hamed_1988

Registered User
لایک‌ها
3
قصد دخالت تويه بحثتون رو ندارم.
فقط خواستم بگم اسم موضوع رو عوض كنيد بهتره.
چون يه تازه وارد كه مياد همچين موضوعي رو ميبينه ديدش نسبت به اينجا عوض ميشه.
"مرده شور فرومت رو ببرن" يه كمي بده.

موفق باشيد

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
به نقل از najvagar :
...طبیعت اینجا اینه که یه عده دعوا کنن...یه عده بخندن...یه عده تنها باشن...یه عده دنبال ازدواج...بی احترامی نباشه...فحش نباشه...هرچی باشه باشه...نباشه چی باشه...و البته اینجا جای تعصب و حکومت هم نیست...
احسان هرجایی دستت درد نکنه...اینو از قلب من بخون...

حرفهاي قشنگي بود. :) :) :)

black_jack_of_black_city

Registered User
لایک‌ها
73
با قلبی شکسته در انتظار مرگ گوشه ای نشستم . به آرز
علي يارتون باشه بچه خوش باشين

همه ميدونن

من 100 بار گفتم عمومي رو كه هيچ اگه كل پي تي رو بهم بدن نميگيرم

شيفت جان اپن سورس ميخواي برو كد ويج دات كام

خدا هميشه همتونو پيروز و موفق بدارد

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
دم شما دوستان گرم... بلکی ایده پسوورد هم باید جالب باشه... البته تا نظر بقیه چی باشه.
اینم واسه تازه واردها مینویسم که انصافا ما (من و شما دوستان) تمام تلاشمون این بوده که فروم زنده و اکتیو و به درد بخور بمونه. حالا این وسط هر کی ممکنه یه مدت گرفتار باشه، خسته باشه، یا هر چی دیگه و نتونه تمام وقت یه جا انرژی صرف کنه. اما خب این فروم هم با نوشته های شما ها شده فروم.
زنده باشید

nendoke

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
نگاه کنید :

همه ما باید اون کاری رو کنیم که احساسمون بهمون می گه . من نمی یام فروم عروسی بزنم که برینم به فرم یا نمیام

بگم که آقا جان شما این کارت دزدیه بخاط اینکه عقده دارم . میام فرم واسه عروسی میزنم چون می خام بچه ها یکم

سرشون گرم بشه , یکم با هم بیشتر صمیمی بشن , یکم حرف هم رو بهتر بفهمن . میام تاپیک واسه دفتر ازدواج

می زنم نه واسه اینکه بگم آره منم نندوک که رئیس دفترم و یا برای اینکه بخام اینجا مسخره بازی در بیارم و جلف

بازیم رو به رخ همه بکشونم این کار رو می کنم که بچه ها بیشتر هم دیگه رو دوست داشته باشن که حداقل با هم

باشن اگه یادت باشه گفته بودم ازدواج مرد با مرد آزاده ولی این حرف رو واسه این نزدم که بخوام اینجا رو گند بزنم

بهش بلکه واسه این گفته بودم که بابا جان بیاید با هم دوست باشید پیوندتون با من .

ولی شما اینا رو با یه چیز دیگه اشتباه گرفته اید در حالی که اینا می تونن قشنگ ترین چیز هایی باشن که تو زندگی

هر کی رخ می ده ولی شما فکر می کنید وقتی من اینا رو جلوی روتون می ذارم می خوام جلف بازی در بیارم از ایران

واسه همین چیزاش بدم می آد از مردمش واسه این که همه چیز رو فقط ظاهرش رو می بینن بدم می آد . وقتی

با یه مانتو سبز می رم تو خیابون و مردم یه جوری نگام می کنن که اینگار یه روسپی ام , ولی اونا نمی دونن که باید شاد

بود باید چشید باید زندگی کرد این همون روحیه ایی که باعث می شه که اگه همه چیز دنیا عوض بشه ما نتونیم

خودمون رو عوض کنیم چون اینجا ما رو به فسیل هایی زنده تبدیل کرده که با هیچ منطقی نمشه قالبش رو عوض کرد

ما مجبوریم ببندیم دهنمون رو و به هر تغییری به دید یه دشمن نگاه کنیم .

من سال پیش که اومدم اینجا اصلا نموندم رفتم و وقتی بعد از یه مدتی برگشتم دیدم بابا دم احسان گرم اینجا یه

جایی داره که آدم می تونه حرفش رو توش بزنه و بقیه رو شاد کنه پس برگشتم و حالا می بینم که نه انگار اینجا هم همون

جوی رو داره که بیرون داره توش فرو می ره من نمی خوام بگم که بلکی مشکلی داره ولی شاید اون نمی تونه با یه

موضوع هایی کنار بیاد و این موضوع به احساسی که درونش رو شکل داده بر می گرده خب وقتی من می بینم تاپیک

می زنن درباره خودکشی و ملت می رن توش پست می ذارن ولی از موضوعش نفرت دارم نمیام بگم فلانی فرم تو

آشغاله چون توش دربارش درباره خودکشی صحبت می کنن و این ممکنه باعث بشه که یکی بره خودش رو بکشه

سعی کنید به هم احترام بذارید گفتگوی آزاد یه تمرین یه بازیه که ما می کنیم تا بتونیم بعدا با تجربه هامون یه زندگی رو

اداره کنیم همه چیز و همه چیز اینجا آزاد . من فکر می کنم اینجا واسه همین بوجود اومده که تو پرشین تولز چرت و

پرتاشون رو این تو پست کنن . مثال واضح اش محل کارمون است ما هیچوقت سر کار حرف مفت نمی زنیم ولی ممکنه تو

بیرون بدترین چیز ها رو هم به هم بگیم . گفتگو آزاد واسه این فحش هاست و ما باید این تو چرت بگیم تا خالی بشیم .

همه چیز یه بازیه و یه بازی وقتی جذاب که توش محدودیتی وجود نداشته باشه .

به نظر من پسورد گذاشتن و رای گیری واسه بقای اینجا یه کار بیهوده یه چون این جا برای آزادیه ماست و این چیزا

آزادی رو نابو می کنن .

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
به نقل از black_jack_of_black_city :
...
چون اصلا خوشم نمياد وقتي ميزنم نظرتون در باره مثلا ديزاين اين سايت چيه يكي بياد بگه شما دزدي يا فلاني يا مثلا يه كسي كه نميدونه فرانت پيج چيه مياد ميگه قرمزشو بيشتر كن...

:eek: :eek: :eek: :(

faridbahal

Registered User
لایک‌ها
15
همه پستها رو خوندم ترجیح میدم که چیزی نگم
اما اینو بگم که خیلی وقته که من به تاپیکهای مسخره اصلا سر نمیزنم چه برسه بخوام توش پست بزنم!
دموکراسی همینه دیگه!

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
به نقل از nendoke :
سعی کنید به هم احترام بذارید گفتگوی آزاد یه تمرین یه بازیه که ما می کنیم تا بتونیم بعدا با تجربه هامون یه زندگی رو اداره کنیم همه چیز و همه چیز اینجا آزاد . من فکر می کنم اینجا واسه همین بوجود اومده که تو پرشین تولز چرت و پرتاشون رو این تو پست کنن . مثال واضح اش محل کارمون است ما هیچوقت سر کار حرف مفت نمی زنیم ولی ممکنه تو بیرون بدترین چیز ها رو هم به هم بگیم . گفتگو آزاد واسه این فحش هاست و ما باید این تو چرت بگیم تا خالی بشیم .

همه چیز یه بازیه و یه بازی وقتی جذاب که توش محدودیتی وجود نداشته باشه .

به نظر من پسورد گذاشتن و رای گیری واسه بقای اینجا یه کار بیهوده یه چون این جا برای آزادیه ماست و این چیزا

آزادی رو نابو می کنن .

به نظر من هم پسورد گذاشتن درست نيست. ما بايد خودمون سعي كنيم جلوي خودمون رو بگريم و حداقلي از كنترل روي رفتار و حرفهاي خودمون داشته باشيم. راستش من هم هر وقت نظري توي گفتگوي ازاد دادم فقط خواستم خودم و افكار خودم رو بشناسم. نه اينكه بخوام بقيه رو ازمايش كنم كه چه جوابي ميدن و چه رفتاري دارن..
اينجا ما داريم بهتر زندگي كردن رو ياد ميگيريم. ياد گرفتن پسورد نميخواد. :rolleyes:

nendoke

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
کاملا دموکراسی اینه .
یعنی من زندگی خودم رو می کنم و تو زندگی خودت و هیچکی به من کاری نداره و من کاری به تو ندارم .
تجارت من , تجارت منه .
من طرفدار های خودم رو دارم و تو طرفدار های خودت رو . تو به مال من کاری نداری منم به مال تو .

كم پشت

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
عجب خنده بازاري اينجا :lol: :lol: :lol:

Pac_ginobat

Registered User
لایک‌ها
10
به نقل از nendoke :
نگاه کنید :

همه ما باید اون کاری رو کنیم که احساسمون بهمون می گه . من نمی یام فروم عروسی بزنم که برینم به فرم یا نمیام

بگم که آقا جان شما این کارت دزدیه بخاط اینکه عقده دارم . میام فرم واسه عروسی میزنم چون می خام بچه ها ....... .

ااااااااااااااااااااااااااااا!!!
ترکوندیا!!
بابا ای ول

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا