برگزیده های پرشین تولز

احسان عزيز(مرده شور فرومت رو ببرن)

راه حل هايي براي گفتگوي آزاد

• Total voters
    5
وضعیت
موضوع بسته شده است.

nendoke

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
بابا جان بلکی این نظر خواهی زدی اون بالا ؟
این راهش نیست . هزار با گفتم بازم می گم اینجا گفتگوی آزاد نه زندان یا محل مسائل کامپیوتری یا پارتی خانوادگی , اینجا گفتگوی آزاد .
بابا این راهش نیست.
تو هم هیچ جا نمی ری.

كم پشت

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از black_jack_of_black_city :
بهتره يه نظري به پل بندازين خودش حل ميشه

اين تايتل رو هم عوض كنين

هر جوري پستهاي بلكي رو ميخونم نمي دونم چرا يه غمي توش هست!!! (بلكي گوش كن ببين من چي ميگم : ديگه داري اشك من رو در مياري به جون مادرم من ناراحتم. به كي قسم بخورم كه از ناراحتي تو من ناراحتم . به كي بگم كه من اينجا زندگي كردم به كي بگم كه من تو رو دركت مي كنم به كي بگم اينجا رو دوست دارم به كي بگم با تو اينجا رو دوست دارم به كي بگم نفسم از جاي گرم در نميلد به كي بگم ؟) بلكي چرا؟ چرا من الان نزديكه اشكم در بياد؟مگه چي شده؟ مگه تو چي گفتي؟ مگه ديگران چي گفتن؟ آخ بلكي ميدونستي هيچ صورتكي نميتونه احساس من رو بيان كنه؟ شايد دوست نداره.

nendoke

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
بعدم یه چیز دیگه . مسائل کامپیوتر (موضوعات متفرقه - مرتبط با کامپيوتر ) واسه خودش بخش مجزا داره دیگه تبدیل اینجا به یه بخشی که وجود داره چیز خنده داریه .
من نظر نمی دم چون با هیچکدوم از موضوعاش موافق نیستم . حداقل عزیز یکی دیگه ام اضافه می کردی : همینطوری بمونه . که حقم رعایت می شد. البته برای اینکه نگی این حرف رو واسه خودم می زنم من تا آخر این نظر گیری فقط ضاهد می مونم .
فقط فکر می کنم اون بخش کامپیوتر از پل بالا حذف کنی بهتره .

black_jack_of_black_city

Registered User
لایک‌ها
73
با قلبی شکسته در انتظار مرگ گوشه ای نشستم . به آرز
من خيلي مخلصتم

يادته داداشي!!!!!!!!!

همه داداشارو بن كردن

برا منم هيچ اسميلي نيست كه احساسمو بگه

كريم كوراني مرد رو قبرشم سگ شاشيد بذار منم بميرم برم جاي داش كريم اگه سگ هم نشاشيد ولللش

كم پشت

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از black_jack_of_black_city :
من خيلي مخلصتم

يادته داداشي!!!!!!!!!

همه داداشارو بن كردن

برا منم هيچ اسميلي نيست كه احساسمو بگه

كريم كوراني مرد رو قبرشم سگ شاشيد بذار منم بميرم برم جاي داش كريم اگه سگ هم نشاشيد ولللش

:hmm: ديونه. تو هيچا نميري فهميدي. من براي تو قصه غم ناك تعريف نكردم كه باز حرف از رفتن بزني! تموم كن اين بازي هارو . يه غريبه اينجا رو ببينه چي ميگه؟ مثل بلدزر داري ميري جلو هيچ كس هم جلو دارت نيست! ترمز كن با هم بريم. يزه فكر كن. يه تاپيك جنجالي زدي قبول حالا بين اوناي كه بيان اينجا پست بزنو نظر بدن ميان بعد بگو من ميرم . من كه مي دونم تو از چه كساي ناراحتي مثل روز برام روشنه!!
::::::::بلكي من ديگه قاط زدم!
(يك كلام ختم كلام):
همه بدونند اين آقاي بلكي كه من خيلي دوستش دارم از من ناراحته و من هم مي دونم چرا. من 100% مطمعنم انگل اين فروم بنده هستم كه جاي بسي بي افتخاريست . من هستم كه تاپيك ها رو به گند مي كشم من خيلي بدم. من گردنم از مو باريكتره. من يوزر بي كاربردي هستم كه فقط بلدم بخندم و ديگرانو مسخره كنم من هيچي از اينترنت و فروم و پرشين تولز نمي دونم من نادم هستم و پشيمام و شما مجبوريد من رو تحمل كنيد!!!
(شما جرعت دارين اينجوري از خودتون تعريف كنيد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟) :hmm:

alpha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از najvagar :
من اينجا فقط مي خوام يك چيزي بگم...
نمي گم احسان حسين زاده و وبلاگش...نمي گم وبلاگ آلفا...نمي گم شاهو توفاني...هيچي نمي گم...اما يه روزي بود...كه اون روز رفته...روزایی که وبلاگی نبود...بی بی اس بودو....آی آر سی عشق ما...اون روزا من هيچ هدفي تو زندگيم نداشتم...مي شستم و به مانيتور خيره مي شدم...هرچی می تونستم یاد می گرفتم درسته...یا تو سرور های IRC می چرخیدم و admin سرور IRC آی اس پی کاووش بودم...اونجا من و 3-4 نفر دیگه مبصر! یه گروه 30 نفری بودیم...ما 5 نفر آدم نتونستیم 30 نفر رو کنترل کنیم و سرور رو داون کردن...بد من شدم یه آدم تنها و افسرده...بهترین رفیق دلمم پرواز کرد رفت پیش خدا...همون روزا بود که حسادت من نسبت به احسان و وبلاگش و حتی آلفا شروع شد...آخه من سال 79 هاست و دومین داشتم اما اراده راه انداختن یک صفحه خالی هم تو من نبود...اما احسان نه تنها تو وبلاگ خودش می نوشت ( با یک سیب گاز زده ) بلکه یه عالمه قالب مجانی و زیبا برای بلاگ اسپات طراحی کرد...گذشت و گذشت و همون روزا حسادت من نسبت به احسان تبدیل به یه عشق شد...می شست General بازی می کرد من این ور خودمو با general می کشتم...با همین دوستم محمود 2000 انقدر طرح و قالب درست کردیم که خسته شدیم...به هر حال من دوباره نصفه و نیمه راه افتادم...و به زندگی برگشتم...دو تا هاست از پرشین تولز خریدم...وبلاگمو راه انداختم...سایت زدم...رفتم سراغ درس و زندگیم...و...
و اما یه چیزی...اینجا بهترین چیزی بوده که تو دنیای کامپیوتر و نت برای من اتفاق افتاده...ما ها که از 6 سال پیش تا الان تو نت عاشق شدیم...فارغ شدیم...افسرده شدیم...دوستامونو از دست دادیم...به دست اوردیم...همینجا می خوابیدیم و همینجا ها زندیگمون بود...می دونیم که پرشین تولز حق به گردن هممون داره...و اینجا عالیه...اینجا هیچ مشکلی نداره...مگر اینکه برای مثال من بخوام پرشین تولز عمومی رو از آن خودم کنم...اونوقت پرشین تولز برای من جای خوبی نخواهد بود...طبیعت اینجا اینه که یه عده دعوا کنن...یه عده بخندن...یه عده تنها باشن...یه عده دنبال ازدواج...بی احترامی نباشه...فحش نباشه...هرچی باشه باشه...نباشه چی باشه...و البته اینجا جای تعصب و حکومت هم نیست...
احسان هرجایی دستت درد نکنه...اینو از قلب من بخون...

واقعا كه حرف دل من رو نوشتي . من اوايل مي اومدم اينجا خيلي هم لذت مي بردم . يك مدتي نيومدم . بعد دوباره اومدم . طوري لذت بردم كه هر از چند ساعتي مي اومدم . با اينكه مي ديدم به قول بلكي چرت و پرت زياده ( و با نظرش هم موافقم ) ولي مي ديدم كه بحث علمي هم زياده . در ضمن خودم هم بدم نمي اومد به ياد بي بي اس هاي قديمي به ياد آي آر سي هاي قديمي بشينم كمي هم تفريح كنم . الكي عاشق بشم و ازدواج كنم . فقط بايد يكم تحملمون زياد بشه . هم رو تحمل كنيم . همين

alpha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از nendoke :
بعدم یه چیز دیگه . مسائل کامپیوتر (موضوعات متفرقه - مرتبط با کامپيوتر ) واسه خودش بخش مجزا داره دیگه تبدیل اینجا به یه بخشی که وجود داره چیز خنده داریه .
من نظر نمی دم چون با هیچکدوم از موضوعاش موافق نیستم . حداقل عزیز یکی دیگه ام اضافه می کردی : همینطوری بمونه . که حقم رعایت می شد. البته برای اینکه نگی این حرف رو واسه خودم می زنم من تا آخر این نظر گیری فقط ضاهد می مونم .
فقط فکر می کنم اون بخش کامپیوتر از پل بالا حذف کنی بهتره .

آره بابا ديگه مسخره شده اين نظر سنجي . اصلي ترين گزينه كه همين جور بمونههست - نيست . بلكي بايد بره نبايد باشه كه هست .

در ضمن اين آي دي بتا با مشخاصت من كه راي داده بلكي بايد بره رو من درست نكردم ها . اين رو تو اون جريان معلوم نيست كي دست كرده . من تكذيب بكنم همين الان .

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
وقتي قديمي هاي وب مثل نجواگر و آلفا حرف ميزنند ما كنار ميكشيم ولي نظر من اينه دوستان
من وقتي توي اين بخشها(عكاسي ,سخت افزار, بازي) يه سوال درست پرسيدم فرداش حداقل 3 تا پست براش زده بودن كه كاملا مفيد بود! اين يعني اينكه......
در ضمن آزاد به دليل نبود موضع جديد هراز گاهي ميرو تو كما.....
در هر صورت ....بيخيال ولي فكر كنم يه انجمن به نام عمومي طراحان نيازه!

zero

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
:( اينجا چه خبره؟

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
بلکی این نظرخواهی دیگه چیه گذاشتی بابا؟ اینجوری درست نیست. همه گزینه ها یه طرف هستن. دو تا گزینه از اون ور هم لازم داره ها.

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
من نوشته های این تاپیک و مخصوصا دو صفحه آخر رو یه مروری کردم و متاسفانه داره از موضوع خارج میشه. اگه دوستان با نظر سنجی موافقن که من این بحث رو میبندم و یه نظرسنجی بهتر توی یه تاپیک جدید درست میکنم.

Pac_ginobat

Registered User
لایک‌ها
10
بلکی بد جوری گیر دادی ها!!

گیر 6 پیچ
:blink: :blink: :blink: :blink:

nendoke

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
من از همون اول گفتم کار بلکی درست نیست . باید یه کار دیگه کرد.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا