برگزیده های پرشین تولز

احسان چند سالشه؟

Persia

Registered User
لایک‌ها
20
به نقل از ehsan :
آره!!! اينا درسته!! :shock: :shock:
تو اين دوره زمونه تا شماره كفش آدم هم توي اينترنت پيدا ميكنن!
راستي فكر كنم از اينجور چيزا توي سايت سنجش هم ميشه راحت پيدا كرد!

جدي متولد 59 هستي؟ :shock:
واقعا بهت تبريك مي گم. با اين كه 23 سال بيشتر نداري ليسانس گرفتي، فوق ليسانس هم كه داري مي خوني(اونم كجا؟ شريف) :shock: سايت به اين خوبي رو هم راه انداختي و داري اداره مي كني :shock: چند تا وبلاگ هم كه قبلا داشتي :shock: راستشو بگو تو چند نفري :?:

اما جدا بهت تبريك مي گم. راستي سربازي رو چيكار كردي؟

M@fia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از Persia :
جدي متولد 59 هستي؟ :shock:
واقعا بهت تبريك مي گم. با اين كه 23 سال بيشتر نداري ليسانس گرفتي، فوق ليسانس هم كه داري مي خوني(اونم كجا؟ شريف) :shock: سايت به اين خوبي رو هم راه انداختي و داري اداره مي كني :shock: چند تا وبلاگ هم كه قبلا داشتي :shock: راستشو بگو تو چند نفري :?:

اما جدا بهت تبريك مي گم. راستي سربازي رو چيكار كردي؟
يه سال جهشي خونده ديگه ! خيلي خوبه ! يعني عاليه ! اما بعضي چيزا كه ازش تعريف كردي خيلي خنده داره :lol: چند تا وبلاگ داشته :lol: خوش به حالش :lol: سايتش هم كه اي ول داره ;) احسان 3 نفره ! اون ! خودش و احسان ! راستي اين آهنگ Beyocne را ديد واسه احسان خونده !؟ Me,Myself & I اسمش اينه !

M@fia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
يه چيزي ! احسان قاعدتا نبايد سربازي رفته باشه !

FARGO

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از black_jack_of_black_city :
نه بابا خدمت مشهد بود پيش ما

در ضمن ميبينم كه هنوز بچه اي بچه

علامت اختصاري

^_^

خدايي بلكي تو و اون عمو شار باعث قوت قلبين. من داشتم احساس ميكردم خيلي ديگه پيرم. شما دو تا رو ميبينم اميدوار ميشم.

M@fia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از Sajjadi :
خدايي بلكي تو و اون عمو شار باعث قوت قلبين. من داشتم احساس ميكردم خيلي ديگه پيرم. شما دو تا رو ميبينم اميدوار ميشم.
شما پيري ! اقا شما هنوز اينقدر عمر داري كه 100 تا تجديد فراش 20 ساله بكني ! من تضمين ميكنم ! ( البته اگه 120 سال ديگه تونستي بيا يقمو بگير چرا زود مردي !)

بالا