برگزیده های پرشین تولز

اخبار تيم ملي

De Monarch

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
آخه اصلا بحث بودجه نیست!

مگه آرسنال میاد مجهزترین ورزشگاه دنیا رو میسازه با پول دولتش اینکار رو میکنه؟!

درسته اونا یکی مثل آبراموویچ رو داشتن و براشون میلیونی دلار خرج میکرد ولی هیچوقت از دولتشون بودجه نداشتن.

من یه بار دیگه هم تو تاپیک کل کل گفتم. مدیر عاملای فعلی و سابق استقلال و پرسپولیس خودشون رو خفه کردن که بتونن این دو تا باشگاه رو خصوصی کنن و سهامشون رو بیارن تو بورس و به ملت بفروشن ولی خود دولت و تربیت بدنی نمیذاره. چرا؟ چون تربیت بدنی به واسطه و بهانه ی داشتن 2 تا باشگاه مردمی و محبوب خدا تومن بودجه از دولت میگیره و اگر قرار باشه این 2 تا تیم دیگه وابسته ی تربیت بدنی نباشن بودجه هم بی بودجه. بگذریم که این بودجه ها فقط به نام این 2 تا تیمه و به کام از ما بهترون!!

حالا شما تصورش رو کن که تیمی مثل پرسپولیس که 30 میلیون هوادار داره. اگر هر هوادار فقط 1000 تومن در سال (!) به باشگاه کمک کنه میشه بعبارتی 30.000.000.000 تومن!!! بنظر شما در عرض 1 سال با همچین حساب سرانگشتی ای نمیشه حداقل 1 ورزشگاه ساخت؟! تازه من مینیمم رو گرفت. خود من اگه یه همچین چیزی پیش بیاد حاضرم تا سالی 100 هزار تومن هم کمک کنم! مطمئنم از این بیشتر هم هستن کسایی که کمک کنن.

پس میبینیم که مشکل اصلی بودجه و پول نیست. مشکل ضعف شدید مدیریته. اگر ما 4 تا مدیر مثل ژاپنیا داشتیم الان 100 سال جلوتر از ژاپن و کره بودیم. ولی مدیرای سطح اول کشور میان و خیلی راحت میگن اگر با همین سرعت پیش بریم حداقل تا 40 سال آینده مثل الان ژاپن میشیم!!! :blink:

آقا رضا مسایل تیم ملی با استقلال و پرسپولیس فرق میکنه ... اینکه سازمان تربیت بدنی چرا این تیم ها رو واگذار نمیکنه دلیلی داره که اینجا نمیشه گفت ...

R E Z A

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
آقا رضا مسایل تیم ملی با استقلال و پرسپولیس فرق میکنه ... اینکه سازمان تربیت بدنی چرا این تیم ها رو واگذار نمیکنه دلیلی داره که اینجا نمیشه گفت ...

عزیز دلم منم نگفتم تیم ملی با این 2 تا تیم فرق نمیکنه که!

من فقط یه مثال ساده از کل تیمای لیگ زدم. همین تیم سپاهان که یه مدیریت ثابت تو این چند سال داشته و بقول خودشون حرفه ای هستن. حتی اونا هم خیلی از امکانات اولیه رو ندارن.

اصلا قصدم باز کردن مسایلی که بقول شما ربطی به این تاپیک نداره نبود. ولی آیا بجز اینه که وقتی باشگاههای ما صاحب استادیوم و امکانات مناسب باشن تیم ملی ما در اصل دارای زمین مناسب به تعداد زیاد و امکانات میشه؟! مگه همین بازیکنای استقلال و پرسپولیس و سپاهان و ... تو تیم ملی نیستن؟! وقتی بازیکن تو باشگاهش زمین و امکانات نداشته باشه چطور میشه انتظار داشت روز به روز پیشرقت کنه؟

حتی بقول شما همین آقای کلمنته هم که کارنامه ی مناسبی نداره وقتی اومده بود ایران اولین کاری که کرد چی بود؟ اولین کارش این بود که رفت استادیوم آزادی و کمپ تیم ملی رو دید تا ببینه اصلا اون امکاناتی که انتظار داره تو ایران وجود داره یا نه!؟

حالا باز شانس اوردیم استادیوم آزادی در سطح یه استادیوم استاندارد هست.

خیلی مشکلات دیگه هم ما داریم که شاید اصلا ربطی به فوتبالمون نداشته باشه ولی ناخودآگاه تاثیر میذاره. چرا خیلی از مربیای بزرگ دنیا حاضر نیستن به ایران بیان؟ یکی از دلایلش پول و امکانات کم ایرانه ولی بنظر من ایران مشکلات بزرگتری داره که مطمئنا همه میدونن دارم چی میگم!!!

R E Z A

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
داوران سنگاپوری دیدار ایران - سوریه را قضاوت می‌كنند

بازی تیم‌های ملی فوتبال ایران و سوریه را داورانی از سنگاپور قضاوت می‌كنند.
از سوی فدراسیون بین‌المللی فوتبال اسامی داوران بازی بین تیم ملی ایران و تیم ملی سوریه از سری مسابقات مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۰ آفریقای جنوبی اعلام شد.
براین اساس، Abdul bashir Malik داور وسط،‌ Gek Pheng Jeffrey Goh كمك داور اول و Nazeer Hussain كمك داور دوم هر سه از سنگاپور این دیدار را داوری می‌كنند.
Abdou Abdulrahman از قطر داور چهارم بازی است و كار نظارت بر داوری برعهده‌ی Wikeramatunga W.S.M. Nimal از سریلانكاست.
ناظر مسابقه نیز Kar Goutam از هند است.
قرار است این بازی ساعت ۱۵ چهارشنبه (۱۷ بهمن) در ورزشگاه آزادی برگزار شود.ایران در گروه E با تیم‌های كویت، امارات، سوریه همگروه است.

به امید پیروزی تیم ملی مون اونم با گلهای زیاد و اقتدار تمام.

f@rzad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
18,797
به امید پیروزی تیم ملی مون اونم با گلهای زیاد و اقتدار تمام.

با سلام خدمت آقا رضا و بقیه دوستان عزیز
این مدت که فوتبال خاصی نبود وضع اینترنت هم که ... افتضاح :wacko:
فقط به رسالت خطیر copy-paste اخبار !!! سرگرم بودم
از فردا که به سلامتی اولین بازی ایرانه .... ما هم هستیم ;)
ایشالا که فردا همه به هم اولین پیروزی مقتدرانه ایران رو تبریک میگیم

یا حق ...

منصوری

Guest
لایک‌ها
0
حتما همینطور خواهد شد ولی فکر نکنم بشه با این برد شادی رو شروع کرد

R E Z A

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
حتما همینطور خواهد شد ولی فکر نکنم بشه با این برد شادی رو شروع کرد

اتفاقا تنها بردی که من یکی ازش خوشحال میشم همین بازیه.

بخاطر اینکه اگر تیم بتونه سوریه رو با این اوضاع ببره کار بزرگی کرده.

نه سرمربی درست و حسابی داشتیم نه بازیکنای هماهنگی.

فقط میشه دل به بازی بچه ها بست که خودشون یه کاری کنن.

ولی تو بازیای بعدی خوب مربی دیگه بالا سر تیم هست و تیم هم حتما هماهنگ شده و درصد بردش بیشتره.

مخصوصا اینکه جدی ترین رقیب ما هم همین سوریه حساب میشه و باید تو تهران ببریمشون.

amir-khan

Registered User
لایک‌ها
37
اتفاقا تنها بردی که من یکی ازش خوشحال میشم همین بازیه.

بخاطر اینکه اگر تیم بتونه سوریه رو با این اوضاع ببره کار بزرگی کرده.

نه سرمربی درست و حسابی داشتیم نه بازیکنای هماهنگی.

فقط میشه دل به بازی بچه ها بست که خودشون یه کاری کنن.

ولی تو بازیای بعدی خوب مربی دیگه بالا سر تیم هست و تیم هم حتما هماهنگ شده و درصد بردش بیشتره.

مخصوصا اینکه جدی ترین رقیب ما هم همین سوریه حساب میشه و باید تو تهران ببریمشون.

بازی بسیار بسیار زیبا بود ! لذت فراوان بردیم !
بخصوص نیمه ی اول که به راحتی و آرامش بعد از سه چهار شب تا صبح نخوابیدن ، چرت مبسوطی زدم ! و نیمه ی دوم رو هم با آرامش تمام به سفارش غذا و صرف آرام آن و نیز گفتگوی نیم ساعته تلفنی پرداختم . چرخی هم تو ایمیل ها و فروم زدم !
بازیکنان شیردل و مهربان ایران هم آنچنان آرام و محترمانه بازی می کردند که حواس من پرت نشه ....

خوب به سلامتی ... سالی که نکوست از بهارش پیداست!

چرا آروم نشستین ؟ بیاین تشویق کنین :
همه با هم :

ماشالا ، ماشالا !
ماشالا به ابروش !
ماشالا به رقصش !
ماشالا به ساقش !
ماشالا لژیونر !
ماشالا لیگ برتر !

ماشالا مربی !
ماشالا به تیمش !
ماشالا به این فوتبال مزخرف ، بی پدرومادرا دارن قدم می زنن ، د یابو علفی یک کم وجدان ريا، یک کم اراده ، خاک بر سرتون . همه بردن بجز ما ...

ادعامون هم دنیا رو برداشته ... پریشب خبرنگارا به کلمنته کگفتن : می دونین ما آقای آسیاییم ؟ :thumbsdow
آقای چی ؟ کشک چی ؟

جمع کنین بابا . مسخره !

::grrr::grrr::grrr:

F A R A M A R Z

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,642
من نمیدونم که این مربیا رو از کجا میارند
رجب زاده 90 دقیقه تو زمین راه رفت معلوم نبود فامیل مربی بود که بیرون نمیاوردش (اینکه از اولم بازی کرد جا تعجب بود )
اون خلیلی رو هم که آورد تنها کاری که کرد کارت گرفت و فکر کرده بود اومده هندبال بازی کنه
بقیه هم معلوم نبود تو زمین چکار می کنند
معلوم نیست این مربیا تا حالا با بازیکنا یه قل دو قل یاد می داده
معلوم نیست چطور تیم ارنج کرده دیمی
اعصاب برایه ما نذاشتن اینا

R E Z A

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من نمیدونم که این مربیا رو از کجا میارند
رجب زاده 90 دقیقه تو زمین راه رفت معلوم نبود فامیل مربی بود که بیرون نمیاوردش (اینکه از اولم بازی کرد جا تعجب بود )
اون خلیلی رو هم که آورد تنها کاری که کرد کارت گرفت و فکر کرده بود اومده هندبال بازی کنه
بقیه هم معلوم نبود تو زمین چکار می کنند
معلوم نیست این مربیا تا حالا با بازیکنا یه قل دو قل یاد می داده
معلوم نیست چطور تیم ارنج کرده دیمی
اعصاب برایه ما نذاشتن اینا

شما حالا خودشو ناراهن نکن! :D

البته گمون نمیکنم بازیکن تو این سطح نیازی داشته باشه مربی بهش بازی کردن یاد بده.

من تو پستای بالایی هم گفته بودم که مطمئنا شیرین ترین برد تیم ملی تو دور مقدماتی همین بازی خواهد بود چون نه بازیکنا هماهنگ هستن و نه مربی داریم و اگر ببریم برد شیرینی خواهد بود که خوب نشد.

البته ما هنوز شانس اول صعود هستیم و هنوز خیلی راه مونده.

درباره ی رجب زاده هم بنظر من امروز یکی از بهترینای تیم ملی بود. 2 تا شوت خیلی قشنگ زد و 1 هد خوب هم با قد کوتاهش زد. تو بازی ای که مهدوی کیا و کریمی و سامره و ... هیچ کاری نمیکنن بنظرم رجب زاده یکی از بهترینا بود.

بهر حال امیدوارم با اومدن آقای کلمنته و هماهنگ تر شدن بچه ها براحتی از این گروه صعود کنیم.

f@rzad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
18,797
والا چه عرض کنم !!

انتظار داشتیم با همین بی مربی بی و شلم شولبائی دیگه سوریه رو تو ایران شکست بدیم که نشد !!!!!!

با مزه ترین موضوع ها دوتا بود

یکی 2 تا کاشته آخر بازی که ختی تو چهارجوب هم نبود !!!!!!!! بسکه همه حرفه ای و خارجی هستیم !
دومیش درصد مالکیت توپ بود که 51 سوریه بود و 49 ایران !!!!!!!!!!!!!!

پ ن : واسه "با مزه ترین " از افعال معکوس استفاده کردم ! :hmm::hmm::hmm:

پیش به سوی اما و اگر های بازیهایه آخر ! با این کلکسیون تیمهای عربی هم گروه و ایضا آلرژی بروبچ ما به تیمهای عربی !! امیدوارم سوریه یا کویت نخوان بعد از قطر و ... کابوسهای جدید فوتبال ما بشن ...:eek:

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374
هنوز كه اين دلبر اسپانيايي ، بله نگفت به اين داماد بدتركيب ...

اگر هم بده با اين وضعيت هيچي نميشيم!

معلوم نيست بازيكن ها تو ليگ تمام حرفه اي امارات و قطر چه غلطي ميكنن كه نميتونن دو قدم راه برن!

به جز كعبي و رحمتي! بقيه تيم در حد تيم محلات بودن!

درضمن به نظر من و خلاف نظر دوستمون كه بالا گفته سوريه راحتترين تيم اين گروه هست!

كويت هميشه تيم خوبي بوده!
امارات هم قاعدتآ بايد تيم بهتري از اين سوريه باشه

بقيه بزرگان آسيا 3-0 (استراليا) و 4-0 (كره) و 4-1 (ژاپن) رقيبان خودشون رو بردن!
فقط مونده عربستان كه ببره تا همه برده باشن به جز ما !!!

Banned_Bananas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اه اه اه.... واقعاً این بازی جلوی سوریه آبرو ریزی بود; کم مونده بود بازی رو ببازیم.
ژاپن و کرۀ جنوبی و استرالیا حریفاشون رو گلبارون کردند تو بازی اوّل ولی ایران ****....
تغییر اساسی ندیم جام جهانی هم مالیده.

F A R A M A R Z

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,642
شما حالا خودشو ناراهن نکن! :D

البته گمون نمیکنم بازیکن تو این سطح نیازی داشته باشه مربی بهش بازی کردن یاد بده.

من تو پستای بالایی هم گفته بودم که مطمئنا شیرین ترین برد تیم ملی تو دور مقدماتی همین بازی خواهد بود چون نه بازیکنا هماهنگ هستن و نه مربی داریم و اگر ببریم برد شیرینی خواهد بود که خوب نشد.

البته ما هنوز شانس اول صعود هستیم و هنوز خیلی راه مونده.

درباره ی رجب زاده هم بنظر من امروز یکی از بهترینای تیم ملی بود. 2 تا شوت خیلی قشنگ زد و 1 هد خوب هم با قد کوتاهش زد. تو بازی ای که مهدوی کیا و کریمی و سامره و ... هیچ کاری نمیکنن بنظرم رجب زاده یکی از بهترینا بود.

بهر حال امیدوارم با اومدن آقای کلمنته و هماهنگ تر شدن بچه ها براحتی از این گروه صعود کنیم.

منظور بازی کردن این نیست که بخواد شوت زدن رو به اون یاد بده اینه که بتونه یه تاکتیک رو درست تو زمین پیاده کنه و غیره که ماشالا کل تیم تعطیل بود
اینکه مثلا سامره بد بود چون اصلا یه توپ هم بهش نمی رسید چون اصلا هافبکها اصلا خوب نبودند همانطور که محصص گفت سامره در داخل محوطه جریمه بهتر میتونه کاربرد داشته باشه در صورتی که در نیمه اول اصلا معلوم نبود سامره چکار می خواد بکنه و اینم بر میگرده به مربی
اصلا چرا رجب زاده تو زمین بود در بازی کاستاریکا که مبعلی تو زمین بود ما بهتر بازی می کردیم اگه می خواست تهاجمی بازی کنه که باید با دو حمله بازی می کرد که خلیلی و سامره در صورتی که رجب زاده معلوم نبود کجا داره بازی میکنه جناح چپ یا حمله
در کل فقط رحمتی و کعبی خوب بودند

raxtastar

"کاربرفعال ورزش""کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
672
من تا دقیقه 30 متوجه نشدم سامره هم تو بازی هست !

رحمتی هم به نظر من کاری نکرد یه توپ گرفت که اون هم تا زاویه بسته بود و یه شوتی که تازه به بازیکن هم خورد

بعد از دقیقه 65 هم که دیگه ندیدم

انصافا اونها حداقل چند تا توپ طرف دربازه شوت کردند که اون هم ما....

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325
ما خیر سرمون رفتیم ورزشگاه!!!!!!!!!!! اونم برای اولین بار!!!!!!!! سر جمع 10 دقیقه هم زمینو نگاه نکردیم!!!! از بس که بازی مزخرف بود!!!!!!!!

PROGRESSIVE

Registered User
لایک‌ها
3
کسی نتیجه کویت - امارات رو میدونه؟؟؟؟

اینم گزارش خبرگزاری رویترز از بازی ایران - سوریه....
Sluggish Iran held by Syria in World Cup opener

اگر معنی sluggish رو نمیدونید حتماً تو دیکشنری چک کنید.
معني اين واژه همون لش خودمونه
در ضمن امروز ايران تيم نبود چند تا بازيكن بود

Ashimoto

Registered User
لایک‌ها
1
امارات هم 0-2 کویت رو برد و صدرنشین گروه شد!

Mod.Chip

Registered User
لایک‌ها
2
کلمنته هم فکر کنم این بازی رو دید پشیمون شد چون تو اخبار نوشته بود با گزارش گرها گزارش نکرده و کلش رو انداخته پایین و با دستیارش از ورزشگاه زدن به چاک .
واقعا بازی ناامید کننده ای بود بدتر از اون اینه که وقتی ادم فکر میکنه ممکنه تا چند سال دیگه همین تیم های عربی مثل سوریه و امارات و قطر یا عراق کاملا فوتبالاشون از ایران جلو بیفته , ناراحت میشه ادم , تا چند سال پیشا کی جرات داشت به تیم ملی ما تو اسیا چپ نگاه کنه ولی حالا همین سوریه باید انقدر جلوش بد بازی کنیم تا مربیشون بگه , نتجیه بازی باید 3-1 به نفع ما میشد ..

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
همین الانشم از ما جلو زدن.

صبر کن بازی با امارات .......... اینا فکر می کنن که همه وایسادن که اینا مثلا بر قله اسیا باشند.......

بابای من که عشق وطنه میگفت من چشم آب نمیخوره این تیم صعود کنه...
این بازیکن ها اصلا راه هم نمیرفتند فقط کعبی خوب بود و رحمتی هم چند تا حرکت انجام داد.........

به قول خیابانی که بازی ایتالیا پرتغال رو گزارش می کرد. تیم ملی نامها نیستند اون بازیکنی رو باید بیارن که هم خوب بازی کرده باشه در طول بازی های لیگی تیمش. هم انگیزه داشته باشه.

ایتالیا رو دیدید ...... جوانانش چه کردند......

ما...... مهدوی کیا مثلا کاپیتان تیمه یا تیموریان ......... اینا همش نیمکت نشین هستند........ من موندم چطوری میان واسه تیم ملی بازی می کنن.

بالا