برگزیده های پرشین تولز

اخبار تيم ملي

f@rzad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
18,797
اعتراض جديدتماشاگران به بحران گلزنى
۵۰ هزار نفر يكصدا:على دايى... على دايى

كارنامه ملى پوشان زير ذره بين
۹ نفر مردود شدند !

مهدى رحمتى(۷)،مهدى مهدوى كيا (۵)،سيد جلال حسينى (۵/۵)،هادى عقيلى (۵‎/۵)،على كريمى (۵/۵)،
مهرزاد معدنچى (۴)،عليرضا واحدى نيكبخت (۵/۴)،حسين كعبى (۵/۷)،على سامره (۴)،محسن خليلى (۴)
آندرانيك تيموريان (۵)،مهدى رجب زاده (۵/۴)،جواد كاظميان (۵)،ايمان مبعلى (۵)

ابراهيم زاده: فرصت زيادى داريم!!!
نيكبخت: سوريه بازى ما را خراب كرد
پيروانى: اردو و بازى تداركاتى مناسب نداشتيم؟!
كريمى: نتيجه بدى نگرفتيم!!!
رحمتى: اميدوارم در بازيهاى بعد ببريم
تيموريان: ناهماهنگ بوديم(قربون آدم چیزفهم )
خليلى:فقط يك فرصت داشتم

نقل از ایران ورزشی

mori.54

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,675
اعتراض جديدتماشاگران به بحران گلزنى
۵۰ هزار نفر يكصدا:على دايى... على دايى

علی دایی نگون بخت هم که بود و نبودش در تیم ملی نقل محافل فوتبال است؛ وقتی حضور داشت یک جور حالا هم که نیست یک طور دیگر! به هر حال قطعا تمام تقصیرها گردن علی دایی است نه کس دیگری!!

mori.54

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,675
..... اینا فکر می کنن که همه وایسادن که اینا مثلا بر قله اسیا باشند.......

.

احسنت...
ما می خواهیم بدون کوچکترین پشتوانه ی علمی و تخصصی و بدون صرف هزینه همه چیز داشته باشیم و به همه جا برسیم؛ اما زهی خیال باطل! :jealous:
(البته این بحث فقط به فوتبال مربوط نمی شود و در سایر عرصه ها هم همین طور است: ما فراموش می کنیم که در این دنیا کسی نتیجه می گیرد که تلاش کند!)

PROGRESSIVE

Registered User
لایک‌ها
3
علي دايي با حضور بيش از حدش تو تيم ملي يك نسل forward هاي ايران را نابود كرد

PROGRESSIVE

Registered User
لایک‌ها
3
راستي يكي از دوستان ميگفت قرار داد كلمنته نهايي نشده و ممكنه هنوز به توافق نرسند اين خبر درسته ؟

raxtastar

"کاربرفعال ورزش""کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
672

شدید تایید میشه

کوت
راستي يكي از دوستان ميگفت قرار داد كلمنته نهايي نشده و ممكنه هنوز به توافق نرسند اين خبر درسته ؟

کوت

تو گل هم نوشته بود

raxtastar

"کاربرفعال ورزش""کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
672
شما صحبتهای مدیر کیهان ورزشی با کافشیان رو امشب دیدید؟؟

من قسمتهایش رو دیدم واقعا دیگه از فوتبال دلسرد شدم

هیچ امیدی به این فوتبال نیس. تو فوتبال پیشرفته دنیا اینها داشتند از اینکه ما باید نوکر و خدومت گزار مردم باشم و...حرف می زدند

maryamarc87

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
شدید تایید میشه

کوت

کوت

تو گل هم نوشته بود

یکشنبه قرار مذاکره نهائی انجام بشه

f@rzad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
18,797
نيمكت تيم ملى همچنان بلاتكليف
صحبت از گزينه هاى جديد است
حرف هاى درست رييس سازمان تربيت بدنى مبنى بر اينكه مربى پروازى نمى خواهيم و مجموعه اتفاقاتى كه پس از ورود كلمنته به ايران رخ داد نشان از آن دارد كه احتمال همكارى فدراسيون فوتبال با اين مربى اسپانيايى ضعيف شده است.
حرف هاى كفاشيان در خبرگزارى ها كه به نوعى همان حمايت مواضع سازمان است نشانگر اين است كه در راه تصميم گيرى براى سرمربى نوعى ترديد و دو دستگى در فدراسيون فوتبال وجود دارد.
رييس فدراسيون در اين ميان به عنوان يك تصميم گيرنده محورى بايد براى عدم همكارى با كلمنته دلايل قانع كننده اى ارايه دهد و به دليل نبود اطلاع رسانى شفاف و دقيق اخبار نيمكت تيم ملى از طريق واسطه ها و براساس حدس و گمان شكل مى گيرد.
گفته مى شود هيات رييسه فدراسيون ازجمله تاج، شفق و فتح الله زاده به دنبال جلب نظر سازمان و كفاشيان هستند تا كلمنته را براى انعقاد قرارداد نهايى به پاى ميز بكشند اما همزمان با اين تلاش گفته مى شود گردش و جست وجو براى فرد جديدى آغاز شده و حتى برخى از نزديكان هيات رييسه خبر از گزينه آلمانى يا هلندى مى دهند اما آنچه در اين بين مهم است عنصر زمان است كه به دليل نبود وفاق و هماهنگى از دست مى رود. حال بايد ديد كه با آغاز هفته چه اخبار جديدى به گوش مى رسد.

كفاشيان:اگر برنگشت بهتر از كلمنته را مى آوريم!!(حالا چه وقت ؟! و چه کسی ؟! خدا داند !)

كلمنته:
تيم فوتبال ايران خيلى كار دارد

سرمربى سابق فوتبال اسپانيا به محض ورود به كشورش مقابل خبرنگار روزنامه آس قرار مى گيرد و در پاسخ به سؤالات او مى گويد: تيم ايران براى تيم شدن خيلى كار دارد اين تيم نياز به كار زيادى دارد به خصوص در خط حمله فوق العاده ضعيف هستند و بايد خيلى تلاش شود تا مهاجمان به حد قابل قبولى دست پيدا كنند.»
كلمنته كه تنها با دو روزنامه فعال ورزشى آس و ال پايس مصاحبه كرده و سخنى از ميزان احتمال قرارداد خود با ايران نكرده و تنها روز يكشنبه را براى اعلام نظر نهايى خود پيشنهاد و يادآورى كرده است.
روزنامه آس اسپانيا در ادامه مصاحبه كلمنته به فريادهاى تماشاگران پس از تساوى تيم ملى ايران مقابل سوريه اشاره كرده و مى نويسد :«هواداران بيش از كلمنته، على دايى بهترين گلزن جهان را تشويق مى كردند. اين براى اين مربى كه پس از بازى در انتظار واكنش هواداران بود، جالب به نظر مى رسيد چرا كه هواداران خشمگين در انتهاى بازى بايد نام كسى را فرياد مى زدند كه تيم ملى شان را از اين وضعيت نجات بدهد؛ على دايى!»

نقل از ایران ورزشی

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374

خوده من از كساني بودم كه اصلآ بازي دايي رو دوست نداشتم!
اما ...
از حق نميشه گذشت كه هيچ فرواردي تو ايران نميتونه مثل اون گل بزنه!
ببينيد تو همين ليگ خودمون هيچ كدوم ثبات ندارن ...
عنايتي تو بازي ها غرب آسيا كه تقريبآ همه با جوانانشون اومده بودن ، نتونست گل بزنه!
يا آمار گل زني سامره ، مجيدي ، هاشميان!!! اصلآ براي يك فروارد مناسب نيست!
الان بهترين گلزنهاي ما تو تيم ملي ، علي كريمي و مهدوي كيا و نيكبخت و نكونام هستن كه همه از فرواردها بيشتر گل زدن!

من فقط يك گلزن ديگه مثل دايي يادم هست! كه بازيش رو هم خيلي بيشتر ميپسنديدم! اون پيوس بود كه خب قبل از دايي بازي ميكرد!
اگر زمان پيوس هم تيم ملي اين همه بازي ميكرد اونم يه ركورد خوب ميتونست بزنه!

De Monarch

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
كفاشيان:اگر برنگشت بهتر از كلمنته را مى آوريم!!(حالا چه وقت ؟! و چه کسی ؟! خدا داند !)

این رییس قلابی اول یه خورده در مقابل خواسته های تربیت بدنی مقاومت میکرد اما معلوم نیست توی کدوم شب و کجا سبیلشو چرب کردن که اینطوری حرف میزنه ... من یه بار دیگه هم گفتم .. یه موقعی وقتی میباختیم میگفتیم " بابا مربی فقط دو سال قبل از مسابقات با ما قرار داد بست " حالا که توی دل مسابقات تکلیف مربی معلوم نیست ... خدا به این مملکت صبر بده ...

ASC

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
"خاوير كلمنته" قرارداد همكاري خود با فدراسيون فوتبال ايران را امضا كرد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، كلمنته به صورت كتبي موافقت‌اش را براي هدايت تيم ملي ايران به فدراسيون فوتبال ارسال كرد.

اين مربي اسپانيايي در پايان اولتيماتوم زماني ساعت 15 و 30 دقيقه قرارداد امضا شده‌ي خود را براي فدراسيون فوتبال ايران ارسال كرد.

در زير متن قرارداد آمده است: «بدين وسيله اينجانب خاوير كلمنته پذيرش سرمربي‌گري تيم ملي ايران را تاييد نموده و با مفاد قرارداد موافق مي‌باشم. در عين حال به عنوان تاييد و پذيرش وصول متن قرارداد مذكور موجب تشكر خواهد بود.»

به گزارش ايسنا، با ارسال اين نمابر خاوير كلمنته به صورت رسمي آمادگي كاملش براي پذيرفتن سرمربي‌گري تيم ملي ايران را اعلام كرده و درخواست كرده پس از امضاي رييس فدراسيون، اين قرارداد از سوي مسوولين فدراسيون فوتبال براي وي ارسال شود.

كلمنته براي ديدار ايران مقابل كويت به تهران خواهد آمد. :D

(نقل از ايسنا)

De Monarch

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، كلمنته به صورت كتبي موافقت‌اش را براي هدايت تيم ملي ايران به فدراسيون فوتبال ارسال كرد.

اين مربي اسپانيايي در پايان اولتيماتوم زماني ساعت 15 و 30 دقيقه قرارداد امضا شده‌ي خود را براي فدراسيون فوتبال ايران ارسال كرد.

در زير متن قرارداد آمده است: «بدين وسيله اينجانب خاوير كلمنته پذيرش سرمربي‌گري تيم ملي ايران را تاييد نموده و با مفاد قرارداد موافق مي‌باشم. در عين حال به عنوان تاييد و پذيرش وصول متن قرارداد مذكور موجب تشكر خواهد بود.»

به گزارش ايسنا، با ارسال اين نمابر خاوير كلمنته به صورت رسمي آمادگي كاملش براي پذيرفتن سرمربي‌گري تيم ملي ايران را اعلام كرده و درخواست كرده پس از امضاي رييس فدراسيون، اين قرارداد از سوي مسوولين فدراسيون فوتبال براي وي ارسال شود.

(نقل از ايسنا)

خب خدا رو شکر ... بلاخره عروس بله رو گفت ...

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374

(نقل از ايسنا)

الان كه رئيس فدارسيون گفت هنوز امضا نكرده!
اما گفته امضا ميكنم! ;)
ظاهرآ دوتا 15 روز مرخصي داره اما اگر بخواد ميتونه بره با هماهنگي فدراسيون!

اقامتش هم در ايران است!

PROGRESSIVE

Registered User
لایک‌ها
3
خوده من از كساني بودم كه اصلآ بازي دايي رو دوست نداشتم!
اما ...
از حق نميشه گذشت كه هيچ فرواردي تو ايران نميتونه مثل اون گل بزنه!
ببينيد تو همين ليگ خودمون هيچ كدوم ثبات ندارن ...
عنايتي تو بازي ها غرب آسيا كه تقريبآ همه با جوانانشون اومده بودن ، نتونست گل بزنه!
يا آمار گل زني سامره ، مجيدي ، هاشميان!!! اصلآ براي يك فروارد مناسب نيست!
الان بهترين گلزنهاي ما تو تيم ملي ، علي كريمي و مهدوي كيا و نيكبخت و نكونام هستن كه همه از فرواردها بيشتر گل زدن!

من فقط يك گلزن ديگه مثل دايي يادم هست! كه بازيش رو هم خيلي بيشتر ميپسنديدم! اون پيوس بود كه خب قبل از دايي بازي ميكرد!
اگر زمان پيوس هم تيم ملي اين همه بازي ميكرد اونم يه ركورد خوب ميتونست بزنه!

يه فوتباليست علاوه بر بازي خوب نياز به اعتماد به نفس و ضريب هوشي بالا داره كه دو مورد اخر براي يه فروارد بيشتر محسوسه
دايي اين دو مورد را هميشه در حد كمال داشت ولي خب با بالا رفتن سن تواناييش افت كرده بود و يه بازيكن واقعي نبود
دايي با پافشاري بيش از حدش براي بازي تو تيم ملي باعث لطمه خوردن به بازي كناي زيادي شد
از جمله وحيد هاشميان كه اون موقع تو ليگ المان فيكس بازي ميكرد و يادم مياد تو يكي از فصل ها حتي شانس اقاي گل شدن در بندسليگا را داشت

iced earth

کاربر فعال سینما
کاربر فعال
لایک‌ها
180
قسم‌ را باور کنيم‌ يا دُم‌ خروس‌ را؟! کلمنته: به‌ ايرانى‌ها گفته‌ام‌ که‌ در بيلبائو زندگى‌ مى‌کنم!

در حالى‌ که‌ رياست‌ فدراسيون‌ فوتبال‌ هرگونه‌ شرايط‌ غيرمعقول‌ از جمله‌ سکونت‌ کلمنته‌ در شهر بيلبائو را تکذيب‌ مى‌کنند و مدعى‌ هستند در قرارداد کلمنته‌ 30 روز مرخصى‌ در سال‌ قيد شده‌ است، شواهد و قرائن‌ چيزى‌ خلاف‌ اين‌ را نشان‌ مى‌دهد. روز گذشته‌ بسيارى‌ از نشريات‌ بين‌المللى‌ دنيا خبر توافق‌ کلمنته‌ با فدراسيون‌ فوتبال‌ ايران‌ را مخابره‌ کردند اما کليه‌ روزنامه‌ها و خبرگزارى‌ها به‌ اتفاق‌ اعلام‌ کردند که‌ کلمنته‌ نپذيرفته‌ در تهران‌ اقامت‌ داشته‌ باشد. حتى‌ خود مربى‌ اسپانيايى‌ هم‌ بر اين‌ مسئله‌ صحه‌ گذاشته‌ است. حالا شما قضاوت‌ کنيد که‌ ما بايد قسم‌ را باور کنيم‌ يا دُم‌ خروس‌ را؟!
:AS يک‌ يا دو هفته‌ قبل‌ از هر بازى‌
خاوير کلمنته‌ در گفتگو با روزنامه‌AS اسپانيا که‌ ديروز منتشر شد اعلام‌ کرد که‌ قصد ندارد براى‌ زندگى‌ به‌ ايران‌ برود و تنها يک‌ يا دو هفته‌ مانده‌ به‌ مسابقات‌ به‌ تهران‌ سفر خواهد کرد. در بخشى‌ از اين‌ گفتگو چنين‌ آمده‌ است:
بالاخره‌ در ايران‌ زندگى‌ مى‌کنيد يا نه؟
در خانه‌ام‌ زندگى‌ مى‌کنم، خانه‌ من‌ در ساحل‌ ساراتوتس‌ قرار دارد و يک‌ يا دو هفته‌ مانده‌ به‌ بازيها به‌ ايران‌ سفر مى‌کنم.
يعنى‌ ايرانى‌ها هم‌ قبول‌ کردند؟
به‌ آنها گفته‌ام‌ که‌ آنجا زندگى‌ نمى‌کنم. براى‌ شروع‌ بايد بارها و بارها تيم‌ملى‌ را زيرنظر بگيرم. در آغاز کار سختى‌ در پيش‌ دارم‌ چون‌ فقط‌ خودم‌ هستم‌ که‌ مى‌توانم‌ در مورد جايگاه‌ تيم‌ملى‌ نتيجه‌ بگيرم‌ و احتياجى‌ به‌ کارشناس‌ ندارم. فکر کنم‌ بايد تا يکشنبه‌ آنجا باشم. ساير بازيها را نيز از طريق‌ ويدئو تماشا مى‌کنم‌ بنابراين‌ چه‌ فرقى‌ مى‌کند آنها را از ويدئوى‌ خانه‌ خود در بيلبائو يا در هتل‌ محل‌ اقامت‌ خود تماشا کنم؟ ايران‌ هم‌ مثل‌ اسپانياست. آنها 30 بازيکن‌ دارند و بايد از بين‌ آنها تيم‌ملى‌ درست‌ کنم. گويا کس‌ ديگرى‌ شانس‌ آمدن‌ به‌ تيم‌ملى‌ را ندارد.
فاکس‌ اسپورت: کلمنته‌ در ايران‌
نمى‌ماند
مربى‌ اسپانيايى‌ در گفتگو با نشريه‌ فاکس‌ اسپورت‌ عنوان‌ کرده‌ که‌ در ايران‌ زندگى‌ نخواهد کرد اما 8 تا10 روز پيش‌ از هر ديدار به‌ تهران‌ مى‌آيد تا اين‌ تيم‌ را هدايت‌ کند.
آسوشيتدپرس: اقامت‌ هرگز!
خبرگزارى‌ آسوشيتدپرس‌ با انتشار خبر موافقت‌ کلمنته‌ براى‌ مربيگرى‌ فوتبال‌ ايران‌ اعلام‌ کرد اين‌ مربى‌ در ايران‌ اقامت‌ نخواهد داشت‌ بلکه‌ تنها براى‌ انتخاب‌ بازيکن‌ يا بازى‌هاى‌ ملى‌ به‌ ايران‌ سفر خواهد کرد.

De Monarch

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
آقا ما به عنوان کاربر اینترنتی از دست این بابا خسته شدیم حالا چه طور مسوولین فوتبال یه مملکت اینقدر انعطاف نشون میدن دیگه من نمی دونم ... یعنی واقعا قرارداد بستن با یه مربی اینهمه بالا و پایین داره ؟ بابا روژه لومه رو تونس به راحتی به تیم خودش ملحق کرد ... این که دیگه ایرانه ... اونم چی ؟ ایرانی که ادعاش میشه ... نتونست موافقت یه مربی در جه n رو بگیره ...

R E Z A

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به‌ آنها گفته‌ام‌ که‌ آنجا زندگى‌ نمى‌کنم. براى‌ شروع‌ بايد بارها و بارها تيم‌ملى‌ را زيرنظر بگيرم. در آغاز کار سختى‌ در پيش‌ دارم‌ چون‌ فقط‌ خودم‌ هستم‌ که‌ مى‌توانم‌ در مورد جايگاه‌ تيم‌ملى‌ نتيجه‌ بگيرم‌ و احتياجى‌ به‌ کارشناس‌ ندارم. فکر کنم‌ بايد تا يکشنبه‌ آنجا باشم. ساير بازيها را نيز از طريق‌ ويدئو تماشا مى‌کنم‌ بنابراين‌ چه‌ فرقى‌ مى‌کند آنها را از ويدئوى‌ خانه‌ خود در بيلبائو يا در هتل‌ محل‌ اقامت‌ خود تماشا کنم؟ ايران‌ هم‌ مثل‌ اسپانياست. آنها 30 بازيکن‌ دارند و بايد از بين‌ آنها تيم‌ملى‌ درست‌ کنم. گويا کس‌ ديگرى‌ شانس‌ آمدن‌ به‌ تيم‌ملى‌ را ندارد.
واقعا شعور مربی رو نگا!!

از همین الان در تیم ملی رو روی بقیه بازیکنا که حقشون هم هست و تا حالا دعوت نشدن بست!

خدایا خودت بخیر کن!:hmm:

sasan s

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
3,123
واقعا شعور مربی رو نگا!!

از همین الان در تیم ملی رو روی بقیه بازیکنا که حقشون هم هست و تا حالا دعوت نشدن بست!

خدایا خودت بخیر کن!:hmm:

الان زوده براي قضاوت . اما اگر شواهد همه درست از آب بياد به نحو شايسته اي حتي به مرحله دوم انتخابي جام جهاني هم نخواهيم رسيد و بار ديگه بايد شاهد نيشخند اعراب حاشيه خليج فارس به فوتبالمون باشيم .

بالا