برگزیده های پرشین تولز

اخبار فوتبال خارجي

ditron

Registered User
لایک‌ها
16
مسی با لباس خواب در راه ژاپن (عکس)

لئو مسی همراه دیگر بازیکنان بارسلونا هم اکنون در هواپیمای ایرباس A380 در راه سفر طولانی به ژاپن برای حضور در جام جهانی باشگاه هاست. او با انتشار عکس زیر در اینستاگرام خود نوشت:" آماده برای رفتن به ژاپن. لباسم کمی بزرگ ولی راحت است."

01080425.jpg

ditron

Registered User
لایک‌ها
16
حنطه رکوردها را جابجا کرد!

سایپا موفق شده تا این لحظه با 4 گل از استقلال اهواز پیش بیفتد تا آبی پوشان اهوازی همچنان تیمی برای بالا بردن آوراژ گل های حریفان لقب گیرند.
01076409.jpg

به گزارش "ورزش سه"، استقلال اهواز همانطور که گفته شد در این فصل با حاشیه های فراوانش جزو تیم هایی بود که نتوانسته در قامت تیمی در حد لیگ برتر ظاهر شود. آنها تا پیش از برگزاری دیدار برابر سایپا با دریافت 22 گل خورده در 13 بازی رکوردی جالب توجه به خود اختصاص داده بودند و اکنون نیز در یک نیمه 4 گل دریافت کرده اند تا معدل 2 گل خورده در هر بازی به خود اختصاص دهند.

آنها همچنان یکی از تیم هایی هستند که باعث می شوند حریفان فرصت شناس به فکر بالا بردن آوراژ گل خود باشند. راه آهن با به ثمر رساندن 5 گل برابر آنها رکورد جالب توجهی به نام خود ثبت کردند.

استقلال خوزستان دیگر تیمی بود که موفق شد با نتیجه پرگل 4 بر صفر آنها را شکست دهند و آنها در دیگر بازی های خود نیز که شکست خورده بودند بین دو تا سه گل دریافت کردند. شاید این نتیجه سایپا در نیمه اول حسرت پرسپولیسی ها که در میان حمله های بی نتیجه خود در نهایت با یک گل حریف را با شکست بدرقه کرده بودند زنده شده باشد.

ditron

Registered User
لایک‌ها
16
مربی ویارئال: تساوی بارسا به ضرر ما نیست

ویارئال امشب از ساعت 23 در ورزشگاه ال مادریگال پذیرای رئال ماردید با انگیزه خواهد بود.
01004524.jpg

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید با آگاهی از تساوی روز گذشته بارسلونا و برای کمتر کردن فاصله امتیازی خود با این تیم، انگیزه فراوانی برای پیروزی بر ویارئال دارد و از طرفی زیردریایی های زرد، خسته از بازی روز پنجشنبه برابر ویکتوریا پلژن(3-3) امیدوارند بتوانند نمایش خوبی برابر کهکشانی ها داشته باشند.

مارسلینیو، مربی ویارئال، در نشست خبری این بازی در مورد تساوی روز گذشته بارسلونا و تاثیرش روی انگیزه بازیکنان رئال گفت:" ما بخاطر بازی روز پنجشنبه و سفری که داشتیم کمی خسته هستیم و باید بگویم که اگر بخواهیم همانگونه که مقابل ویکتوریا ظاهر شدیم برابر رئال بازی کنیم، 6 گل خواهیم خورد. سعی کرده ایم بازیکنان را از لحاظ ذهنی برای این مسابقه مهیا کنیم.

در مورد تساوی بارسلونا برابر دپورتیوو معتقدم که تاثیری در بازی امشب نخواهد داشت و نه به نفع ماست و نه به ضرر ما. اگر بارسا پیروز می شد، فاصله اش با رئال به 7 افزایش می یافت و حالا فاصله این دو تیم 5 امتیاز است و رئال سعی دارد آن را به 2 کاهش دهد. در هر صورتی رئال برای این بازی انگیزه بالایی داشت و ما از این مساله آگاهیم."

ditron

Registered User
لایک‌ها
16
ترکیب اصلی استون ویلا و آرسنال

تیم های استون ویلا و آرسنال از ساعت 17 در ویلاپارک به مصاف هم خواهند رفت.
01080184.jpg

به گزارش "ورزش سه"، ترکیب اصلی دو تیم به شرح زیر اعلام شده است:

استون ویلا: گوژان، لسکات، اوکوره، هاتون، باکونا، سانچس، سینکلیر، فرتوت، گوئوه، جستلده، آیو

آرسنال
: چک، مرتساکر، کشیلنی، مونرئال، بیرین، فلامینی، رمزی، اوزیل، ژیرو، کمپبل، والکات

SPECIAL ONE

Registered User
لایک‌ها
2,340
امروز بازی میدلزبرو.

upload_2015-12-19_18-35-3.jpeg
برای دیدن بازی تیم کارانکا دستیار سابقش تو رئال رفته بود به استادیوم.

ditron

Registered User
لایک‌ها
16
کلوپ:می‌توانستم‌در25سالگی‌فوتبال‌راکناربگذارم

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول، اعلام کرد که در دوران بازی آنقدر بد بوده که هیچ مشکلی برای کنار ‏گذاشتن فوتبال در سن 25 سالگی نداشت.‏
کلوپ:می‌توانستم‌در25سالگی‌فوتبال‌راکناربگذارم
به گزارش "ورزش سه"، این مربی آلمانی که اکنون یکی از بهترین مربیان دنیاست، تاکید کرد به اندازه ‏ای عاشق فوتبال بوده که برای ماندن در این ورزش، به سمت مربیگری رفته است.‏
او به سایت اختصاصی باشگاه لیورپول گفت:" من پولی نداشتم و آینده فوق العاده ای در انتظارم نبود اما ‏فوتبال را خیلی دوست داشتم. من از جنبه تکنیکی خیلی خوب نبودم و از این نظر، از خودم متنفر بودم. ‏خیلی با خودم مبارزه می کردم و بارها شد که از کلمات خیلی بدی در مورد خودم استفاده کرد.‏
اما عاشق فوتبال بودم و همیشه تلاش می کردم تا کمی بیش از بقیه از فوتبال سر در بیاورم زیرا تنها در ‏این صورت می توانستم در فوتبال بمانم. همیشه دوست داشتم مربی فوتبال شوم. اگر کسی پیدا می شد و ‏در 25 سالگی به من می گفت که فوتبال را کنار بگذارم و مربی شوم، مشکلی نداشتم؛ اما این اتفاق رخ ‏نداد و من تا 33 سالگی صبر کردم."‏
کلوپ فاش کرد که بعد از جدایی از دورتموند، قصد داشت مدت بیشتری استراحت کند اما پیشنهاد ‏لیورپول، باعث شد تا در تصمیمش تجدید نظر کند:" وقتی سرانجام دورتموند را ترک کردم، تلاش کردم ‏استراحت کنم؛ یک استراحت واقعی. 4 ماه اول برایم حکم تعطیلات را داشت. سپس پیشنهاد یک باشگاه ‏بزرگ از راه رسید.

ditron

Registered User
لایک‌ها
16
ونگر:آرسنال در سال 2015 خیلی باثبات بود

آرسن ونگر، سرمربی آرسنال، مایل است که تیمش در دیدار فردا مقابل ساوتهمپتون نشان بدهد که نسبت ‏به ابتدای سال 2015 چقدر پیشرفت کرده است.‏
01070526.jpg

به گزارش "ورزش سه"، توپچی ها در اولین دیدارشان در سال 2015، با نتیجه 2-0 مغلوب ساوتهمپتون ‏شدند اما اکنون در حالی این سال را به پایان می رسانند که در سال 2015، در مجموع 78 امتیاز کسب ‏کرند که 10 امتیاز بیش از هر تیم دیگری در فوتبال انگلیس است.‏
آنها در حال حاضر با دو امتیاز اختلاف نسبت به لسترسیتی، در رتبه دوم جدول لیگ برتر قرار دارند و ‏یکی از جدی ترین مدعیان قهرمانی محسوب می شوند. ‏
ونگر به خبرنگاران گفت:" هر شکستی ناراحت کننده است و آن شکست مقابل ساوتهمپتون هرگز از ذهن ‏خارج نمی شود. آن باخت در زمان نامناسبی بود اما یک نقطه عطف هم برای ما بود زیرا واکنش خیلی ‏خوبی به آن نشان دادیم. در سال 2015، ما نتایج بسیار باثباتی داشتیم. ‏
بعد از دیدار مقابل منچسترسیتی، خیلی ها گفتند ما یک تیم واقعی هستیم که می توانیم با هم کار کنیم و ‏برای کسب نتیجه، آماده مبارزه هستیم. فکر می کنم نمی توان هواداران را فریب داد. شاید هواداران هم ‏بهتر شده باشند اما همیشه گفته ام تاثیری که تیم می گذارد، کاملا قابل لمس است.‏
بعد از برد مقابل تیمی مانند منچسترسیتی، اعتماد به نفس تیم به میزان قابل توجهی افزایش پیدا می کند. ‏آنچه باید به یاد داشته باشیم این است که شکست در چقدر می تواند دردناک باشد."‏

ditron

Registered User
لایک‌ها
16
دلیل جدایی گواردیولا از بایرن به ادعای بیلد

نشریه بیلد ادعا کرد دلیل پپ گواردیولا برای جدایی از بایرن مونیخ، عدم تفاهم او با مدیران باشگاه در ‏خرید بازیکنان جدید بود.‏
01082466.jpg

به گزارش "ورزش سه"، این نشریه اعلام کرد که گواردیولا قصد دارد در تابستان متیو دارمیان یا دانیلو ‏را برای سمت راست خط دفاعی بایرن به خدمت بگیرد تا بتواند همچنان از فیلیپ لام در خط میانی استفاده ‏کند.‏
اما مدیران بایرن ترجیح دادند آرتورو ویدال را از یوونتوس بخرند تا ویدال همچنان در خط دفاعی به کار ‏گرفته شود. ‏
گواردیولا همچنین ار فروش تونی کروس به رئال مادرید ناراحت بود و این مسئله در نهایت به تصمیم او ‏برای جدایی منجر شد.‏

ditron

Registered User
لایک‌ها
16
گواردیولا به دوستانش گفت به یونایتد می‌رود

نشریه ایندیپندنت ادعا کرد که پپ گواردیولا، سرمربی فعلی بایرن مونیخ، به دوستانش گفته در تابستان ‏آینده به جای منچسترسیتی، راهی منچستریونایتد خواهد شد.‏
01073641.jpg

به گزارش "ورزش سه"، هفته گذشته باشگاه بایرن مونیخ تایید کرد که گواردیولا در پایان فصل این ‏باشگاه را ترک خواهد کرد و کارلو آنچلوتی جای او را خواهد گرفت. این خبر شایعات زیادی در مورد ‏آینده مربی اسپانیایی به وجود آورد.‏
از منچسترسیتی به عنوان جدی ترین مقصد گواردیولا نام برده می شود. او رابطه بسیار خوبی با ‏تکسیکی بگیریستاین و فران سوریانو، مدیران اسپانیایی سیتی، دارد و همین مسئله موجب شده تا بسیاری ‏شانس سیتی برای به خدمت گرفتن گواردیولا بیش از رقبا بدانند.‏
این در حالی است که چلسی بعد از اخراج ژوزه مورینیو، به دنبال مربی است و منچستریونایتد نیز با ‏توجه به نتایج ضعیف این تیم، ممکن است به زودی لوئیس فان خال را برکنار کند. ‏
اکنون گفته می شود اگر یونایتدها مربی هلندی شان را اخراج کنند، گواردیولا ترجیح می دهد به دلیل ‏سابقه و پرستیژ این باشگاه، راهی الدترافورد شود. ‏
نشریه دیلی استار هم از قول یک منبع نزدیک به این مربی اسپانیایی نوشت که منچستریونایتد در مقایسه ‏با سیتی، گزینه جذاب تری برای اوست.‏
از دو دیدار بعدی منچستریونایتد مقابل استوک سیتی و چلسی به عنوان آخرین فرصت های فان خال نام ‏برده می شود که در صورت ناکامی در آنها، اخراج خواهد شد.‏

ditron

Registered User
لایک‌ها
16
آرزوی اوزیل در کریسمس

مسوت اوزیل، ستاره آرسنال، در روز کریسمس آرزو کرد که در رقابت های لیگ برتر هم تعطیلات زمستانی برقرار شود.‏
01071273.jpg

به گزارش "ورزش سه"، این ملی پوش آلمانی یکی از آن بازیکنانی که در اولین فصول حضورش در لیگ برتر، به دلیل نداشتن ‏تعطیلات زمستانی، در نیم فصل دوم دچار افت شد.‏
او در این فصل در فرم فوق العاده ای بود و یکی از دلایل اصلی قرار داشتن آرسنال در کورس قهرمانی است. او در پاسخ به یک ‏سوال توئیتری در مورد آرزوی هایش برای سال جدید، نوشت:" صلح در جهان و تعطیلات زمستانی!"‏
مطمئنا بسیاری از ستاره های دیگر لیگ برتر حداقل در آرزوی دوم با اوزیل مشترک هستند.

ditron

Registered User
لایک‌ها
16
هانری از کلید موفقیت گواردیولا رونمایی کرد

تیری هانری، مهاجم سابق بارسلونا از کلید موفقیت پپ گواردیولا در بارسا رونمایی کرد.
01082599.jpg

به گزارش "ورزش سه"، هانری که سال 2007 و در زمان حضور رایکارد به جمع آبی‌اناری ها پیوست، موفق شد دو قهرمانی لالیگا و یک قهرمانی چمپیونزلیگ را در بارسا به دست آورد و سپس راهی آمریکا شد. حال او از راز موفقیت گواردیولا در بارسا صحبت کرد.
او گفت:" چند بار می‌دیدید که یک بازیکن رو به عمق حرکت کرده و توپ بخواهد؟ در بارسا اینطور نبود. در پستتان بمانید و به هم‌تیمی‌هایتان اعتماد کنید و منتظر توپ باشید. نگاه کنید که کجا ایستاده ام ( در تصویر گوشه چپ زمین را نشان می‌دهد). اینجا جایی بود که آندریس اینیستا مسئول توپ رسانی به من بود. در یک سوم حریف، آزادی عمل داشتیم. می‌توانید در کناره‌ها کار را شروع کنید و رو به موقعیت‌های دیگر حرکت کنید. در تمرینات گواردیولا سیستم 3... را پیاده می‌کرد که شامل بازی، حفظ توپ و جاگیری بود و مهم‌ترین نکته اش نیز جاگیری بود. باید خوب جایگیری می‌کردید و به هم‌تیمی‌هایتان اعتماد می‌کردید که توپ را برایتان می‌فرستند.

ditron

Registered User
لایک‌ها
16
کلوپ: جرارد به صورت قرضی بازنخواهد گشت

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول عنوان کرد که استیون جرارد، کاپیتان سابق لیورپول در ژانویه به این تیم بازنخواهد گشت.
01082485.jpg

به گزارش "ورزش سه"، جرارد که در تابستان به لس آنجلس گلکسی پیوسته بود، در تعطیلات لیگ آمریکا به لیورپول بازگشت و با این تیم تمرینات خود را شروع کرد. شایعات حاکی از احتمال بازگشت او به این تیم بود که حال یورگن کلوپ این موضوع را رد کرد.
او گفت:"من آدم خوشبینی هستم ولی استیوی یک سال دیگر با لس آنجلس گلکسی قرارداد دارد. مسلما او به صورت قرضی بازنخواهد گشت ولی اگر بتوانیم او را در زمینه ای کمک کنیم، البته که این کار را انجام خواهیم داد. این اولین سال بدون استیوی است بهترین بازیکن 20 سال اخیر از تیم جدا شده است. چگونه بازیکنان می‌توانند سریعا این جای خالی را پر کنند؟ آنها تلاش کرده اند ولی بازیکنان ما هنوز جوان هستند. این بهانه نیست، بلکه توضیح شرایط است. این تمام چیزیست که ما روی آن کار می‌کنیم

ditron

Registered User
لایک‌ها
16
یووتیچ: ترسی از صحبت راجع به قهرمانی ندارم

استوان یووتیچ، ستاره خط حمله اینتر عنوان کرد که که ترسی از صحبت کردن راجع به قهرمانی در ایتالیا ندارد.
01037084.jpg

به گزارش "ورزش سه"، نراتزوری در حالی نیم فصل را به پایان رساند که با یک امتیاز اختلاف نسبت به ناپولی و فیورنتینا و سه امتیاز نسبت به یووه، در صدر جدول قرار گرفته است. این در حالیست که کمتر کسی انتظار داشت اینتر بتواند قهرمان نیم فصل ایتالیا شود. حال یووتیچ عنوان کرد که ترسی از صحبت راجع به قهرمانی ندارد.
او گفت:" ما صدرنشین هستیم و به این روند ادامه خواهیم داد. تمام تلاشمان را خواهیم کرد که صدرنشین باشیم. امیدوارم بتوانم گل‌های زیادی بزنم و پاس گل بدهم. از گفتن کلمه اسکودتو ترسی ندارم. به آن ایمان دارم. اگر اینجا نگویم، در خانه دائما می‌گویم. انتظار نداشتم که اینتر در کریسمس صدرنشین باشد ولی این اتفاق خوبی است. با تلاشمان شایسته این جایگاه بوده ایم. تیم خیلی خوبی هستیم و جزء 5 تیمی هستیم که برای قهرمانی می‌جنگند. یووه همچنان مدعی اول است و به فرم خوب بازگشته اند. پس از آن، رم، ناپولی و فیورنتینا هستند.

ditron

Registered User
لایک‌ها
16
آلگری: مقابل بایرن اتوبوس پارک نخواهیم کرد

مکس آلگری، سرمربی یوونتوس عنوان کرد که تیمش مقابل بایرن مونیخ، بازی هجومی به نمایش خواهد گذاشت.
01080887.jpg

به گزارش "ورزش سه"، بیانکونری مقابل قهرمان سه فصل اخیر آلمان در مرحله یک هشتم نهایی صف آرایی خواهد کرد و کار سختی پیش رو خواهد داشت. با این حال، آلگری عنوان کرد که تیمش مقابل یووه دفاعی بازی نخواهد کرد.
او گفت:" آیا جدایی پپ باعث تغییری می‌شود؟ نه . البته آنها سه سال پیش هم جدایی یوپ هاینکس را در میانه فصل اعلام کردند و در پایان فصل قهرمان سه گانه شدند. اتوبوس پارک خواهیم کرد؟ نه ، بازی زیبایی به نمایش خواهیم گذاشت. باید برای مرحله یک چهارم آماده باشیم و با قدرت به روندمان در لیگ ادامه دهیم. اروپا برایمان مهم است. پس از فینال برلین، محبوبیت جهانی یووه افزایش یافت. لیگ خیلی مهم است و باید در آن قهرمان شد ولی چمپیونزلیگ در سرتاسر جهان دیده می‌شود و ما هر سال حداقل باید از یک هشتم صعود کنیم."

ditron

Registered User
لایک‌ها
16
استرلینگ: به حضور در سیتی افتخار می‌کنم

رحیم استرلینگ، ستاره منچسترسیتی عنوان کرد که افتخار می‌کند عضو سیتی است.
01041173.jpg

به گزارش "ورزش سه"، استرلینگ در تابستان با 60 میلیون یورو از لیورپول به سیتی پیوست و حال عنوان کرد که هر روز با بازی کردن کنار ستاره‌های این تیم، چیزهای زیادی یاد می‌گیرد.
او گفت:" سرجیو آگوئرو بازیکن کلاس جهانی است. از آنهایی که قبل از پیوستن به باشگاه بازی‌هایش را دیده‌اید و از هم‌تیمی شدن با او لذت ببرید. نه فقط سرجیو، بلکه داوید سیلوا، کوین دی‌بروین و یحیی توره هم همینطور. بازیکنان زیادی هستند که می‌توان از آنها چیزهای زیادی یاد گرفت. بازی کردن کنار انها افتخاری است و تمرین کردن با آنها لذت بخش است. به رختکن نگاه می‌کنم و بازیکنان زیادی می‌بینم که افتخارات بزرگی کسب کرده اند. داوید جام جهانی را برده، سرجیو در فینال جام جهانی حضور داشته و یحیی توره عنوان بهترین بازیکن سال آفریقا را کسب کرده است. همیشه بازیکنانی هستند که دست هم‌تیمی هایشان را گرفته و پیروزی را برایشان به ارمغان می‌آورند."

Last edited by a moderator:

ditron

Registered User
لایک‌ها
16
به گزارش "ورزش سه"، سرمربی فرانسوی ، خود سال 2001 از یوونتوس به رئال مادرید پیوست و قصد دارد پوگبا را نیز وارد مسیری مثل خود کند. با این حال، او کار سختی پیش رو خواهد داشت زیرا رقیبی مثل بارسلونا را در راه جذب ستاره فرانسوی پیش روی خود می‌بیند. آریدو برایدا و آلبرت سولار، نمایندگان بارسلونا بودند که برای مذاکره راهی تورین شده بودند. با این حال، محرومیت بارسلونا و نداشتن توان مالی پرداخت رقم درخواستی یووه باعث شد تا فعلا بارسا در جذب پوگبا ناکام بماند.
زیدان، از ابتدا علاقه خاصی به پوگبا داشت و به نظر خودش می‌تواند کلید حضور پوگبا در مادرید باشد. با این حال، مشکل مادرید این است که پس از اینکه آنچلوتی، احتمال پیوستن پوگبا به رئال را رد کرد، روابط باشگاه با مدیر برنامه‌های پوگبا یعنی مینو رایولا به هم خورد. حال سپیدپوشان امیدوارند با شروع مذاکرات، کدورت ایجاد شده با رایولا را از بین برده در جذب پوگبا از بارسا سبقت بگیرند.
پوگبا دو روز پیش در تیم برتر سال 2015 در خط میانی در کنار مودریچ و اینیستا قرار گرفت

ditron

Registered User
لایک‌ها
16
رونی: گل‌های احمقانه ای دریافت کردیم

وین رونی، مهاجم منچستریونایتد به انتقاد از عملکرد خط دفاع تیمش پرداخت و گل‌های دریافتی این تیم را احمقانه خواند.
01077599.jpg

به گزارش "ورزش سه"، منچستر در حالی که دوبار در ورزشگاه سنت جیمز پارک مقابل نیوکسل پیش افتاد، در نهایت با تساوی 3-3 روانه خانه شد. رونی که دو گل در این بازی به ثمر رساند، گل‌های دریافتی تیمش را احمقانه و قابل پیش‌گیری خواند.
او گفت:" فکر می‌کنم پس از اینکه 2-0 از حریف پیش افتادیم، بازی را در کنترل خود درآوردیم. و سپس به حریف اجازه دادیم به بازی برگردد. سپس زدن گل سوم و دوباره گل خوردن مارا نا امید کرد. فکر می‌کنم گل‌های احمقانه ای دریافت کردیم که می‌شد جلوی آنها را گرفت. باعث شد ما دو امتیاز از دست بدهیم و از این موضوع ناراحت هستیم. نمی‌توان با این روند که در هر بازی 3 گل دریافت کنیم رو به جلو حرکت کنیم. می‌توانیم هر چقدر که می‌خواهیم گل بزنیم ولی اگر به همین شکل گل بخوریم، به مشکل خواهیم خورد. باید تعادل را حفظ کرد و موقعیت ایجاد کرد و همچنین جلوی گل خوردن را هم گرفت."

ditron

Registered User
لایک‌ها
16
اسکولز: یونایتد می‌تواند سهمیه بگیرد

پل اسکولز، اسطوره باشگاه منچستریونایتد عنوان کرد که شیاطین سرخ می‌توانند سهمیه لیگ قهرمانان را کسب کنند ولی قهرمانی دور از دسترس آنهاست.
01025718.jpg

به گزارش "ورزش سه"، شب گذشته یونایتد با تساوی 3-3 در سنت جیمز پارک متوقف شد و این در حالی بود که در جریان بازی، دو بار از حریف خود پیش افتاد. با این حال، اسکولز که همواره از منتقدان فان‌خال و سبک بازی تیمش بوده، عنوان کرد که یونایتد می‌تواند سهمیه لیگ قهرمانان کسب کند.
او گفت:" منچستر واقعا خطرناک ظاهر شد. تلاش برای گلزنی در تیم به وضوح دیده می‌شد. هر بازی برای آنها پیچیده است زیرا مشخص نیست که یونایتد در آن بازی چه کار خواهد کرد. در خانه دچار مشکل شدند. نتیجه دیدار دیشب هم خوب نبود. آنها مقابل تیم قعرجدولی بازی می‌کردند و اعتماد به نفس بسیار پایین بود، همچنین موفق به پیروزی هم نشدند. آیا این تیم می‌تواند قهرمان لیگ شود؟ فکر نمی‌کنم. سهمیه؟ قطعا احتمالش وجود دارد. باید به اندازه کافی خوب باشند که بتوانند سهمیه را کسب کنند."

بالا